PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Bavarska oklepna enota

Robert Kubica, Poljski junak
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kaj mislite o Robertu?
Enkraten voznik, takega je rabila F1
57%
 57%  [ 47 ]
Dober voznik
37%
 37%  [ 31 ]
Lahko bi bil boljši
4%
 4%  [ 4 ]
Skupaj glasov : 82

Avtor Sporočilo

Mark
Senna Pripravnik

Kraj: Vukojebina

PrispevekObjavljeno: 29.07.2009. 13:21:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
gilles je napisal/a:
Za razliko od Kimija ki ima 3X več točk kot Massa.
nima jih več kot Massa ampak tud Massa jih nima trikrat več od Kimija pa se govori da je Kimi slab in da ga f1 ne zanima več pa da ga je Massa čist povozu, pa da si ne zasluž bit več v f1.

kubico ste pa lani hvalil in želel da bi pršu v ferrari pa ne vem kake uspehe mu napovedoval še, danes ko pogledaš točke jih ima pa Heidfeld več. par dni nazaj ko je bla debata na temo Raikkonena in Masse vam je bilo to, da ima felipe več točk jasen pokazatelj, da je s Kimijem nekaj narobe, kaj je pa narobse s Kubico,da jih ima manj? itak, na to pa ne znaš/upaš odgovorit, ker se bojiš, da ti bom reku,da isto logiko uporab še pri Kimiju, pol se pa tle bebca sam iz sebe delaš. a je to tvoj način dviganja kvalitete foruma?

Laughing Laughing Laughing
Keri komedijant...
Tapravi se oglaša, kar se tiče dviganja kvalitete foruma.
Takoj ko se ti oglasiš, zasmetiš vsako temo.
Bljak!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 29.07.2009. 13:32:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
No ja, Heidfeld je vse točke osvojil na dežni dirki v Sepangu, kjer je Kubici v prvem krogu mašina šla. Tako da, Kubica je letos boljši od Nicka. Razen po točkah.

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 29.07.2009. 14:49:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Salo je napisal/a:
No ja, Heidfeld je vse točke osvojil na dežni dirki v Sepangu, kjer je Kubici v prvem krogu mašina šla. Tako da, Kubica je letos boljši od Nicka. Razen po točkah.
zato sem pa dopisal, kako je bilo pri oceni ferrarijevega dvojca, kjer je utemeljitev da je massa boljši temeljila na točkah.

mark, js vsaj pišem na temo formule 1, ne pa tko kot ti k si ga cyberdrkaš tle gor po vsaki temi pol pa z raznimi psihopatskimi zalezovalci s foruma hočeš dobit mojo številko

Mark
Senna Pripravnik

Kraj: Vukojebina

PrispevekObjavljeno: 30.07.2009. 08:20:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
Salo je napisal/a:
zato sem pa dopisal, kako je bilo pri oceni ferrarijevega dvojca, kjer je utemeljitev da je massa boljši temeljila na točkah.

mark, js vsaj pišem na temo formule 1, ne pa tko kot ti k si ga cyberdrkaš tle gor po vsaki temi pol pa z raznimi psihopatskimi zalezovalci s foruma hočeš dobit mojo številko

Laughing Laughing Laughing
Ja knedl...
Ful si želim tvoje telefonske številke, da bi mi kaj o Kimiju povedal, ker tk obvladaš...

Me pa res zanima od kje jih jemlješ????

oTjK22
Nigel Baričevič

PrispevekObjavljeno: 03.09.2009. 20:56:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Zdaj sem prebral en članek in pravi,da je Kubica podpisal pogodbo z renojem,kar samo potrjuje,da Alonso odhaja iz renoja in prihaja v ferrari samo to je bilo jasno.Torej Kimi odhaja iz ferrariju...

Kako vidite Kubico v renoju?Joj Kubica in Briatore....

nikii
Žak Bedak

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 03.09.2009. 21:11:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
A je Kimi edini dirkač v Ferrariju? No, v času Badoerja ob sebi je že tako izgledalo.. ampak neeee- Kimi ima še moštvenega kolega, ki bo drugo leto mogoče Massa... mogoče pa Alonso. Torej? Kimi dobro ve, kaj je najbolje zanj.. vem, da se bo pravilno odločo glede moštva Cool

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

oTjK22
Nigel Baričevič

PrispevekObjavljeno: 03.09.2009. 21:55:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Če je Kubica podpisal pogodbo z renojem je jasno,da Alonso odhaja iz renoja in da prihaja v ferrari.Zdaj je samo vprašanje,da kdo bo poleg Alonsa?Jaz mislim,da bo naslednje leto poleg njega F.M!V to sem prepričan....
Sicer pa zdaj sem še bolj prepričan o to.Zakaj??
Danes je ferrari uradno objavil,da bo Masso nadomestil Fisichella in so ga sprejeli za nedoločen čas.Zakaj so sprejeli Fisichello za nedoločen čas kot tretjega voznika?Po mojem so ga sprejeli zato,da v primeru,če se Massa ne bo opomogel še do naslednje sezone pol ga bo nadomestil Fisichella in to je to.
Naslednja sezona Alonso-Massa/Fisichella

Jaz te čisto razumem nikii,da do zadnjega upaš,da bo Kimi ostal samo je čisto preveč očitno,da bo Kimi odšel....
Ti pravim,da že prvi signal je bil,ko je ferrari sprejel sponzor od Alonsa.Ma zakaj so sprejeli njegou sponzor,če nimajo nič z njim?Ma boh ti vedi...
Kot drugo Alonso v zadnjem intervjuju daja očitne signale o njegovem prestopu v ferrari in se točno vidi,da se komaj zadržuje,da ne izda resnice.

Skratka vse je preveč očitno....

Ej sam tukaj smo mi čist off topic.Kaj ne bi bilo boljše,če bi mi odprli novo temo npr " sezona 2010 " in pol bi govorili tam o temu...

ps(Nikii ne dajaj mi besed v usta,ki jih nikoli nisem izrekel.Jaz nikoli nisem reku,da mi kimi ni všeč...) Wink

Nazadnje urejal/a oTjK22 04.09.2009. 08:16:53; skupaj popravljeno 1 krat

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 03.09.2009. 22:03:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ne vidim niti enega razloga, zakaj bi pri Ferrariju Masso izbrali pred Kimijem. Mislim da imata precej podobne možnosti (zaradi poškodbe Masse mislim da ima Kimi večje možnosti). Glede Alonsa pa....skoraj siguren sem, da ne bo ostal v Renaultu, ker so preslabi, in že dolgo mu obljubljajo boljši dirkalnik, pa ni nič. Če pa bo šel, pa je lepa možnost za Ferrari. Bomo videli.

F14ever
NadSenna

Kraj: Espoo

PrispevekObjavljeno: 04.09.2009. 04:36:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Heh Alonso pravi da ne ve kje bo vozu, tko da to s ferrarijem ni 100%, kaj pa recimo ce gre k Toyoti? Toyota rabi dobre dirkaca, ponudbo so poslali ze Kimiju ki jo je zavrnu, mogoce so jo tud Alonsu pa jo je sprejel sam niso povedli tega? Smile

Tamburello
Kar en Čandok

PrispevekObjavljeno: 04.09.2009. 07:10:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
F14ever je napisal/a:
Heh Alonso pravi da ne ve kje bo vozu, tko da to s ferrarijem ni 100%, kaj pa recimo ce gre k Toyoti? Toyota rabi dobre dirkaca, ponudbo so poslali ze Kimiju ki jo je zavrnu, mogoce so jo tud Alonsu pa jo je sprejel sam niso povedli tega? Smile

kje si to prebral?

darth.mikey
Ivan Govedina

PrispevekObjavljeno: 04.09.2009. 08:04:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Tamburello je napisal/a:
F14ever je napisal/a:

kje si to prebral?

“It doesn't change anything,” urged the Oviedo native, quoted by The Canadian Press. “Next year I still don't know where I'm going to be. All the people think I'm going to change teams, but I still haven't said anything. We just have to wait and see.

http://www.crash.net/f1/news/151779/1/alonso_i_dont_know_where_ill_be_driving_in_2010.html

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 04.09.2009. 13:57:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Pomojem ima predpogodno s Ferrarijem. Če se bo Ferrari pogovoril s kimijem oz. Masso bo dirkal pri Ferrariju drugače ne. Tudi Kimi in Massa sta vrhunska voznika in njihova menjava ni nujno potrebna.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

nikii
Žak Bedak

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 04.09.2009. 13:59:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Tako kot jaz nikoli nisem rekla, da bi si kdaj želela Kimija v Ferrariju Embarassed

oTjK22
Nigel Baričevič

PrispevekObjavljeno: 04.09.2009. 14:53:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
Pomojem ima predpogodno s Ferrarijem. Če se bo Ferrari pogovoril s kimijem oz. Masso bo dirkal pri Ferrariju drugače ne. Tudi Kimi in Massa sta vrhunska voznika in njihova menjava ni nujno potrebna.

Misliš,da ima Kubica predpogodbo s ferrarijem?Po mojem pa ne.....
Pa veš zakaj ne?Ferrari je imel na seznamu 2 dirkača,ki bi lahko zamenjali Masso in to sta bila Kubica in Fisichella....
Jaz sem bil prepričan,da bodo izbrali Fisichello,ker Kubica je zihr zahteval še kaj več od ferrarija kot npr sedež v ferrariju za naslednje leto ampak sedeža v ferrariju sta že zasedena tako,da na koncu je padla odločiteu na Fisichello....

Baje,da je Kubica podpisal pogodbo z renojem,ker Alonso odhaja....

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 04.09.2009. 15:19:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Komentiral sem post nad mano, torej sem v mislih imel Alonsa.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Bavarska oklepna enota Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 5 od 7

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava