PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Najbolj zoprna oseba na tem forumu?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Naslednja

Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kdo je najbolj zoprna oseba na forumu?
Slavko
41%
 41%  [ 30 ]
Ic3m4n (prej Kimpaa)
35%
 35%  [ 26 ]
Tadejkrze
5%
 5%  [ 4 ]
The Bill
8%
 8%  [ 6 ]
Mark
0%
 0%  [ 0 ]
Shaman
0%
 0%  [ 0 ]
Mclaren Power
1%
 1%  [ 1 ]
Sandial
4%
 4%  [ 3 ]
Slavcdklavc
0%
 0%  [ 0 ]
Ostervox
4%
 4%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 73

Avtor Sporočilo

Rok
Srebrna tribuna

Kraj: Solberg-Alonso

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 15:52:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
@Ic3m4n: sej nimam nč proti tebi, res da si med glasnejšimi na tem forumu in da ma človek ko gleda tvoje poste filing da si non stop pripravljen na kreganje in prepiranje, ampak moj glas ni šel tebi, pač pa vodilnemu v skupnem seštevku Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

ripmork
Walter odda' Wolf

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 15:53:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 15:55:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Rok je napisal/a:
@Ic3m4n: sej nimam nč proti tebi, res da si med glasnejšimi na tem forumu in da ma človek ko gleda tvoje poste filing da si non stop pripravljen na kreganje in prepiranje, ampak moj glas ni šel tebi, pač pa vodilnemu v skupnem seštevku Smile
štekam ja...sej če boš mal pogledal je kar precej mojih objav v katerih se normalno pogovarjam s folkom,s katerim se to da.kdo pa pač ne prenese da maš drgačno mnenje te pa takoj začne žalit in logično je,da mu ne bom tiho

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

aichi
Žan Tot od F1M

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 15:57:36    Naslov sporočila: Konec veselja Odgovori s citatom
F1 Pljuvalnica je nastala na predlog takih, ki jim gre zdaj tu v nos, da jih sesuvajo. No, lepo, zadeva je od tega trenutka naprej fine ende vege. Konec pljuvanja kot šport, nadaljnje pljuvanje se šteje kot kršitev pravil foruma in s tem sledijo tudi posledice. Logično!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 16:23:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
moj glas seveda k slavkotu

zadovljen sem da me ni med kandidati (to samo pove o moji objektivnosti, znanju in kulturi).

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 16:26:12    Naslov sporočila: Re: Konec veselja Odgovori s citatom
aichi je napisal/a:
F1 Pljuvalnica je nastala na predlog takih, ki jim gre zdaj tu v nos, da jih sesuvajo. No, lepo, zadeva je od tega trenutka naprej fine ende vege. Konec pljuvanja kot šport, nadaljnje pljuvanje se šteje kot kršitev pravil foruma in s tem sledijo tudi posledice. Logično!
problem je,ker so nekateri izgubil mejo med f1 pljuvalnica in ostali deli,kjer se ne sme pljuvat in veljajo pravila pa si dovoljo preveč...no pa še to aichi,razloži jim koliko mam jaz vez pr teb. mogoče bi jim moral razjasnit zgodovino Laughing

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 16:27:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Juancho je napisal/a:

zadovljen sem da me ni med kandidati (to samo pove o moji objektivnosti, znanju in kulturi).
ne samo prostora je zmanjkalo za male ribe Twisted Evil

hecam se!

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 17:15:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
Juancho je napisal/a:

ne samo prostora je zmanjkalo za male ribe Twisted Evil

hecam se!

Sm ga mel že prpravljenga, sam sem rajš v bazenu pustu velike ribe! Jea...to sm jzt Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Gost

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 17:44:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
OsterVox je napisal/a:
Ic3M4n je napisal/a:
slayer je napisal/a:
Bravo Kimpaa v dveh dneh si napisu 150 postov Laughing Laughing Od tega 140 provokativnih Laughing Laughing Aja, bravo k vm je uspel nabit 8 strani dolgo debato v enem dnevu Laughing Laughing Vam je forum lajf Surprised Laughing Laughing Twisted Evil Very Happy Rolling Eyes
ja od tega jih je 140 v pogovoru s slavkom in ostalimi,i sploh ne provocirajo,ne žalijo in nikomur nočejo nič žalega Laughing

Sam jokaš pač iz posta v post kok te vsi žalimo.Ma ko neka pička si Rolling Eyes
o seveda žalite,ko dobite pa kaj nazaj ste pa nedolžne punčke...js sm vsaj kot pička,ti še to nisi

Kimpić, očitno je ta forum vse kar maš u lajfu.... Sm šou štet... In sm pršu do tega, da si dons napisu okol 130 postov... Laughing

F1 Power
Godlike Senna

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 17:50:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
slayer je napisal/a:
Ic3M4n je napisal/a:
OsterVox je napisal/a:
Ic3M4n je napisal/a:
slayer je napisal/a:
Bravo Kimpaa v dveh dneh si napisu 150 postov Laughing Laughing Od tega 140 provokativnih Laughing Laughing Aja, bravo k vm je uspel nabit 8 strani dolgo debato v enem dnevu Laughing Laughing Vam je forum lajf Surprised Laughing Laughing Twisted Evil Very Happy Rolling Eyes
ja od tega jih je 140 v pogovoru s slavkom in ostalimi,i sploh ne provocirajo,ne žalijo in nikomur nočejo nič žalega Laughing

Sam jokaš pač iz posta v post kok te vsi žalimo.Ma ko neka pička si Rolling Eyes
o seveda žalite,ko dobite pa kaj nazaj ste pa nedolžne punčke...js sm vsaj kot pička,ti še to nisi

Kimpić, očitno je ta forum vse kar maš u lajfu.... Sm šou štet... In sm pršu do tega, da si dons napisu okol 130 postov... Laughing
Se čist strinjam s tabo, pa Kimpič da nisi zej ti poln acountov vstvaro pa glasvao za slavkota ko si bol take sorte. Sem pa pol gasvao za tebe Wink si se mi zdel najbolj primeren Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 17:53:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ah ni panike, sej je Šefe reku da bo pregledal kdo je glasoval na enmu in istmu IP-ju. Jzt se nimam za bat Laughing Laughing

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 18:33:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Kimpaa ! Zakaj hudiča si se moral še na Ferrari rozi it spravljati ,ker je čist vredu punca ? Twisted Evil Aja pa to ni moj nik zat osi ne izmišljujta z sandialom .Jaz imam samo enega in to je dokazljivo,zato ne bluzi kar tja v tri dni Evil or Very Mad
Sicer sta pa res z sandialom carja ,saj polega tega da žvita za tipkovnico je vama še to uspel oda so morlai temo zakleniti .Res svaka ti čast in sedaj lahko javno rečem Kimpaa ( ti si sramota da navijaš za kimija ) Confused Evo to je to MOJ ZADNJI POST V TEJ TEMI Very Happy

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 18:39:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Pa še za tiste ki mislite da Kimpaa ne žali .
------------------------------------------------------------------------

Pridružen/-a: Sre Dec 2005 20:15

Objavljeno: 07.05.2007. 19:55:04 Naslov sporočila:
dej ne pametuj! najprej se ti začni s kakšnim športom ukvarjat pol se pa oglašaj! lej se če ti airsoft ne diši se pač ne ukvarjaj z njim in ne glej v to temo. Že tko si odveč s svojimi brihtnimi modri-dedek nasveti, v tej temi te pa sploh ne rabmo! ok si povedal svoje mnenje zdej pa pejd brat kar ti je všeč!

Ko bi vsaj vedel kaj je airsoft,tko pa kar nekaj bluziš v tri krasne!
za tvojo informacijo,mamo tud pohode in teke pa še kaj drugega bi se zravn našlo...edini ki je tukaj otrok si ti,ki lajnaš partizanske modrosti " jest bi vas v vojsko poslal" in "pejte drek kidat,tko kot jest ne se pa strelat"...pojma nimaš in tudi dvomim,da si fizično sposoben se s kakšnim športom ukvarjat,ker si očitno že čisto gnil,sam zdej ne vem a se gniloba nahaja samo v predelu,kjer imamo ljudje možgane al se je že razširila naprej!

pa za božjo voljo ubajhni s tem,kam bi nas poslal,ker boš moral ti najprej kaj od tega dat skoz da boš lahko pameten pa koga kam pošiljal,froc neotesani!

Mal okol sebe poglej pa ti bo kdo reku,da bi tebe kam poslal brez hrane pa vode,ker cel dan sediš pred računalnikom in ljudem soliš pamet,kot da bi bil največji,najboljši in najpametnejši na svetu!

ja slavko,sprovociral si me,pa prav briga me če me banajo,ker je prava zabava vse to pisat.
in mogoče ti bom nekega lepega dne brez dlake na jeziku in brez vseh omejitev povedal še vse kar me ima da bi ti že nekaj časa.čeprav bo preteklo še nekaj vode,preden se bo vredno sekirat zarad bedarij ki jih pišete zavaljeni,mozoljasti smrkavci z iluzijami o več vrednosti!

in veš kaj? ko ti bom povedal vse kar ti gre,me lahko in me najbrž tudi bojo za zmeraj vrgli s foruma in povem ti,da bo kljub temu vredno,saj bo tako frdamano pasalo! škoda le,da te najbrž nikoli ne bom srečal iz oči v oči,da bi ti vse to povedal v faco in ti po vrhu okol kepe prisolil še kakšno..seveda,če se mi nebi skril za mamico!

pejd zdej mlekca pupat...al pa raje ne,da ne bo zarad vse te gnilobe,ki te sestavlja in vsega gnoja ki se te drži preveč zaudarjalo okol tvojega stola na kateremu najbrž spiš,ješ,in opravljaš vso potrebo.

OsterVox
Brezkotnik

Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 19:55:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
BRAVO Slavc!!! (čefurizem) za te dol potegjene in skopirane Ic3M4nove trapaste poste.
Še mal pa bo prevzel vodsto in bo mir ko ga bojo zabanal. Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

F1 Power
Godlike Senna

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 20:00:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
OsterVox je napisal/a:
BRAVO Slavc!!! (čefurizem) za te dol potegjene in skopirane Ic3M4nove trapaste poste.
Še mal pa bo prevzel vodsto in bo mir ko ga bojo zabanal. Laughing

Ma sej navijamo zate Kimmpa Laughing Vsej nek boš prvi, ka ti še pokal nardimo, mislim da veš ka bi pisal gor Laughing

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Naslednja
Stran 9 od 11

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava