PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Volitve 2007
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja

Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kdo bo novi predsednik slovenije?
Mitja Gaspari
10%
 10%  [ 3 ]
Darko Kranjec
0%
 0%  [ 0 ]
Elena Pečarič
0%
 0%  [ 0 ]
Lojze Peterle
63%
 63%  [ 19 ]
Monika Piberl
0%
 0%  [ 0 ]
Zmago Jelinčič Plemeniti
26%
 26%  [ 8 ]
Skupaj glasov : 30

Avtor Sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 07:46:31    Naslov sporočila: Volitve 2007 Odgovori s citatom
Ker primanjkuje pravega dogajanja in ker je ta tema trenutno najbolj aktualna v slo , zakaj pa ne

Nico Rosberg
Pabl Huano Krjola

Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 08:32:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Sam politike ne ,prosim lepo Sad

Lep dan vsem

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

tommek
Heidi Kovalainen

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 08:43:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
volil bom jelinčiča, ker mi je največi care od vseh kandidatov, pove po resnici in ne pazi kako bo povedal (no, redkokdaj) ...vendar pa je problem, da tazga predsednika ne mormo met, ki bi se tako izražal v javnosti. Sem a siguren da bo te volitve dobil Lojze Peterle. Je že dolgo v politiki, tut faco ma za predsednika, pa njegov govor je simpatičen, verjamem da bo Peterle zmagu! Go Jelinčič!!! Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Adelaide94
Peter od ene Roža

Kraj: zš:46°39' zd:16°11'

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 08:57:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Pozabil si dodati kandidata, ki je trenutno med tistimi, ki se jim uspe prebiti v drugi krog. Gre za Danila Türka.
Mimogrede, možakar je tudi moj kandidat (ee, mislim za njega bom volil). Upam, da boš ta lapsus (saj verjetno ne gre za namerno izpustitev?) v kratkem popravil.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

OsterVox
Brezkotnik

Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 09:10:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Jst bom pa kr Lojza volu. Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

bomby
Pabl Huano Krjola

Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 10:34:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Adelaide94 je napisal/a:
Pozabil si dodati kandidata, ki je trenutno med tistimi, ki se jim uspe prebiti v drugi krog. Gre za Danila Türka.
Mimogrede, možakar je tudi moj kandidat (ee, mislim za njega bom volil). Upam, da boš ta lapsus (saj verjetno ne gre za namerno izpustitev?) v kratkem popravil.

se podpišem je tudi moj kandidat, tako da ne morem glasovati! Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 10:57:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Hmm, tudi sam razmišljam za Türka, vendar tudi Gaspari ni slab. Predvsem mi je v oko padlo ko so novinarji tiho testirali kandidate, in so vsem poslali e-maile, vendar je od vseh kandidatov le Gaspari odgovoril nanj.

Predvsem si moram pogledati tisti intervju na Pop Tv, ko so Peterle, Türk in Gaspari gledali F1, da na podlagi tega kdo za koga navija, nato glasujem Laughing Laughing Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 11:30:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Sicer to ni šport pa dobro:
Predsednik mora biti nekdo ki je nekaj za to državo naredil in si to zasluži, saj je to bolj častna funkcija. Izmed vseh kandidatov si to mesto zaslužita le Peterle in Jelinčič. Oba dva sta veliko pripomogla k osamosvojitvi slovenije in si zato to mesto res zaslužita. Ni pomembno kako lepo kdo govori ampak kaj je naredil.

ferrari rozi
Niko Rozhrib

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 12:14:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
tadejkrze je napisal/a:
Hmm, tudi sam razmišljam za Türka, vendar tudi Gaspari ni slab. Predvsem mi je v oko padlo ko so novinarji tiho testirali kandidate, in so vsem poslali e-maile, vendar je od vseh kandidatov le Gaspari odgovoril nanj.

Predvsem si moram pogledati tisti intervju na Pop Tv, ko so Peterle, Türk in Gaspari gledali F1, da na podlagi tega kdo za koga navija, nato glasujem Laughing Laughing Laughing

Gaspari-Alonso
Peterle-Hamilton
Türk-Massa

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 12:21:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Jelinčič?
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

tadejkrze
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 12:30:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ferrari rozi je napisal/a:
tadejkrze je napisal/a:

Gaspari-Alonso
Peterle-Hamilton
Türk-Massa

Tnx. Moj glas gre zgleda Türku Wink

tadejkrze
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 12:31:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
Jelinčič?

Sam trije so bli tm.

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 12:32:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Aha Very Happy
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 12:46:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Sicer se ne spoznam na politiko in me niti ne zanima kaj preveč ampak bom volil človeka ki bi lahko največ prinesel k našemu gospodarstvu. Čeprav predsednik nima nobene neposredne vloge v gospodarstvu se mi zdi da Gaspari kot bivši guverner Banke Slovenije najbolj ustreza temu kriteriju. Bo lahko na raznih čajekih z drugimi predsedniki držav/vlad kaj pametnega povedal/izvedel/dosegel in tako posredno vplival na večjo blaginjo v Sloveniji Cool

Škoda da navija za Alonsa Twisted Evil

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 12.10.2007. 12:57:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Da, res je. V današnjem času mora biti predsednik zelo dober manager. Sicer ni ravno isto, ampak če se malo polgeda župane takoj vidiš razliko med "biznismani" in "navadnimi" politiki.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava