PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

kdo in zakaj ne mara hamiltona?
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

ful mi gre na živce...
štajerc
19%
 19%  [ 14 ]
lewis hamilton
45%
 45%  [ 33 ]
njegov očka
10%
 10%  [ 8 ]
nekdo drug
15%
 15%  [ 11 ]
nekdo drug, ki ni tadejkrze
9%
 9%  [ 7 ]
Skupaj glasov : 73

Avtor Sporočilo

štajerc
Pelo scat MS-ja

Kraj: ratanska

PrispevekObjavljeno: 06.01.2008. 20:46:29    Naslov sporočila: kdo in zakaj ne mara hamiltona? Odgovori s citatom
Twisted Evil da se ne bo spet kdo cmero zaradi neprimernih besed, ki jih belci ne smemo uporabljati v zvezi z ne-belimi ljudmi, predlagam nekaj novega. če nas ne ukinejo (kar nas baje v pluvalnici ne'a bojo), si tu načeloma lahko damo vsi duška, ki ne maramo luisa hemiltona. PS: a je še kdo za to, da ustanovimo 'tadejkrze-hate club'?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 06.01.2008. 20:49:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Proti tadeju nimam nič(čeprav včas mi uleti z neumesno ampak ok,to se vsakemu zgodi), Lewis pa me moti, upam da bote v tej temi cenli moja dela(pesnitve) o lujziju.
Hvala in LP

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 06.01.2008. 20:53:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Taka tema že obstaja! Prosim administratorja da kolegu štajercu razloži pravila, pa da mu kljub temu oprostijo, saj je vse skupaj na forumu spacal 4 poste.

Če pa imaš kaj proti meni, mi pa napiši PM, če sploh veš kje je gumb zato Rolling Eyes Pa obrazloži s čim sem se ti zameril, glede na to da se ne poznava Razz

Sedaj pa spat, da te ne bodo jutri v vrtcu grdo gledali! Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

tadejkrze
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 06.01.2008. 20:56:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Dejan19 je napisal/a:
Proti tadeju nimam nič(čeprav včas mi uleti z neumesno ampak ok,to se vsakemu zgodi), Lewis pa me moti, upam da bote v tej temi cenli moja dela(pesnitve) o lujziju.
Hvala in LP

Mene, tvoje pesnitve motijo, ampak ko jih pišeš v pravi temi nimam nič proti, ker vsak ima pravico do svobodnega izražanja Smile Pa napiši kako lepo ane Wink

Ampak @štajerc da ne boš sedaj mislil da ta post nate leti, pravila je še vedno treba upoštevati!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

štajerc
Pelo scat MS-ja

PrispevekObjavljeno: 06.01.2008. 20:59:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
dva štuka višje to je mladenič v oklepaju zelo lepo povedal. samo jes mislim, da prevečkrat.
kar se tiče nekih PM.jev -?- jes sn bolj iz stare jugo šole, pa mi te novotarije glih ne grejo prehitro v glavo.

tadejkrze
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 06.01.2008. 21:00:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
štajerc je napisal/a:
dva štuka višje to je mladenič v oklepaju zelo lepo povedal. samo jes mislim, da prevečkrat.
kar se tiče nekih PM.jev -?- jes sn bolj iz stare jugo šole, pa mi te novotarije glih ne grejo prehitro v glavo.

Jah...potem se bova pa težko kaj zmenila. Tako ali tako te že iz narečja nič ne razumem Laughing

štajerc
Pelo scat MS-ja

PrispevekObjavljeno: 06.01.2008. 21:12:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
aja, če češ mi lahko razložiš, kaj to (PM) je. pač mene ni sram, če mi en mali kaj pove, ker je tudi tebe nekoč en starejši učo hodit, pa govorit, pa čable zabijat, al pa basket špilat. aktualno temo sn odprl na pluvalnici glih iz tega razloga, ker baje lahko pišeš "karkol č č'š" brez, da se te skensla. pa da vidim, če kdo upa. ka se pa tiče črnčka, ker to je orginalna tema foruma, tak da bi se držali tega. sej je hiter, samo ziher je že prej bil kdo, ki bi bil sposobn tak ko on, al pa še bolj, pa ga noben ni htel v F1 glih zaradi farbe (izvzemši Kartikejana, ki je tudi malo temn). te pa je pred sezono ron, ko so zgubili kimija, pa ko pač ni vedo, da jih bojo dobili pri špijoniranju, pa da bojo zaradi tega na tapeti, htel malo publicitete za svojo ekipo, pa je ufural njega.

štajerc
Pelo scat MS-ja

PrispevekObjavljeno: 06.01.2008. 21:14:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
glede narečja pa smo spet tam - ko boš starejši, pa boš že več sveta vido, boš tudi razumo folk, magari govorijo malo drugi dialekt ko ti

F1 Power
Godlike Senna

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 06.01.2008. 21:43:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
štajerc je napisal/a:
glede narečja pa smo spet tam - ko boš starejši, pa boš že več sveta vido, boš tudi razumo folk, magari govorijo malo drugi dialekt ko ti

kok pa ti veš, kulk sveta je un že vidu... koker vem, je un že svet prepotoval... Laughing

Byrkus
Veliki Modrec F1

Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: 06.01.2008. 22:04:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
štajerc je napisal/a:
...samo ziher je že prej bil kdo, ki bi bil sposobn tak ko on, al pa še bolj, pa ga noben ni htel v F1 glih zaradi farbe...

Prvi temnopolti voznik, ki je kadarkoli vozil F1, je bil Američan Willy T. Ribbs nekaj več kot 20 let nazaj, ko je naredil nekaj promocijskih krogov. Razen njegain Hamiltona je tovrstno poglavje enostavno prazno. Ni takega voznika. Sicer je vmes bilo nekaj voznikov malo temnejše kože - konec koncev bi lahko vmes šteli tudi Montoyo, ali ne? - ki pa so spet bili bolj izjema kot pravilo.

Potem se postavlja drugo vprašanje. Od kod bi naj temnopolti vozniki sploh prišli. Iz ZDA? Niti ne, tam je NASCAR pojem za sebe, in tam so črnci (z izjemo prej omenjenega Ribbsa) bolj kot ne tabu. NASCAR kot tak je nacionalni šport ameriškega juga, in tam je iluzorno pričakovati, da bojo kar nekega črnca gledali vmes. Razz Gremo dalje. Južna Amerika? Tam je veliko ljudi temnejšega odtenka kože, a so po stereotipu tudi pripadniki najrevnejših slojev, medtem ko so najbogatejši (in z več možnostmi za prihod naprej) še vedno belci. Iz Afrike? Aha, tota bo. Razz Edini afričani so bili slej ko prej belci (rodbina Scheckter, ali vozniki južnoafriškega prvenstva F1 izpred več desetletij), pa še apartheid je obstajal kot uradna politika nekaterih držav.

Z drugimi besedami - vse do nedavnega za črnce prostora v vrhunskem dirkanju enostavno NI bilo. Pravzaprav je bil še najbližje temu Danec (!) Jason Watt, ki je več kot solidno vozil F300, in je bil verjetno zabeležen v marsikateri beležki šefov moštev. A je pred kakim desetletjem med snemanjem neke reklame bil udeležen v bedasti nesreči z motociklom, in ostal prikovan na voziček, a kljub temu dandanes še evdno vozi v skandinavskih dirkah s prirejenim avtom (podobno kot recimo zanardi, ali še pred tem pokojni Clay Regazzoni). Potem pa ni bilo do Hamiltona nobenega črnca. Ne bom trdil, da ni bilo nobenega sposobnega, ker tega enostavno nihče ne ve. Dejstvo pač ostaja, da vsekakor ni noben dobil resne priložnosti.

Sicer je pa tudi sam Ecclestone pred slabima dvema desetletjema izjavil, da bi "v F1 rad videl hitrega Nemca, Kitajca, in črnca." No, do uresničuitve mu manjka samo še Kitajec, pa še tega bi marsikdo z japoncem zamenjal. Wink

[size=150]VIVA TARGA![/size]

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 07.01.2008. 06:34:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Glasoval sem za štajerca, če vas zanima.

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 07.01.2008. 11:15:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Mah, če odštejemo zadnji dve možnosti v anketi, bi kar za vse glasoval.
(se opravičujem štajercem)
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

newsman
Legenda F1M

Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: 07.01.2008. 13:00:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Te teme kmalu več ne bo....

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

Adelaide94
Peter od ene Roža

Kraj: zš:46°39' zd:16°11'

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 12:57:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Zakaj ne? Naj si dajo duška.

Seveda ob predpostavki, da bo v ostalih temah potem mir.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 14:41:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
tadejkrze je napisal/a:
Taka tema že obstaja! Prosim administratorja da kolegu štajercu razloži pravila, pa da mu kljub temu oprostijo, saj je vse skupaj na forumu spacal 4 poste.

Če pa imaš kaj proti meni, mi pa napiši PM, če sploh veš kje je gumb zato Rolling Eyes Pa obrazloži s čim sem se ti zameril, glede na to da se ne poznava Razz

Sedaj pa spat, da te ne bodo jutri v vrtcu grdo gledali! Wink

Se strinjam s Tadejem. Če bi bli vsi ferrarijevci taki kot tadej bi bil na forumu mir Wink

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Naslednja
Stran 1 od 12

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava