PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Nova honda
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Nova honda mi je...
...lepa.
56%
 56%  [ 25 ]
...grda.
43%
 43%  [ 19 ]
Skupaj glasov : 44

Avtor Sporočilo

DvDa
The One and Only

Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 26.02.2007. 14:32:45    Naslov sporočila: Nova honda Odgovori s citatom

hm meni je grda..me zanima vase mnenje

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

Dandzo
The One and Only

Kraj: Šempeter pri Gorici

PrispevekObjavljeno: 26.02.2007. 14:40:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Tako kot je že eden napisal:smešno grda. Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

ShaMan
Walter odda' Wolf

Kraj: Lj - Vič

PrispevekObjavljeno: 26.02.2007. 14:43:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
podpiram njihov namen, ampak ce pa ocenjujem sam izgled dirkalnika mi pa ni vsec, j*** ga

lizard
Žaži

PrispevekObjavljeno: 26.02.2007. 16:06:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Skrb za okolje je tudi pri meni aktivna, ampak mi tako obarvanje dirkalnika nekako ne sodi v F1, črna ji je dosti bolj pristajala Wink

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 26.02.2007. 17:15:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
A uno zraven so testni vozniki?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

cvito19
Giancarlo Minardi

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 26.02.2007. 18:33:12    Naslov sporočila: jao ... glavobol Odgovori s citatom
več kot gledam slike nove honde, vse manj in manj mi je ušeč ... mislm da je to totalno faljeno! Confused

ripmork
Walter odda' Wolf

PrispevekObjavljeno: 26.02.2007. 18:40:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
mnja, kar se estetike tiče je tole mimohod,
čeprav je sama ideja huda, pa nekako ne izgleda kaj dosti fajn.
Mi modro zelena kombinacija ne izgleda dobr za f1 dirkalnik...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 26.02.2007. 20:20:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
svetovna poslikava!

gumbek
Mirko Ališič

PrispevekObjavljeno: 26.02.2007. 21:23:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
neki posebnga Smile podperam

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 26.02.2007. 21:41:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
zanimivo, kaj pa bo iz te prelepe honde, ko bo button vozil 50 krogov za enim voznikom (isto kot Hill za Villenuvom leta 96 v avstraliji) in bo prišla dimnikarska barva.iz prelepe okoljske barve, bod na njej šmir, saje in umazanija. avto ne bo za prepoznat.

no vsaj tisti hillov ni bil

maranello575
The Virdžin

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 26.02.2007. 22:31:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Tudi sam podpiram skrb za okolje in zanj skrbim tudi sam.

Glede Honde, marketinško se mi zdi dobra poteza, lepa pa ni ne vem kako. Jo je treba videti na stezi najprej.

HondaAcura
Ron Pennis

Kraj: kle nekje v sloveniji

PrispevekObjavljeno: 27.02.2007. 10:23:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Fantje men je enostavno huda.Huda ideja in pa huda poslikava.Pa ce pogledate da nebojo mel nobenega sponzorja napisanga ampak samo imena investitorjev za naravo se mi zdi hudo.Me zanima ce bi se upala katera druga ekipa tko odloct.Nobena nebi upala tega nardit.Sam fantje sej se boste navadl na njo.Vsak avto je na zacetku grd pol vm pa postane vsec.GREMO HONDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

DvDa
The One and Only

Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 27.02.2007. 10:39:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
HondaAcura je napisal/a:
Fantje men je enostavno huda.Huda ideja in pa huda poslikava.Pa ce pogledate da nebojo mel nobenega sponzorja napisanga ampak samo imena investitorjev za naravo se mi zdi hudo.Me zanima ce bi se upala katera druga ekipa tko odloct.Nobena nebi upala tega nardit.Sam fantje sej se boste navadl na njo.Vsak avto je na zacetku grd pol vm pa postane vsec.GREMO HONDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

niti ne so tut avti ki jih vidis prvic in se "zaljubis" v njih

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 27.02.2007. 18:11:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
heh...hondini sponzorji v preteklosti itak niso meli kaj prida veliko od tega ko so bili napisani na avtih...zmeraj se jih je vidl samo na štartu,ob prehitevanju za krog pa največkrat ob odstopih...in ko mo že pri tem....eksplozije motorjev nardijo velik dima pa f1 dirkalnik tud onesnažuje okolje...pol bi mogla honda kurit okolju prijazno gorivo pa skrbet da jim motorji ne bojo odpovedal,sicer bo to slaba reklama za osveščanje sveta...

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 27.02.2007. 19:06:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
mah..to je vse v dnarju Cool formula..pačisto okloje.to ne gre in ne bo šlo skupui.vsaj naseldnjih 10 letih ne.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava