PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

pc virusi in težave s kompjutrji.
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

vas j... virusi in podobna navlaka?
da, mater zalega proklemana
43%
 43%  [ 7 ]
ne, kaj to virus gripe misliš
56%
 56%  [ 9 ]
Skupaj glasov : 16

Avtor Sporočilo

slavcdklavc
Judžiiiii IIIIIIIIIIIde

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 19:12:56    Naslov sporočila: pc virusi in težave s kompjutrji. Odgovori s citatom
kdo ve kaj naj naredim. pc mi ne prepozna nobene EXE datoteke več. vem da je virus, mi je virusnik javu, sm se tizga fajla ne da zbrisat, javi da je dotična datoteka v uporabi uporabnika ali nekoga tretjega, pa da se je ne da zbrisat.
formatiru pa diska nebi.
aja oprostite, ker topic ni v vezi z f1.

kater anti virusnik uporabljate?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

F1 Power
Godlike Senna

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 19:18:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ja sej antivirusnik ti sigurn javi kje se datoteka nahaja, pejt v varni zagon in jo pol ročno zbriš, če praviš da ti jo antivirosnik noče popucat. Čene boš pa pač mogu formatirat. Ajja uporabljam pa Norton Internet Security 2007 Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

F14ever
NadSenna

Kraj: Espoo

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 19:27:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
nrdi tko kot ti je reku MClaren power...in upam da uporablaš en kvaliteten antivirusni recimo Norton, NOD32, Panda al pa kej tazga..

jst mam NOD32 in Zone Alarm za firewall in nism meu še težav s virusmi, spywareom in takim sranjem Very Happy

F1 Power
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 19:34:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
F14ever je napisal/a:
nrdi tko kot ti je reku MClaren power...in upam da uporablaš en kvaliteten antivirusni recimo Norton, NOD32, Panda al pa kej tazga..

jst mam NOD32 in Zone Alarm za firewall in nism meu še težav s virusmi, spywareom in takim sranjem Very Happy

Čeprav, NOD32 zamene ni kvaliteten Antivirusnik, ker nima stalne zaščine, pa še en kolega jim je virus poslal, pa ga NOD ni zaznal še 5 tednov po tistem, Panda tud ni nevm kej. Medtem ko pa Zone Alarm je pa dober požarni zid. Jst mam v Internet security to vse not. Dober je res najbolši kar jih poznam je Bit Defender Very Happy jst drgač najraje prisegam na Norton Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 19:49:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Najboljš je Aspirin pa Lekadol...če ne pa k stricu zdravniku...

F1 Power
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 19:56:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
tadejkrze je napisal/a:
Najboljš je Aspirin pa Lekadol...če ne pa k stricu zdravniku...

Sam vant a veš to je virus - viroza, tu ni zdravil, antibiotike pa mine Very Happy

F14ever
NadSenna

Kraj: Espoo

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 20:15:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
am sam malo....glede na teste je NOD32 pred vsemi...sploh pa meu sm en trdoživ virus in Nortononu se nit sanjalo ni da je gori, Panda mi ga je dobila sam ga ni mogla zbirsat, pol je pa bratranc mi reku nej probam NOD32 in je dobu in zbrisu brez problemov. Aja NOD se mi updatata tud po 3x, 4x na dan, odvisno pač kok je novih sranj po netu

drmuc
Gregor Žvab

Kraj: Vir pri Domžalah

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 20:15:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ah ja.... kje so časi ko so me virusi napadal Very Happy

odkar uporablam nod32 nimam blemov

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Dandzo
The One and Only

Kraj: Šempeter pri Gorici

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 20:18:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
drmuc je napisal/a:

Isto pri meni. Samo ne si namestit Bit Defender 10, ker so jajca. Meni je comp in internet deloval 70% počasneje. (Dva tedna niti internet ni delal, če ne pa se je po pol ure kr sam ugasnu). Ko sem nazaj namestil NOD32 je deloval spet normalno.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

F1 Power
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 20:24:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Schumi boy je napisal/a:
drmuc je napisal/a:

Isto pri meni. Samo ne si namestit Bit Defender 10, ker so jajca. Meni je comp in internet deloval 70% počasneje. (Dva tedna niti internet ni delal, če ne pa se je po pol ure kr sam ugasnu). Ko sem nazaj namestil NOD32 je deloval spet normalno.

Ja odvisn kulk si si varnost naštimo, če si si na full, pol je pregledo vsak fail ki ga kopiraš al pa pride vrač ga pregleda, jst nism z Bit Defenderjem dobu niti enga virusa skor, bolši mi je 100-krat ko NOD ker not sploh nima real time protection, ka ti nuca da pol ko poženeš NODa da ga zazna pa zbriše, če je v tem času že v tem cajtu škodu nardio(odvisno od virusa). BitDefender ga pa takoj zbriše, še predn nardi škodo. Je pa res da NOD res prevladuje v zaznavanjo virusev. Sam glede Virusov sem jst še dokaj miren za kakšnega pol leta minimalno, ker uporablam Visto in še za njo ni velik virosov blo naretih Very Happy

Bober
Pabl Huano Krjola

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 21:01:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
McLaren power je napisal/a:
Schumi boy je napisal/a:
drmuc je napisal/a:

Ja odvisn kulk si si varnost naštimo, če si si na full, pol je pregledo vsak fail ki ga kopiraš al pa pride vrač ga pregleda, jst nism z Bit Defenderjem dobu niti enga virusa skor, bolši mi je 100-krat ko NOD ker not sploh nima real time protection, ka ti nuca da pol ko poženeš NODa da ga zazna pa zbriše, če je v tem času že v tem cajtu škodu nardio(odvisno od virusa). BitDefender ga pa takoj zbriše, še predn nardi škodo. Je pa res da NOD res prevladuje v zaznavanjo virusev. Sam glede Virusov sem jst še dokaj miren za kakšnega pol leta minimalno, ker uporablam Visto in še za njo ni velik virosov blo naretih Very Happy

ti tega pa se nism slisu, da bi posebi za visto delal viruse??? pa pomoje je glih vista bolj ranljiva, zarad mnozice neodkritih/nepopravljenih (namerno?) lukenj..
nod.. hm kaj pa vem, ga uporabljam sam, ampak res tezko recem
bitdeffender je pa fajn ja, sam kok pa ta prog rama zre pa tut ne vem no.. znoris skor.. pa da se zalaufa na zacetku ko vkolps kisto, je tut trajal po vec minut da je vse se zagnal in update-ov itd.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

ripmork
Walter odda' Wolf

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 21:02:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
eno opozorilo:
ne nasedat raznim testom antivirusnikov; posebej to velja za NOD32: v nekih testih je kao dosegal 100% pa podobne buče, kar v realnosti sploh ni res - testi antivirusnikov so (žal) dostikrat dobra marketinška poteza. In NOD32 se pri mojih izkušnjh in še nekaterih ni prav solidno odrezal.

Sam sem sprobal kar nekaj antivirusnikov, in od vseh se je še najbolje izkazal Kaspersky.
Trenutno imam Antivir, (je brezplačen in sem zadovoljen z njim)

drugač pa takole:
najprej en dober firewall (Zonealarm, tist v XP-jih je crap), antivirusnik, potem pa še kak tune-up utilities oziroma registry cleaner.
Pucanje registra pohitri PC skorajda kot da bi kup virusov zbrisal - pa še sprosti plac.Windowsi so pač takšni da se kup nepotrebnega sranja v registru nabere, zaseda plac za brezveze in upočasnjuje sistem.
Sprobajte CC Cleaner - works great for me.

Nazadnje sem sistem z XP Pro laufal 4 leta brez formatiranja, pa uporabljam PC za vse i svašta - nobenih blue-screenov, težav ali errorjev Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

F1 Power
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 21:20:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Bober je napisal/a:
McLaren power je napisal/a:
Schumi boy je napisal/a:
drmuc je napisal/a:

ti tega pa se nism slisu, da bi posebi za visto delal viruse??? pa pomoje je glih vista bolj ranljiva, zarad mnozice neodkritih/nepopravljenih (namerno?) lukenj..
nod.. hm kaj pa vem, ga uporabljam sam, ampak res tezko recem
bitdeffender je pa fajn ja, sam kok pa ta prog rama zre pa tut ne vem no.. znoris skor.. pa da se zalaufa na zacetku ko vkolps kisto, je tut trajal po vec minut da je vse se zagnal in update-ov itd.

Ja tak je fant v računalniškem svetu, virusi, ki delujejo na XP ne delujejo v Visti, tak ko npr morš met posebi spisane viruse za Linux,kar pomeni da če ti men pošleš trojanca ki je teb naredo škodo na XP-jih, nebo na visti naredo nič, ker ni biu spisan za Visto,največ virosov je blo naretih za Win 2000 in za Win XP. Sam sem gledo drgač kulk porablja rama npr Bit Defender pa Norton, ga sploh ne porabljata nevm ka velik, edino pri zagonu se res mal pozna mogč, sam da bi bl problem kej se mi pa ne zdi vsej pri men, se pa pr nekaterih res pozna, odvisn od komponent v kompu Very Happy

Nazadnje urejal/a F1 Power 21.05.2007. 22:46:57; skupaj popravljeno 2 krat

F1 Power
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 21:28:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ripmork je napisal/a:
eno opozorilo:
ne nasedat raznim testom antivirusnikov; posebej to velja za NOD32: v nekih testih je kao dosegal 100% pa podobne buče, kar v realnosti sploh ni res - testi antivirusnikov so (žal) dostikrat dobra marketinška poteza. In NOD32 se pri mojih izkušnjh in še nekaterih ni prav solidno odrezal.

Sam sem sprobal kar nekaj antivirusnikov, in od vseh se je še najbolje izkazal Kaspersky.
Trenutno imam Antivir, (je brezplačen in sem zadovoljen z njim)

drugač pa takole:
najprej en dober firewall (Zonealarm, tist v XP-jih je crap), antivirusnik, potem pa še kak tune-up utilities oziroma registry cleaner.
Pucanje registra pohitri PC skorajda kot da bi kup virusov zbrisal - pa še sprosti plac.Windowsi so pač takšni da se kup nepotrebnega sranja v registru nabere, zaseda plac za brezveze in upočasnjuje sistem.
Sprobajte CC Cleaner - works great for me.

Nazadnje sem sistem z XP Pro laufal 4 leta brez formatiranja, pa uporabljam PC za vse i svašta - nobenih blue-screenov, težav ali errorjev Wink

Blo je enkrat ena lestvica na netu, za najbolše antivirosnike v letu 2006, bitdefender je biu 1. NOD je pa mnde zasedu 8. mesto, Norton pa mislim da 4.

Kasperskega sem dao enrkat gor pa nikol več, ker mi je popuco vse kar je blo na rač.
Ja jst že tud eno kišto nism sformatiro douk cajta odkar so mnde pršl ven XP SP 2 compa nism sformatiro. Pakrat sem pognal Registry Mechanic da pošlihhta registre, gor ne Že več ko let Norton 2006 in laufa super, sam je pomoje potrebn formatiranja ker učas kr fajn melle že mašina, sam ko mam tulk stvari gor.

Največje budale u slovenijo glede varnosti so organizaciaj sosed, ko so probaval visto so napisal da sploh ni tak varna k oso pričakval, da gre čez Windows defender več kot 80% virosov, ko ga pa ofneš ti pa na vlko piše antispyvere program, žive budale, pa še ko naložiš windowse ti skos teži da nalož gor antivirosnik. Ajja tist požarni zid v XP-jih je tam gor zej za take bol splošne uporabnike, če hočeš kej bolšga si pa lahk še vedn svojga namestiš Very Happy

slavcdklavc
Judžiiiii IIIIIIIIIIIde

PrispevekObjavljeno: 21.05.2007. 21:42:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
mc power kje to požanem, al je to samostojni program, k ko sm virus fasou, mi je virusnik napisu, da neki zahteva spremembo registra al kode, pol je šlo pa u 3 pm.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava