PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

politika dirkačev pri ekipi BMW
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Je bmw ravnal prav, da je spustil vettla in glocka ?
Da
25%
 25%  [ 5 ]
Ne
55%
 55%  [ 11 ]
Ne vem
20%
 20%  [ 4 ]
Skupaj glasov : 20

Avtor Sporočilo

andrej
PikoSenna

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 23:15:48    Naslov sporočila: politika dirkačev pri ekipi BMW Odgovori s citatom
ne razumem zakaj so pri bmw-ju iz rok spustili dva neverjetna dirkača, kot sta Vettel in Glock.

ne bi bilo pametno ta dva dat na mesto redna voznika ?
roko na srce, heidfeld je že tako dolgo v formuli ena, da se kar zdi da mu nikoli ne bo uspelo in spada med dirkače kot so fisichella, button, webber, (barrichella in coultharda izključujem iz tega, ker sta svoj čas bila drugi violini), trulli, ja še posebej trulli in drugi ki se jih zdaj ne spomnim....po mojem ima letos zadnjo priložnost da kaj pokaže.

in tudi kubica se mi ne zdi ekstremno hiter...ok, dirka...ampak nič posebnega

na drugi strani pa vemo kakšen talent je vettel,
timo glock se je pa letos dokazal v gp2..kjer je bil prvak..a ne ?

ne vem, ne opazi se znanje heidfelda in kubice...kot da sta neka povprečneža... zato bi ju jaz zamenjal Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 23:28:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ampak tudi povprečneži so bili z dobrim avtomobilom velikokrat prvaki.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 23:29:13    Naslov sporočila: Re: politika dirkačev pri ekipi BMW Odgovori s citatom
andrej je napisal/a:
ne razumem zakaj so pri bmw-ju iz rok spustili dva neverjetna dirkača, kot sta Vettel in Glock.

roko na srce, heidfeld je že tako dolgo v formuli ena, da se kar zdi da mu nikoli ne bo uspelo in spada med dirkače kot so fisichella, button, webber, (barrichella in coultharda izključujem iz tega, ker sta svoj čas bila drugi violini), trulli, ja še posebej trulli in drugi ki se jih zdaj ne spomnim....po mojem ima letos zadnjo priložnost da kaj pokaže.

ne vem, ne opazi se znanje heidfelda in kubice...kot da sta neka povprečneža... zato bi ju jaz zamenjal Laughing

Pametno je da so ta dva voznika dali na stranski tir. Da govoriš o Heidfeldu kot o Fisichelli je vredno posveta z psihologm, kajti primerjava je neumesna. V F1 so talenti vsi. Drugače bi bili taksisti. Vettel je pokazal kolko je hiter oz. počasen v ZDA v primerjavi z Heidfeldom, in mu ni bil blizu. Kubica je pa praviloma na vsaki 2 do 3 dirki boljši od Heidfelda in mu parira.

Vettel bo imel še v času kariere pokazat, če je boljši od Heidfelda in Kubice, saj slednja dva še ne bosta hitro končala kariere.

O Glocku ne bom razpravljal saj je vozu ene par dirk za Jordan leta 2004. In to je vse. Ko bo sezona v teku bom napisla še kaj več.

andrej
PikoSenna

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 23:38:34    Naslov sporočila: Re: politika dirkačev pri ekipi BMW Odgovori s citatom
Juancho je napisal/a:
andrej je napisal/a:

Pametno je da so ta dva voznika dali na stranski tir. Da govoriš o Heidfeldu kot o Fisichelli je vredno posveta z psihologm, kajti primerjava je neumesna. V F1 so talenti vsi. Drugače bi bili taksisti. Vettel je pokazal kolko je hiter oz. počasen v ZDA v primerjavi z Heidfeldom, in mu ni bil blizu. Kubica je pa praviloma na vsaki 2 do 3 dirki boljši od Heidfelda in mu parira.

Vettel bo imel še v času kariere pokazat, če je boljši od Heidfelda in Kubice, saj slednja dva še ne bosta hitro končala kariere.

O Glocku ne bom razpravljal saj je vozu ene par dirk za Jordan leta 2004. In to je vse. Ko bo sezona v teku bom napisla še kaj več.

ok, spoštujem vsako mnenje... ampak zaradi nestrinjanja pa nikogar ne pošiljam k psihologu Evil or Very Mad

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 23:50:56    Naslov sporočila: Re: politika dirkačev pri ekipi BMW Odgovori s citatom
Vettel je trenutno zares razred slabši od obeh voznikov BMW vendar ima tudi neprimerljivo malo kilometrov z njima, tako da mislim da so se odločili prav da so ga poslali na kaljenje v slabše moštvo da si nabere izkušnje. Po drugi strani pa je tudi večji talent zame osebno celo večji od Hamiltona! Sedaj je vse odvisno od njega ali bo v nekaj letih prišel v kakšno boljše moštvo ali pa bo ostal v sivem povprečju. Že sedaj pa je jasno da mu na poti ne bo tako postlano z rožicami kot Hamiltonu, ki je že v krstni sezoni boril za naslov prvaka, vendar je tudi tam prišla njegova neizkušenost Very Happy

Byrkus
Veliki Modrec F1

Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 23:54:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Jaz pa to vidim z drugačnega stališča. Pri BMW se zavedajo, daimajo enostavno PREVEČ (!) dobrih (oziroma odličnih) voznikov, in da bi jim s prepovedjo dirkanja drugje dolgoročno le škodovali. In so pač enega spustili k Toyoti, in drugega k Toro Rossu. S čemer seveda tvegajo, da bodo sami kdaj poraženi z njune strani - ampak očitno so dovolj športni, da lahko prenesejo tudi to, in pač v prihodnje bolj razvijejo svoj diralnik, da se ne bi več podobne stvari dogajale. Smile

Tega si razen BMW očitno noben ne more privoščit. Vsaka jim čast, kar se mene tiče.

[size=150]VIVA TARGA![/size]

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

yatem
Stanko WIlliams

Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 23:59:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Vettel je tudi po mojem mnenju večji talent od Lujza, a se mi zdi prav, da se najprej izkaže pri nekoliko slabšem moštvu.......Da ne postane takoj neki domišljavec vase zagledani....

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 09.01.2008. 00:00:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Byrkus je napisal/a:
Jaz pa to vidim z drugačnega stališča. Pri BMW se zavedajo, daimajo enostavno PREVEČ (!) dobrih (oziroma odličnih) voznikov, in da bi jim s prepovedjo dirkanja drugje dolgoročno le škodovali. In so pač enega spustili k Toyoti, in drugega k Toro Rossu. S čemer seveda tvegajo, da bodo sami kdaj poraženi z njune strani - ampak očitno so dovolj športni, da lahko prenesejo tudi to, in pač v prihodnje bolj razvijejo svoj diralnik, da se ne bi več podobne stvari dogajale. Smile

Tega si razen BMW očitno noben ne more privoščit. Vsaka jim čast, kar se mene tiče.

tudi to ni slabo stališče, moram priznati Wink

Ob teh pogovorih o mladih dirkačih sem se spomnil na legendo-Minardi Very Happy oni so bli pa res zame carji! V f1 so pripeljali zares veliko voznikov, ki so kasneje tudi zmagali na dirkah formule ena Very Happy

Byrkus
Veliki Modrec F1

Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: 09.01.2008. 00:06:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Največja legenda Minardija je še vedno Pierluigi Martini. Noben drugi ni dosegel tega, kar je on - start iz prve startne vrste, in en krog v vodstvu. Very Happy Oboje z minardijem, da se razumemo. Samo to so bili spet drugi časi, ko si lahko s čisto samosvojo kombinacijo motorja in gum prišel do čisto nepričakovanih rezultatov.

Zadnji veliki minardijev trenutek pa je bil kajpak prgvi kvalifikacijski trening pred VN Francije 2003, ko je v spremenljivih razmerah Verstappen peljal daleč najhitrejši krog, 2.6 sekunde pred Firmanom in 3.2 pred Heidfeldom... Laughing Edina škoda, da so morali potem še enkrat na leteči krog, ker je tisti del odločal le o vrstnem redu za drugi del kvalifikacij. Škoda pravzaprav, tisti startni red bi bil fantastičen. Very Happy

[size=150]VIVA TARGA![/size]

yatem
Stanko WIlliams

Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: 09.01.2008. 00:43:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
In pa VN Zda 2005, kjer sta minardija končala na 5. in 6. mestu, sicer z 2 krogoma zaostanka, pa vendarle.Smile

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 09.01.2008. 07:11:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
haha, a ni tam samo 6 jih štartalo? Razz
vn avstralije 02, webber na svoji prvi dirki 5. za minardi je tut lep primer

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 09.01.2008. 13:14:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Meni se zdi to popolnoma OK, zakaj bi zadrževal dirkače pri sebi, če lahko dirkata samo 2. To je neumnost. Heidfeld in Kubica sta čisto OK vozniški par, ne vem, ker knedl je šel Nicka primerjat s Fisichello Rolling Eyes Laughing

Adelaide94
Peter od ene Roža

Kraj: zš:46°39' zd:16°11'

PrispevekObjavljeno: 09.01.2008. 13:19:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Strinjam se, da je odločitev BMW-ja pogumna, a po drugi strani, oni so ju imeli priložnost stestirat. Sigurno so videli in vejo več, kot mi skupaj. Morebiti, morebiti so pač ocenili, da v nobenem izmed primerov pač ne gre za potencial, kot ga nekateri razglašate.

Sigurno so morali imeti nek določen argument. In samaratijanstvo nikakor ne more biti edini...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

andrej
PikoSenna

PrispevekObjavljeno: 21.02.2008. 22:20:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
no pa poglejmo situacijo danes:

ob vsem tem programu mladih dirkačev, je bmw kupil 25 letnega Christiana Kliena !

zanimivo, ne ? naj spomnim tudi da je honda vzela izkušenega dirkača kot testnega voznika (wurza)

Zakaj so kupili Kliena, če pa majo toliko dirkačev v ozadju, testiranja so pa itak omejena maksimalno...

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 21.02.2008. 23:28:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Men pa so smešni neki Vettli,Glocki ,Frencni,Šumaherji in podobni nemci, edino Jeti mi je všeč,ko je taki zarašeni pa vseen ve dirkat. Kubica je car in ,če bi njemu mestoo odžrl nek Vettl al pa še slabše Golob al Golk al ka je pa že kriza...
BMW ma zdaj simpatično ekipo, škoda bi blo menjat kaj...

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava