PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Bavarska oklepna enota

Robert Kubica, Poljski junak
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kaj mislite o Robertu?
Enkraten voznik, takega je rabila F1
57%
 57%  [ 47 ]
Dober voznik
37%
 37%  [ 31 ]
Lahko bi bil boljši
4%
 4%  [ 4 ]
Skupaj glasov : 82

Avtor Sporočilo

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 02.05.2008. 17:02:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Mene pa najbolj fascinira to, da je Poljak. Sem dobil upanje, da bomo kdaj tudi Slovenci imeli kakega predstavnika v formuli 1.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 02.05.2008. 19:54:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
Mene pa najbolj fascinira to, da je Poljak. Sem dobil upanje, da bomo kdaj tudi Slovenci imeli kakega predstavnika v formuli 1.

točno to je tudi fascinantno pri njemu ja in ga dela posebnega

andrej
PikoSenna

PrispevekObjavljeno: 09.06.2008. 08:53:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
"rad bi se zahvalil lewisu, ker je izbral kimija in ne mene"

Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 09.06.2008. 17:35:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Hehe, očitno ima tudi smisel za humor. Very Happy
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Mark
Senna Pripravnik

Kraj: Vukojebina

PrispevekObjavljeno: 09.06.2008. 19:24:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Nacek je napisal/a:
Uf, to kr mal dvomim, ker se mi zdi, d ma Heidfeld več šans...

Kaj?

oTjK22
Nigel Baričevič

PrispevekObjavljeno: 10.06.2008. 12:16:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
govori se,da bo alonso naslednje leto moštveni kolega od kubice...
kako vidite alonso/kubica v bmw??
po mojem bi se zelo dobro ujela in tudi bmw je zelo,zelo blizu mclarnu in ferrariju tako da če pride alonso sem prepričan da bi s svojimi izkušnjami dodal še tisto malenkost ki jim fali do ferrarija in mclarna in pol bo bmw špica Smile
samo nevem kakšen način imajo v bmw.....
mislim imajo tak način ko ferrari ki ne dovoli direkten dvoboj na stezi ali imajo tak način ko mclaren ki se jim jebe in naj zmaga tisti ki je boljši in ni važno če je moštveni kolega ali pa ne.....
sprašujem ker če imajo način ko mclaren pol dvomim da bo šel alonso v bmw ker po mojem nima želje spet doživljat stvari ki jih je doživljal v mclarnu in s tem mislim da ga pač moštveni kolega jebe v glavo... Laughing
alonso želi sedež kot dirkač št 1 ali pa nič...
so vprašali kubico,da kaj misli če pride alonso poleg njega??
je reku da nima nič proti ker se zelo dobro razumeta in se spoštujeta in lahko postaneta še kolega tako da....no problem če pride.... Very Happy

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 10.06.2008. 13:59:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Alonso - Kubica bi bil za mene sanjski dvojec,sam ne u BMWju pač pa u Renaultu Cool

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 10.06.2008. 15:59:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
saj je tudi lewis govoril le kako spoštuje Alonsa pa ne vem kaj še vse pa se je vse obrnilo...lahko mu je sedaj govorit kako dobro se razumeta, ko mu še ni treba vozit z njim.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 13.06.2008. 09:55:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
naj kubica raje dirka tako kot zna, moštveni kolega me pri njemu ne zanima, ker pubec dirka noro!

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 29.07.2009. 10:24:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
http://f1.avtomanija.com/default.asp?rb=1&id=16193

pa da vidimo, če se bo tudi o njemu pisalo, da ni motiviran in da ga f1 ne zanima več. rezultati so letos slabi... Very Happy

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 29.07.2009. 10:55:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ampak Haidfeld se ne bori za naslov.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 29.07.2009. 11:05:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
Ampak Haidfeld se ne bori za naslov.
lih en tolk kt massa, če že ciljaš na primerjavo z Raikkonenom.
Ima pa hajdfeld trikrat toliko točk kot Kubica...tko da...

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 29.07.2009. 11:35:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Za razliko od Kimija ki ima 3X več točk kot Massa.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

klemy
Žan Tot

PrispevekObjavljeno: 29.07.2009. 12:24:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
zanimivo bo zdei vidt kam bo šou Kubica nasledno leto. Naki je že
govoru d bo šou po kimijevih stopinjah u relly ampak pomoje je zato še prekmal.

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 29.07.2009. 12:30:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
Za razliko od Kimija ki ima 3X več točk kot Massa.
nima jih več kot Massa ampak tud Massa jih nima trikrat več od Kimija pa se govori da je Kimi slab in da ga f1 ne zanima več pa da ga je Massa čist povozu, pa da si ne zasluž bit več v f1.

kubico ste pa lani hvalil in želel da bi pršu v ferrari pa ne vem kake uspehe mu napovedoval še, danes ko pogledaš točke jih ima pa Heidfeld več. par dni nazaj ko je bla debata na temo Raikkonena in Masse vam je bilo to, da ima felipe več točk jasen pokazatelj, da je s Kimijem nekaj narobe, kaj je pa narobse s Kubico,da jih ima manj? itak, na to pa ne znaš/upaš odgovorit, ker se bojiš, da ti bom reku,da isto logiko uporab še pri Kimiju, pol se pa tle bebca sam iz sebe delaš. a je to tvoj način dviganja kvalitete foruma?

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Bavarska oklepna enota Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 4 od 7

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava