PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Najbolj zoprna oseba na tem forumu?
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Naslednja

Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kdo je najbolj zoprna oseba na forumu?
Slavko
41%
 41%  [ 30 ]
Ic3m4n (prej Kimpaa)
35%
 35%  [ 26 ]
Tadejkrze
5%
 5%  [ 4 ]
The Bill
8%
 8%  [ 6 ]
Mark
0%
 0%  [ 0 ]
Shaman
0%
 0%  [ 0 ]
Mclaren Power
1%
 1%  [ 1 ]
Sandial
4%
 4%  [ 3 ]
Slavcdklavc
0%
 0%  [ 0 ]
Ostervox
4%
 4%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 73

Avtor Sporočilo

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:21:09    Naslov sporočila: Najbolj zoprna oseba na tem forumu? Odgovori s citatom
Po posvetu z Slavkom, Ic3m4nom ter še z nekaterimi na tem forumu, malo za šalo, malo za res odpiramo tole temo. V njej boste izbrali najbolj zoprno osebo na forumu. Zmenili smo se da bo ta oseba ko bo glasovanje zaključeno BANAN-A (ne sadje), vendar je to odvisno od moderatorjev Wink .

Če sem se komi zameril ko sem ga napisal na anketo naj mi pove kako ga zbrišem, ter razlog zakaj ga zbrišem(v primeru da misli da je bil priden Exclamation ) Laughing , če bi pa kdo rad bil na njej pa naj mi tudi pove.

Ok tema je odprta za hec, čeprav na koncu bo nekdo banan. Laughing Laughing

EDIT: Namesto jakca je Osterwox, vendar ne znam popraviti Crying or Very sad

Nazadnje urejal/a tadejkrze 14.05.2007. 09:57:22; skupaj popravljeno 1 krat

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:24:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
jah pomoje je najbolje,da noben nč ne piše tle notr,ker se zna zgodit,da bo res kdo banan pred koncem ankete Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

tadejkrze
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:29:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Jzt sm zase glasoval da ne bo kakšnih obtožb hehe Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:32:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
sicer bo pa tole usekalo kot bomba med obiskovalci Very HappyVery Happy sploh ko se bo oglasu matjaz-multipleaccount-x

Nazadnje urejal/a Ic3M4n 14.05.2007. 12:26:04; skupaj popravljeno 1 krat

OsterVox
Brezkotnik

Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:37:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ki sm pa jst na anketi??? Laughing Laughing Laughing
A ste nori dejte me dodat čene bom naredu živo kurbarijo tu gor. Laughing Laughing Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:38:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
na žalost te ni
tadej,a lahko popraviš anketo pa ga dej namest jakca da bom glasoval zanj

OsterVox
Brezkotnik

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:40:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
na žalost te ni
tadej,a lahko popraviš anketo pa ga dej namest jakca da bom glasoval zanj

No dej res no !!! Laughing Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:42:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
sej tud če nam mogu,ti pa tle povem,da bi zate glasoval če bi lahko

OsterVox
Brezkotnik

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:44:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
sej tud če nam mogu,ti pa tle povem,da bi zate glasoval če bi lahko

Sej me bo tadej dodal pa se boš lahka pol stresu ko me boš kliknu. Laughing

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:45:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
sej je dost de ti povem,da te ne maram Laughing pa da nisi moj prijatelj

OsterVox
Brezkotnik

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:48:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:

Jst te pa prav obožujem...ko tak pesek neubogljiv si mi tu gor.Prav rad se besedno igračkam stabo. Laughing

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:52:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
OsterVox je napisal/a:
Ic3M4n je napisal/a:

Jst te pa prav obožujem...ko tak pesek neubogljiv si mi tu gor.Prav rad se besedno igračkam stabo. Laughing
jah sej je men tud zabavno se norca delat iz določenih otročičkov,sam to še ne pomen,da jih/vas obožujem

slavcdklavc
Judžiiiii IIIIIIIIIIIde

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:53:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
matr, lej k mi ner kaže glih dobr. LUDJE PIK MI PIK ME PIK ME. al mi pa kaže dobr? Very Happy
odvisn kakor gledaš hehe. čakam slavkov odziv, pa upam da raja ne zamenjuje mene pa slavkota. PIK ME Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:56:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
hehe bo slavko pršu gor:
"jeeee vodim v anketi,kimpaa je pa čist odzad!!!toooo!!!!!!!!!!jeeeee!!!!!!"
...
10 minut kasneje
"o pizda,sej je anketa o tem,kdo je najbol zoprn!"
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

tadejkrze
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 09:56:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Pismo se ne da več spreminjat ankete, če kdo ve nej pove. Drugač pa uni k glasujete za JAKC-a se bo štelo da je to OSTERWOX.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Naslednja
Stran 1 od 11

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava