PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Najbolj zoprna oseba na tem forumu?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Naslednja

Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kdo je najbolj zoprna oseba na forumu?
Slavko
41%
 41%  [ 30 ]
Ic3m4n (prej Kimpaa)
35%
 35%  [ 26 ]
Tadejkrze
5%
 5%  [ 4 ]
The Bill
8%
 8%  [ 6 ]
Mark
0%
 0%  [ 0 ]
Shaman
0%
 0%  [ 0 ]
Mclaren Power
1%
 1%  [ 1 ]
Sandial
4%
 4%  [ 3 ]
Slavcdklavc
0%
 0%  [ 0 ]
Ostervox
4%
 4%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 73

Avtor Sporočilo

xrenaultx
Žaži

Kraj: slovenia

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 20:03:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Kimpa kak si ti spremenil ime v Ic3M4n Question Question

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Yahoo Messenger - naslov

hellboy.
Kliton Bozgo

Kraj: mali DUNAJ

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 20:05:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Kimppa uprablja fleksibilno dno avta in že dohiteva slavkota Very HappyVery Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 20:07:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
OsterVox je napisal/a:
BRAVO Slavc!!! (čefurizem) za te dol potegjene in skopirane Ic3M4nove trapaste poste.
Še mal pa bo prevzel vodsto in bo mir ko ga bojo zabanal. Laughing
Sej v bistvu je to en sam post tam kjer je pod športi AIRSOFT .Glede na njegov filmček kjer je razvidno da se igra ameriškega soldata in strelja druge sem mu dal predlog v bistvu sem napisla da bi jaz take poslal v vojsko za katere bi imel poseben drill . Very Happy In potem je sledila taka protireakcija .

Evo še njegov filmček Laughing :twisted:http://www.youtube.com/watch?v=plnjnOFQxwY

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 20:11:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
http://www.youtube.com/watch?v=plnjnOFQxwY

slavcdklavc
Judžiiiii IIIIIIIIIIIde

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 21:16:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
kako gre men dobr, al pa ne, MAMI AAAAAAAAAEEEEEEE (u jok) ZAKAJ NOBEN NEČE GLASVAT ZAME. kokr vzameš Very Happy Very Happy HEHE
kaj bi se zgodilo če bi se slovenci nehal kregat za brezvezne fore? KONC SVETA Very Happy Very Happy Very Happy

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 21:19:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
xrenaultx je napisal/a:
Kimpa kak si ti spremenil ime v Ic3M4n Question Question

Huh čudeži se dogajajo Laughing

slavcdklavc
Judžiiiii IIIIIIIIIIIde

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 21:22:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
i dont think so, this is an insoult to any man who fought in a war, and also to all of the victims of the wars. sori kimpa ampak to je pa čist neokusno pa hudo žaljivo

moj koment, to sploh ni smešno in je na ravni totalnih redneku, sram te bilo.
jst bi te poslou trupla gledat., ne morm razumet kako lahko posnemete neki tazga
to je izredno žaljivo, do vseh žrtev kot vojakov.

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 21:25:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Sej se vidi nepravično glasovanje...jaz imam ŠELE 4 glasove! Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

BMW
Smrketa Racing

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 21:34:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Me rezultati ankete prav nič ne presenečajo. Slavko zasluženo vodi.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 21:40:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
kaj ma ta forum slučajno kaka letna srečanja? Question zanima me če ima, a se ne pokoljete med temi srečanjami?ker če bi se srečali nekje v gostilni bi od nje ostal samo še šank. po moje

OsterVox
Brezkotnik

Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 21:48:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Juancho je napisal/a:
kaj ma ta forum slučajno kaka letna srečanja? Question zanima me če ima, a se ne pokoljete med temi srečanjami?ker če bi se srečali nekje v gostilni bi od nje ostal samo še šank. po moje

Ta je pa dobra!!! Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Rok
Srebrna tribuna

Kraj: Solberg-Alonso

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 22:06:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
http://www.youtube.com/watch?v=plnjnOFQxwY

to je bolno!! to je zelo bolno. neokusno in povsem neprimerno. sram naj bo vse ki nstopajo v tem posnetku. bolniki.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 22:43:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Juancho je napisal/a:

Hja res bi blo zanimivo ne vem kaj bi blo da bi npr. sreču slavkota men se zdi on še najbolj moteč prav od vseh slavko no pa ostervox to je tist ki ne zna postavt anketnega vprašanja drugi pa jah no se nism še prov zapenjal z nobenim če ma kdo drugačno mnenje o men naj pa kr pove če se slučajno kdaj srečamo.
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ferrari rozi
Niko Rozhrib

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 22:48:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
slavko je napisal/a:
Kimpaa ! Zakaj hudiča si se moral še na Ferrari rozi it spravljati ,ker je čist vredu punca ? Twisted Evil Aja pa to ni moj nik zat osi ne izmišljujta z sandialom .Jaz imam samo enega in to je dokazljivo,zato ne bluzi kar tja v tri dni Evil or Very Mad
Sicer sta pa res z sandialom carja ,saj polega tega da žvita za tipkovnico je vama še to uspel oda so morlai temo zakleniti .Res svaka ti čast in sedaj lahko javno rečem Kimpaa ( ti si sramota da navijaš za kimija ) Confused Evo to je to MOJ ZADNJI POST V TEJ TEMI Very Happy

Hvala enako Slavko! Very Happy FOLK: Slavko je car!!! Res me zanima kaj eni vidte na kimpi/Icemanu? Glasujte za Kimpo/Icemana, da vsaj enkrat (prvič in zadnjič) zmaga na enem tekmovanju. Torej če imate tok ljubezni do sočloveka, glasujte zanj, saj si zasluži. In ne ne ne in še enkrat ne metat Slavka v isti koš kot Kimpo/Icemana (dvojno osebnost)

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 23:04:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
NE!....Glasujte zame. Moja odsotnost bo pripomogla k izboljšanju razmer na tem forumu. Laughing Laughing Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Naslednja
Stran 10 od 11

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava