PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Volitve 2007
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja

Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kdo bo novi predsednik slovenije?
Mitja Gaspari
10%
 10%  [ 3 ]
Darko Kranjec
0%
 0%  [ 0 ]
Elena Pečarič
0%
 0%  [ 0 ]
Lojze Peterle
63%
 63%  [ 19 ]
Monika Piberl
0%
 0%  [ 0 ]
Zmago Jelinčič Plemeniti
26%
 26%  [ 8 ]
Skupaj glasov : 30

Avtor Sporočilo

matjazx
SuprSenna

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 13:18:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Polini je napisal/a:
Sicer se ne spoznam na politiko in me niti ne zanima kaj preveč ampak bom volil človeka ki bi lahko največ prinesel k našemu gospodarstvu. Čeprav predsednik nima nobene neposredne vloge v gospodarstvu se mi zdi da Gaspari kot bivši guverner Banke Slovenije najbolj ustreza temu kriteriju. Bo lahko na raznih čajekih z drugimi predsedniki držav/vlad kaj pametnega povedal/izvedel/dosegel in tako posredno vplival na večjo blaginjo v Sloveniji Cool

Škoda da navija za Alonsa Twisted Evil

Ma ne, najpomembnejše je, da zna igrat na orglce... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
3: Brabham, Steward, Lauda, Piquet, Senna
2: Ascari, Clark, G. Hill, Fittipaldi, Hakkinen, Alonso, Hamilton

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 13:36:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
matjazx je napisal/a:
Polini je napisal/a:
Sicer se ne spoznam na politiko in me niti ne zanima kaj preveč ampak bom volil človeka ki bi lahko največ prinesel k našemu gospodarstvu. Čeprav predsednik nima nobene neposredne vloge v gospodarstvu se mi zdi da Gaspari kot bivši guverner Banke Slovenije najbolj ustreza temu kriteriju. Bo lahko na raznih čajekih z drugimi predsedniki držav/vlad kaj pametnega povedal/izvedel/dosegel in tako posredno vplival na večjo blaginjo v Sloveniji Cool

Ma ne, najpomembnejše je, da zna igrat na orglce... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Volu bom Peterleta, ker se mi zdi še edini normalni predsedniški kandidat. Poznan pa je tudi že širši evropski uniji kot evroposlanec in mislim da imamo z njim dobre možnosti da tudi mi dobimo nekaj evropskih sredstev Wink

p.s. možakar mi je všeč tud zato ker zna igrat na orglce Very Happy Wink

F1 Power
Godlike Senna

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 13:58:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
uu jst sem za Jelinčiča, ker pove direktno kar misli. Če nam dajo Rijeko, jim Zadar pustimo, sicer pa tud on se nebi tako izražal, ko bi postal predsednik.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Byrkus
Veliki Modrec F1

Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 15:31:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
matjazx je napisal/a:

Jaz tudi znam igrat na orglice, pa zaradi tega ne kandidiram za predsednika... Smile

[size=150]VIVA TARGA![/size]

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 17:00:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Čez štiri leta imaš novo priložnost. Ti bom dal glas Very Happy
P.S Vsako koliko let so volitve. 4 ali 5? Politika res ni zame.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 17:04:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
mislim da je vsaka 4 za župane in 5 za predsednika...torej vsakih 20 let enako...tako sem jaz slišal...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 17:12:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Verjetno bo tako ja. Volitve so volitve. Al gre za župana, predsednika al za izvolitev hišnika Very Happy
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Byrkus
Veliki Modrec F1

Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 17:42:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
P.S Vsako koliko let so volitve. 4 ali 5? Politika res ni zame.

Parlamentarne na vsaka štiri, predsedniške na vsakih pet. In zaenkrat še nisem toliko butast, da bi šel kandidrat. Muby Murkus mogoče, jaz pa ne. Smile

[size=150]VIVA TARGA![/size]

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

matjazx
SuprSenna

PrispevekObjavljeno: 12.11.2007. 09:47:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
sandial je napisal/a:
matjazx je napisal/a:
Polini je napisal/a:

Volu bom Peterleta, ker se mi zdi še edini normalni predsedniški kandidat. Poznan pa je tudi že širši evropski uniji kot evroposlanec in mislim da imamo z njim dobre možnosti da tudi mi dobimo nekaj evropskih sredstev Wink

No ja, tut orglce mu niso pomagale... Twisted Evil Twisted Evil

Tamburello
Kar en Čandok

PrispevekObjavljeno: 12.11.2007. 10:11:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
matjazx je napisal/a:
sandial je napisal/a:
matjazx je napisal/a:
Polini je napisal/a:

No ja, tut orglce mu niso pomagale... Twisted Evil Twisted Evil

podpora sds-a pa škodovala... Twisted Evil

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

IcEmAn
Bronasta tribuna

Kraj: Ljubljanski kotel

PrispevekObjavljeno: 12.11.2007. 10:17:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
glede na to, kakšne je pred 2. krogom prbiju, ni čudn, da je dobil tok mal glasov. Sicer mojega kandidata ni bilo v 2. krogu (za las zmanjkal), a mi je Turk še vseen mnogo boljši od Peterleta, k se mi zdi že mal preveč "znucan" pa tud ta vpliv RKC-ja mi ni všeč. Upam, da tud na parlamentarnih volitvah popuši desnica.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

matjazx
SuprSenna

PrispevekObjavljeno: 12.11.2007. 10:20:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Aja pa zanimivo, da novi predsednik ni bil zajet v anketi te teme. Rolling Eyes

newsman
Legenda F1M

Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: 12.11.2007. 11:02:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
In tako je država Slovenija enemu komunajzarju, ki je bil ob osamosvojitvi Slovenije proti temu, zrihtala dobro službo. Za sebe lahko trdim, da mi noben od kandidatov ne odgovarja, vendar se držim načela, da mi

NOBEN KOMUNAJZAR NE BO O DEMOKRACIJI PREDAVAL!

P.S.

Raje se posvetimo F1, kot pa politiki...ker je le-ta kurba Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

matjazx
SuprSenna

PrispevekObjavljeno: 12.11.2007. 11:20:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
newsman je napisal/a:
In tako je država Slovenija enemu komunajzarju, ki je bil ob osamosvojitvi Slovenije proti temu, zrihtala dobro službo. Za sebe lahko trdim, da mi noben od kandidatov ne odgovarja, vendar se držim načela, da mi

P.S.

Hehe eni pa res padete na vladno propagando, ampak na srečo vs je sam 30% Cool

Ta belmu pa loh verjameš, ko govori kdaj je bil kdo proti Sloveniji?

newsman
Legenda F1M

Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: 12.11.2007. 12:50:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
matjazx je napisal/a:
newsman je napisal/a:

P.S.

Hehe eni pa res padete na vladno propagando, ampak na srečo vs je sam 30% Cool

Ta belmu pa loh verjameš, ko govori kdaj je bil kdo proti Sloveniji?

To nima nobene zveze z vladno propagando, niti z belimi in rdečimi in črnimi in zelenimi ter roza usmerjenimi ljudmi, temveč z mojim prepričanjem. Dovolj sem že na svetu, da vem o čem govorim. In če sem se moral zaradi komunajzarjev pred dvajsetimi leti na carini slačiti do golega, in mi sedaj taisti predavajo demokracijo, potem pa res ne vem. Zame sta komunizem in cerkev isto sranje. Prvenstveno jima gre samo za denar. Noben od teh dveh ti ne bo polnil hladilnika, ne bo ti hranil otrok in da še ne naštevam naprej. Upam, da sedaj razumeš moje prepričanje: Pomagaj si sam in ti bo tudi Bog pomagal..ali pa naša južna: uzdaj se use i svoje kljuse. Zato se mi baš jebe, kdo je predsednik, samo sem izrazil mnenje o tem človeku, ki je pač sedaj postal predsednik Slovenije. Ko bom pa čutil kakšno večjo težo ali številko v plačilni kuverti in kjer bodo tudi njegove zasluge, potem se mu pa javno opravičim za tukaj napisane besede. Ajd.. Wink

Nazadnje urejal/a newsman 12.11.2007. 12:54:25; skupaj popravljeno 1 krat

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava