PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

kdo in zakaj ne mara hamiltona?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

ful mi gre na živce...
štajerc
19%
 19%  [ 14 ]
lewis hamilton
45%
 45%  [ 33 ]
njegov očka
10%
 10%  [ 8 ]
nekdo drug
15%
 15%  [ 11 ]
nekdo drug, ki ni tadejkrze
9%
 9%  [ 7 ]
Skupaj glasov : 73

Avtor Sporočilo

Senna4ever
180

PrispevekObjavljeno: 15.07.2008. 16:55:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Jah @RenaultF1, moje sožalje za razočaranje. Laughing Kot prvo, sem (bil) pravi Sennin navijač in nikoli ne bom za nikogar več tako zelo navijal kot sem zanj. In zato sem tudi mnenja, da je vsako primerjanje Senne s Hamiltonom ali bilo katerim drugim pravo malo "krivoverstvo" Very Happy To naredijo mediji, ki če tako zavzeto spremljaš moje komentarje potem veš, da jih vedno znova in znova kritiziram. Vsak navijač, še tako zagret, bi moral vse skupaj jemati z neko rezervo in imeti hkrati kritično stališče prav do medijev. In morda se pa ravno tu skriva ključ problema, ker sam osebno zelo malo spremljam recimo temu "obrobno" dogajanje okrog F1, za katerega menim, da spada bolj v rumeni tisk. Mene je vedno bolj zanimala tehnika oz. tehnološki vidik formule 1, posamezen dirkač me pa v 99% zanima le takrat, ko sedi za volanom in opravlja svoje delo. Kaj pa izjavi v raznoraznih intervjujih, koliko ljubic ima, kolikokrat se je ločil, kaj počne nasplošno v prostem času itd. me pa zelo, zelo, zelo malo interesira. In morda ravno zato ne vidim tiste slabše strani Lewisa, ki jo očitno vidite drugi zato si bomo pač stali vsaj zaenkrat na različnih bregovih. Vsaj dokler Hamilton ne naredi kakšne packarije med samim dirkanjem, kot jih je npr. počel Šumi zaradi česar ga res nisem preveč maral, čeprav sem in še vedno priznavam, da je bil eden izmed največjih med največjimi.

In ja, tudi sam se strinjam (in to sem tudi že parkrat napisal), da sta trenutno najboljša Kimi in Alonso, če pa gledamo po sami hitrosti in talentu pa mirno postavim ob njun bok še Hamiltona, ki pa jasno, da (zaenkrat) še nima toliko izkušenj in zato naredi tudi kakšno napako več. To slednje je menda vsem jasno, al ne?! Zdaj, kaj bo pa s Hamiltonom čez par let, v to se pa ne bi preveč spuščal, ker nisem ne vedeževalec niti jasnovidec, imam pa občutek, da vas je tu na forumu kar nekaj takih "jasnovidnih", zato prepuščam te špekulacije vam, sam se pa z njimi ne bom in ne mislim ukvarjat. Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

dbench
MegaSenna

Kraj: severna primorska

PrispevekObjavljeno: 15.07.2008. 17:12:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ja, tudi Ic3m4n ima kar prav glede Kimija, mislim da tudi zanj je bilo manj pohvalnih besed sploh ko je še pri srebrnih dirkal, s strani nekaterih rdečih. Seveda se je to obrnilo v veliki meri, ko je odšel v Maranello, čeprav kar nekaj antinavijačev ima še zmeraj, sliši se jih kadar odpelje kakšno slabšo dirko. To se dogaja z Hamiltonom v nekoliko večji meri, večina je pač navijačev Ferrarija in zato ne marajo srebrnih voznikov. Pa saj to nekako še razumem... Jaz kot navijač McLarna pač ne morem biti proti Heikkiju in Hamiltonu, kar se mi zdi logično, zato ne bom govoril da je Ham hinavec in ne vem kaj, prej je bilo rečeno da bi lahko bil zagnan ne pa hinavski, ampak mislim da mu pomanjkanja zagnanosti ne moremo očitati. Tudi ne bom govoril za druge dirkače, ker jih ne poznam in se mi zdi brezveze nekaj pametovati. Z medijev se ne da opredeliti kakšen je kdo.

Tudi ko je Alonso bil prvak, je obenem imel tudi nekaj nasprotnikov (pretežno Šumijevci), na udaru so očitno le vozniki iz ospredja, kar še enkrat več dokazuje, da mediji zelo vplivajo na bralce s predvsem s tem, ko pišejo o voznikih z vrha lestvice in škandalozne stvari o tem, kaj so rekli. Ker vejo da bodo s tem dvignili največ prahu. Že nakladam? Smile

Adelaide94
Peter od ene Roža

Kraj: zš:46°39' zd:16°11'

PrispevekObjavljeno: 15.07.2008. 20:06:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
Senna4ever zdj se pa postavi v kožo (tukaj vstavi ime katerega koli dirkača v svojilni obliki) navijača in poglej objave. Tistim ki ne marajo kimija ni na njemu všeč nič. če je tiho, če govori, če se bori in naredi napako, če s ne bori da ne bi naredil napake...tko je z vsemi dirkači in navijači ne samo hamiltonom. pa kot sem napisal, če so (ste)ga po prvi sezoni hotl prikazt kot najboljšega dirkača,ker je bil blizu da bi bil prvak v svoji prvi sezoni, bo deležen tud več kritik za vasko napako.

Kimi, pa mislim, da še noben od ostalih izmed aktivnih dirkačev, na tem forumu nima teme o svoji antipatičnosti. Ima jo Lewis. Ne vem če še, a imel je celo dve podobni. To, da nima svoje teme, kakor jo ima recimo "nova legenda", je samo pika na i.

In ne konča se vse le pri antipatičnosti. Tudi žaljivke z rasnim prizvokom so in še letijo na njegov račun. Tudi izpod tvoje tipkovnice. Se spomniš?

In zakaj je Lewis tako antipatičen? Zato ker je lani ogrozil naslov. Vsi so pred sezono pričakovali dvoboj Alonso-Kimi. Ko je Lewis posegel v ta predviden dvoboj in ga skupaj s Felipejem spremenil v četveroboj, je njegova simpatičnost drastično začela padati. Antipatičnost je eksponencialno naraščala s številom točk, ki jih je pridobil na svoj "račun".

To je to. Ne se sprenevedat! Saj kakor je Senna4ever napisal. Ne glede kaj bo naredil, oz. kaj bo izjavil, nekaterim enostavno nič ne bo všeč. Toliko o objektivnosti.
.
.
.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 15.07.2008. 20:15:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Tud ti bi lahko bil malo objektiven, pa pogledal zakaj je Lewis si tolko sovražnih besed nabral, še zdaleč ne zato,ker je bil konkurenčen Alonsu oz. kimsterju, kake izjave pa ma, samovšečne, norce se delal z dvakratnega svetovnega prvaka, normalno,da s tem nebo požel lepih besed.
Zdaj pač žanje kar je sejal, kaj pa je bil glasen, prva sezona v F1 je najlažja, ker ni takih pritiskov, sploh če imaš ob sebi svetovnega prvaka, ker nosi on vso breme, saj pa smo videli kaj Hamster delal ,ko je pod pritiskom...

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 15.07.2008. 20:24:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Sploh ne vem zakaj eni pravite da naj bi bil Hamster črn. Zame on ni črn, ampak je take barve kot hoče biti vsak slovenec ko pride z morja. Cool

Senna4ever
180

PrispevekObjavljeno: 15.07.2008. 20:30:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
dbench je napisal/a:
Tudi ko je Alonso bil prvak, je obenem imel tudi nekaj nasprotnikov (pretežno Šumijevci), na udaru so očitno le vozniki iz ospredja, kar še enkrat več dokazuje, da mediji zelo vplivajo na bralce s predvsem s tem, ko pišejo o voznikih z vrha lestvice in škandalozne stvari o tem, kaj so rekli. Ker vejo da bodo s tem dvignili največ prahu. Že nakladam? Smile

Ni nakladanje, s tem stavkom si zadel bistvo, ki ga meddrugim hočem tudi sam izpostavit. Wink

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 15.07.2008. 20:32:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Adelaide94 je napisal/a:
Ic3M4n je napisal/a:
Senna4ever zdj se pa postavi v kožo (tukaj vstavi ime katerega koli dirkača v svojilni obliki) navijača in poglej objave. Tistim ki ne marajo kimija ni na njemu všeč nič. če je tiho, če govori, če se bori in naredi napako, če s ne bori da ne bi naredil napake...tko je z vsemi dirkači in navijači ne samo hamiltonom. pa kot sem napisal, če so (ste)ga po prvi sezoni hotl prikazt kot najboljšega dirkača,ker je bil blizu da bi bil prvak v svoji prvi sezoni, bo deležen tud več kritik za vasko napako.

Kimi, pa mislim, da še noben od ostalih izmed aktivnih dirkačev, na tem forumu nima teme o svoji antipatičnosti. Ima jo Lewis. Ne vem če še, a imel je celo dve podobni. To, da nima svoje teme, kakor jo ima recimo "nova legenda", je samo pika na i.

In ne konča se vse le pri antipatičnosti. Tudi žaljivke z rasnim prizvokom so in še letijo na njegov račun. Tudi izpod tvoje tipkovnice. Se spomniš?

In zakaj je Lewis tako antipatičen? Zato ker je lani ogrozil naslov. Vsi so pred sezono pričakovali dvoboj Alonso-Kimi. Ko je Lewis posegel v ta predviden dvoboj in ga skupaj s Felipejem spremenil v četveroboj, je njegova simpatičnost drastično začela padati. Antipatičnost je eksponencialno naraščala s številom točk, ki jih je pridobil na svoj "račun".

To je to. Ne se sprenevedat! Saj kakor je Senna4ever napisal. Ne glede kaj bo naredil, oz. kaj bo izjavil, nekaterim enostavno nič ne bo všeč. Toliko o objektivnosti.
.
.
.
to je to,ka sem napisal. Kimi ali kakšen drug dirkač ni prišel v prvi sezoni v konkurenčen dirkalnik, ki je bil dostojen naslova, noben drug dirkač ni imel v prvi sezoni tolk podpore in ni slišal tolk hvale s strani navijačev,kot Lewis,zato pa ma tud to temo. že pogled na avtorja potrdi moje besede, lewisov uspeh je na forum potegnil nove ljudi (ali pa iste z novimi nicki) in s tem mislim na tiste,ki so zanj navijal in tiste ki so bli prot njemu. eni so ga pretirano hvalil in napovedoval ogromno že sredi prve sezone, in za vsakega takega se je potem našel kdo,ki je bil 100% nasprotje. da nima svoje teme je tud posledica teh novih "navijačev" zarad katerih se začne kreganje in žaljenje in se tema briše,potm je pa vsega kriv en tretji navijač Kimija.

ja, letijo, tko kot je "jogurtek" žaljivka ki temelji na rasi,tud js napišem kaj..pa kaj? se mogoče spomniš,ko sva pred Lewisovim prihodom v F1 in zdi se mi da celo še pred prehodom v GP2 debatirala o Lewisu? se spomniš,da sem lani na začetku sezone držal pesti zanj?pa ni vse v zmagah in boju za naslov. men je tudi Trulli antipatičen, pa Fisichella, pa Sutil, Sato in še kdo bi se našel, pa ne ogrožajo ravno Kimija v boju za naslov kajne? mogoče maš prav da je njegova antipatičnost naraščala s točkami ampak ne iz razlogov ki jih ti navajaš. z vsako dirko se je bolj pokazal njegov karakter in jaz osebno sem ga nekje na polovici zasovražil, kljub temu,da sem od začetka držal pesti,da bi premagoval Alonsa. ne zato,ker je bil konkurent kimiju ampak zarad obnašanja na in ob stezi. Najprej je govoril vse lepo o Alonsu potem pa pral umazano perilo v medijih...in z vsako dirko se je bolj kazalo kakšen je in zato mi je bil zmeraj bolj antipatičen. tud zarad tega,ker je takrat na dirki "žugal" fisichelli,ker ga ni kar spustil naprej,čeprav sta bila v istem krogu, pa da ne omenim napihovanja pred VN kanade. ne,to niso bili mediji, je moral tud sam nekaj na temu rečt.

tud tvoja objektivnost je šla k vragu. dokler se Lewis ni pojavil, sva se več al manj strinjala glede šumaherja, glede lewisa pa me skušaš skritizirat...lj,men je vseeno zakja ti misliš da ga ne maram, js povem da nima veze z njegovo barvo,če pa ti "veš" da je zato pa tudi prav,ampak to zadrži zase

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 15.07.2008. 20:34:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Juancho je napisal/a:
Sploh ne vem zakaj eni pravite da naj bi bil Hamster črn. Zame on ni črn, ampak je take barve kot hoče biti vsak slovenec ko pride z morja. Cool

Saj zato pa mu js pravim čokoladko,pa sem vseen kao rasist.

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 15.07.2008. 20:52:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Manning_Eli je napisal/a:
Juancho je napisal/a:

čudno da ni niče za Juanovo obrambo uporabljal rase,sj je tud on mulat...

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 15.07.2008. 20:53:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
Juancho je napisal/a:

Škoda me takat še ni blo na forumu, men je bil ornk papak...

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 15.07.2008. 22:30:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
Juancho je napisal/a:

Škoda me takat še ni blo na forumu, men je bil ornk papak...

Ni mulat, daleč od tega. Starša če ju pogledaš sta povsem bele polti. Če morda nisi vedel je njegov hobi tuid sončenje, prej pa sploh ko ni imel obveznosti zaradi tega ker še ni imel otrok. Vedno se je v padocku v ozadju sončo, če je el šlo. Se če priemrjaš kdaj posnetke lahko opaziš, razlike v barvi polti. Npr. pred VN MAlezije in pred VN ITalije po 3 tedenski pavzi. Ker občutna razlika.

Vendar so namesto rasnih žaljivk uporabljali na foromu. Še bolj nizkotne. Češ da je umazan, črn, cigan....... Skratka tudi to ni prijetno, je pa skrajno neumno od tistih ki to rečejo. in napišejo.

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 16.07.2008. 07:56:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

no,ni ravno črn, je pa temne polti. point pa je,da so tud nanj letele žaljivke na temelju rase, tud na Kimija letijo pa se naša Martina Luther Kinga nista oglašala. pravzaprav ni nikogar motilo, nihče ni opazil da gre za rasne opazke....

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 16.07.2008. 11:20:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:

no,ni ravno črn, je pa temne polti. point pa je,da so tud nanj letele žaljivke na temelju rase, tud na Kimija letijo pa se naša Martina Luther Kinga nista oglašala. pravzaprav ni nikogar motilo, nihče ni opazil da gre za rasne opazke....

Vidiš da ni črn, niit mulat ne , ampak ker je iz Južne amerikie je temnejše polti. Pravzaprav, sem trenutno celo jaz bolj rjav od njega vsaj na tej sliki.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 16.07.2008. 11:27:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Pa kaj potem, če je Lewis črn, pa Juan-Pablo tako lepo rjav..to je sexy, še več takih dirkačev!! Very Happy Cool

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 16.07.2008. 13:42:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Sej čefurji so tud bolj temni pa niso črnci za to...

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Naslednja
Stran 11 od 12

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava