PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

kdo in zakaj ne mara hamiltona?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

ful mi gre na živce...
štajerc
19%
 19%  [ 14 ]
lewis hamilton
45%
 45%  [ 33 ]
njegov očka
10%
 10%  [ 8 ]
nekdo drug
15%
 15%  [ 11 ]
nekdo drug, ki ni tadejkrze
9%
 9%  [ 7 ]
Skupaj glasov : 73

Avtor Sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 14:42:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Jas sem se težko odločil med lewisom in njegovim nadležnim očkom, pa sem na koncu se odločil za zlodeja v F1.

F1 Power
Godlike Senna

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 15:50:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
mah oseba na tem forumo z imeno štajerc, Very Happy ker če gledamo štajerce kot ljudje, so super... Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 16:46:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
sandial je napisal/a:
tadejkrze je napisal/a:
Taka tema že obstaja! Prosim administratorja da kolegu štajercu razloži pravila, pa da mu kljub temu oprostijo, saj je vse skupaj na forumu spacal 4 poste.

Če pa imaš kaj proti meni, mi pa napiši PM, če sploh veš kje je gumb zato Rolling Eyes Pa obrazloži s čim sem se ti zameril, glede na to da se ne poznava Razz

Sedaj pa spat, da te ne bodo jutri v vrtcu grdo gledali! Wink

Se strinjam s Tadejem. Če bi bli vsi ferrarijevci taki kot tadej bi bil na forumu mir Wink

Eh kolega, še večji mir bi bil če mene ne bi bilo Laughing Saj vidiš da sem stalno v kreganju Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

štajerc
Pelo scat MS-ja

Kraj: ratanska

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 18:59:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
folk ne se preveč jezit. namreč, ker se mi očita, da premalo pametujem tu gore, je pač treba en malček izzivat, da me kdo nazaj zaboje in mu pol spet jes kaj napišem in si tak nabijam ti. 'poste'. ker se mi oznaka Krtekyan glih ne'a dopade...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

štajerc
Pelo scat MS-ja

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 19:00:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
PS: brykus hvala za zgodovinako analizo črncov v f1. sem se že večkrat spraševal kak je s tem.

štajerc
Pelo scat MS-ja

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 19:01:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
in ulaaaalaaaalaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaa. uuuuuuuUUUUUUUU. nisn več krtkijeannne.

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 19:12:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Čestitke Laughing Zdej pa na godlike senna?

senninha
Žaži

Kraj: prekmurec sem

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 20:42:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
brezveze totalno brezveze...nekdo naredii temo in ostali jo napolnijo z bv posti...Vepa lol! Vsak ki si hoče naredit novo temo, naj si pred tem vzame 5 min časa in pogleda če ta slučajno obstaja ali ne...ne da se mi več pisat, ker bojo prepiri itd...

PS: nisem glasoval za nobeno od teh možnosti, ker je nesmiselno

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

dbench
MegaSenna

Kraj: severna primorska

PrispevekObjavljeno: 08.01.2008. 23:36:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Senninha se popolnoma strinjam. Mislim da so teme v smislu ''ta pa ta mi gre na živce, ali gre še komu?'' čisto odveč, sploh pa v primeru če tema že obstaja. Naj si vsak ustvari mnenje o dirkačih in to je to, brez posebnih anket in tem.

Tako ali tako pa je newsman že napovedal izbris te teme, do česar pa še ni prišlo.[/i]

štajerc
Pelo scat MS-ja

PrispevekObjavljeno: 12.01.2008. 17:54:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
dbench je napisal/a:
Senninha se popolnoma strinjam. Mislim da so teme v smislu ''ta pa ta mi gre na živce, ali gre še komu?'' čisto odveč, sploh pa v primeru če tema že obstaja. Naj si vsak ustvari mnenje o dirkačih in to je to, brez posebnih anket in tem.

Tako ali tako pa je newsman že napovedal izbris te teme, do česar pa še ni prišlo.[/i]

veze, dragi moji, veze .-)

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 12.01.2008. 18:22:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Tukaj ni moderiranja in ne razumem kaj je narobe s to temo! Nej tukaj pametuje vsi, ki majo prevč besed predvsem slabšalnih na zalogi. Bo vsaj drugje mir.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 12.01.2008. 21:00:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Men je Hamilton car. Letos je mel 2 začetniški napaki, ki sta ga stali naslova. Je pa še vseeno pokazal veliko.

Gledam pa nanj predvsem iz vidika talenta in vozniških sposobnosti, mene razne zgodbice, mediji in dogajanje izven dirke ne zanima.

Aja, v anketi pa sem glasoval za možnost štajerc.

(še boljša bi bila namesto opcije štajerc opcija tupavi štajerc)

matejpol
Niko Rozhrib

Kraj: Šmarje pri Jelšah

PrispevekObjavljeno: 12.01.2008. 21:09:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Hamiltona ne,da ga ne maram na živce mi gre ker se skos nekaj ven meče in ker ga je slava pokvarla drugače je vredu dirkač vsaj zaenkrat.

ledeniMoz
Lollypop man

Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: 15.01.2008. 14:48:38    Naslov sporočila: zakaj ga videt ne morem Odgovori s citatom
a zakaj ne maramo hamiltona...prvic je hinavski,skodoželjan,kljub temu da nism pristas Alonsa ga je zajebu,ubistvu ne zna nič kar se tiče F1 pa ze pametnuje,se novinček je,isto kot testo ki vzhaja,zdj pa iz enga nastane navadn bel kruh,tko kot bo verjetno iz Hamiltona iz nekoga pa pač polnozrnat...tko je...uglavnem čist je se mlečn Milky man,pa se ze dela pametnega in se primerja s Schumacherjem itd...blizu ni in nikol ne bo

ledeniMoz
Lollypop man

Kraj: Laško

PrispevekObjavljeno: 15.01.2008. 14:50:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
aja pa se to sovražim dirkace ki več govorijo kot vozijo,med katere definitivno sodi tudi lojis:> Laughing

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Naslednja
Stran 2 od 12

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava