PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

kdo in zakaj ne mara hamiltona?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

ful mi gre na živce...
štajerc
19%
 19%  [ 14 ]
lewis hamilton
45%
 45%  [ 33 ]
njegov očka
10%
 10%  [ 8 ]
nekdo drug
15%
 15%  [ 11 ]
nekdo drug, ki ni tadejkrze
9%
 9%  [ 7 ]
Skupaj glasov : 73

Avtor Sporočilo

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 15.01.2008. 15:22:47    Naslov sporočila: Re: zakaj ga videt ne morem Odgovori s citatom
ledeniMoz je napisal/a:
ubistvu ne zna nič kar se tiče F1

res je da je Alonso veliko pripomogel k razvoju dirkalnika, pa tut fia mu je (Hamiltonu) parkrat pomagala, ampak če nč ne bi znav kar se tiče f1 pol pa res nevem kako bi lahko v prvi sezoni osvojil kar je osvojil

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 15.01.2008. 15:56:09    Naslov sporočila: Re: zakaj ga videt ne morem Odgovori s citatom
Salo je napisal/a:
res je da je Alonso veliko pripomogel k razvoju dirkalnika...

Tu je velika ironija, da se je moral Alonso na avto, ki ga je SAM razvil, še pol leta privajat Rolling Eyes

Medtm ko se Lewisu ni bilo treba, kljub temu, da je cel razvoj KAO opravil Alonso.

Še noben privrženec Alonsa mi ni znal tega pojasnit.....no, sej niti ne pričakujem, da bi se to kdaj sploh zgodilo Laughing

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 15.01.2008. 15:59:38    Naslov sporočila: Re: zakaj ga videt ne morem Odgovori s citatom
theBill je napisal/a:
Salo je napisal/a:
res je da je Alonso veliko pripomogel k razvoju dirkalnika...

Tu je velika ironija, da se je moral Alonso na avto, ki ga je SAM razvil, še pol leta privajat Rolling Eyes

Medtm ko se Lewisu ni bilo treba, kljub temu, da je cel razvoj KAO opravil Alonso.

Še noben privrženec Alonsa mi ni znal tega pojasnit.....no, sej niti ne pričakujem, da bi se to kdaj sploh zgodilo Laughing

nism privrženec Alonsa Wink

lahko bi avto čisto za njega nastavli, vedno se rabi nekaj časa da se dirkač privadi na avto...je le razlika McLaren in Renault...

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 15.01.2008. 19:35:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
A ste slišali tistega: Gre en brkinski stari lovec Silvo v Afriko na safari lovit afriške divje živali. Čez tri tedne pride spet domov, v rodne Brkine in nek večer, ko je kuhal domači brkinski Slivovec, pride na pokušino par njegovih lovskih kolegov. Ob dobri domači kapljici se pogovarjajo o njegovih dogodivščinah na safariju. Našteva jim, kaj vse je postrelil v Afriki: enega leva, dva tigra, zebro, par puščavskih kač in nekaj plizdontov. Kolegi se začudijo:Kaj, kaj so to plizdonti? Silvo jim obrazloži. To je takšno kot človek, samo da je črno, ko te zagleda s puško, začne bežati in kričati plizdont, plizdont.

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 15.01.2008. 20:59:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
haha Very Happy plisnot hehe

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 15.01.2008. 22:46:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
F1 Fan je napisal/a:
A ste slišali tistega: Gre en brkinski stari lovec Silvo v Afriko na safari lovit afriške divje živali. Čez tri tedne pride spet domov, v rodne Brkine in nek večer, ko je kuhal domači brkinski Slivovec, pride na pokušino par njegovih lovskih kolegov. Ob dobri domači kapljici se pogovarjajo o njegovih dogodivščinah na safariju. Našteva jim, kaj vse je postrelil v Afriki: enega leva, dva tigra, zebro, par puščavskih kač in nekaj plizdontov. Kolegi se začudijo:Kaj, kaj so to plizdonti? Silvo jim obrazloži. To je takšno kot človek, samo da je črno, ko te zagleda s puško, začne bežati in kričati plizdont, plizdont.
hahahahaha Laughing Laughing nekaj črnega humorja Wink Twisted Evil

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 18.01.2008. 13:43:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Zakaj ne maram tega črnega pantera? Ker se spet neke spuša v Alonsa hinavc črni, upam de mu bo crkval McLaren, pa da bo velik napak delo gnida mala črna...

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 18.01.2008. 13:49:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Dejan19 je napisal/a:
Zakaj ne maram tega črnega pantera? Ker se spet neke spuša v Alonsa hinavc črni, upam de mu bo crkval McLaren, pa da bo velik napak delo gnida mala črna...

rasist raj sebe mau poglej kakšn si Wink Evil or Very Mad

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 18.01.2008. 13:54:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ne ti men rasist pm, ker sem daleč od tega!!! Zaka naj sebe zaj gleam???Ka hočeš s tem povedat? Tu je tema zaka ne maram Hamiltona in js sem napiso svoje rezloge, lahko pa ofneš temo zakaj ne marate Dejana pa tam bluziš....pm Rolling Eyes

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 18.01.2008. 14:34:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
OK ta tema bo najboljša Very Happy Tist vic je dober sam krut Very Happy Veste kaj? Bomo videli kaj bo letos naredil Lewis.

dbench
MegaSenna

Kraj: severna primorska

PrispevekObjavljeno: 19.01.2008. 13:13:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Jaz pa ravno zaradi takih , ki ga ne marajo, še toliko bolj upam da jim bo zabil kontro.

Loews
Giancarlo Minardi

PrispevekObjavljeno: 19.01.2008. 13:41:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Men je dobr dirkač, sam mi je pa mau hecnu, k se nakaj tu sili s Senno - vzornik, kao jokou, ku je umrl in da mu je šlu tut drgač tisti dan slabu na karting dirki, k še ni vedu za nesrečo, pa čelada, pa McLaren gor, McLaren dol... Ne vem.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 19.01.2008. 13:46:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ma tole s Senno gre tud men na živce, drgač pa zlo dobr dirkač, ki ga je slava res pokvarila, ampak upam da se v naslednjih letih nekoliko strezne in ne postane prav samovšečen. Sigurno je za prvo sezono pokatal res veliko in kapo dol mu Very Happy

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 19.01.2008. 15:05:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Loews je napisal/a:
Men je dobr dirkač, sam mi je pa mau hecnu, k se nakaj tu sili s Senno - vzornik, kao jokou, ku je umrl in da mu je šlu tut drgač tisti dan slabu na karting dirki, k še ni vedu za nesrečo, pa čelada, pa McLaren gor, McLaren dol... Ne vem.

zanimivo razmišlanje sploh zato, ker imaš zelo zanimiv nick Very Happy no se pa strinjam kar si rekel.

Loews
Giancarlo Minardi

PrispevekObjavljeno: 19.01.2008. 15:13:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Zanimiv nick? Kakršnakoli povezava v podobnosti z imenon Lewis ni namerna oz. karkoli. Vem, da razlaga nickov sodi v drugo temo, sam k smo že pr tem: ta ovinek, v katerem je odstopil Schumacher in pa prizor, ko se Senna pelje s praznim drogom od zastave skozi šikano po tunelu sta dve živi sliki, ki sta mi ostali v spominu kot malčku iz velike nagrade Monaka '93. Ker je to eden mojih prvih še živih spominov na F1, sem izbral to ime.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Naslednja
Stran 3 od 12

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava