PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Gospodje, prižgite motorje

Igre F1
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

urke710
Jenson Gumb

Kraj: Trzic

PrispevekObjavljeno: 24.05.2005. 15:27:31    Naslov sporočila: Igre F1 Odgovori s citatom
Torej, ker se je med novicami začelo razpravljati o igrah F1 sem tuki odprl nov topic, za vse, ki si radi progo (stezo/krog) ogledate "up close & personal".

Jz lahko napišem, da dam kr dost na PC simulacije, sej si lastim original igro GrandPrix4, za katero sem odštel dobrih 10kosov in mi jih ni blo žal.
Pa tudi hardware je bilo potrebno kupit, ker je igra malo nadležna za igranje s tipkovnico. S tem mislim, da tudi ob izklopljenih pomočeh, dirkalnik sam zavije v ovinek.
Zato sem kupu en ForceFeedback volan, ki ti res ponudi natančno vožnjo skozi ovinke:

(klikni za večjo slikco)

Zdej vas pa vabim, vse ki si lastite GP4, na en izziv.

Postavite najhitejši čas na krogu prihajajoče dirke (prva naj bo kar Evropa), in prilimajte screenshot.

LP, Uroš

[/img]

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

^DaWeed^
Napoleon XIV

PrispevekObjavljeno: 24.05.2005. 21:10:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Maš kak update za GP4 al original proga kot je v original GP4? da vemo na keri progi vozit Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

urke710
Jenson Gumb

PrispevekObjavljeno: 24.05.2005. 21:12:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Zdej sem se mal vozu pa sem na tej stezi, ki še nima podaljška:

dosegu tale rezultat:

Fajn bi blo, če bi kdo sprejel izziv.

hellboy.
Kliton Bozgo

Kraj: mali DUNAJ

PrispevekObjavljeno: 24.05.2005. 22:03:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
nabavte si f199-02 kjer bi lahko zašpilal prek neta,si upate????dvomim Smile nimate šans

odličen špil mnogo boljši kot katerikoli "gp4"

potem imaste pa še update

http://www.hsw.hu/f1chmod_eng.shtml

McLaren
Srebrna tribuna

Kraj: Nevaren podatek za državno varnost.

PrispevekObjavljeno: 25.05.2005. 06:23:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
F199-02 je res huda ja. Sam kaj ko mam jaz vse manj cajta za igrce Cool

goga
Ivan Rindt

PrispevekObjavljeno: 25.05.2005. 09:04:48    Naslov sporočila: goga Odgovori s citatom
hellboy, strinjam se s tabo. Ali je update za F1 99-02?
Zrihtaj server pa se rade volje udarim s teboj na progi.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

goga
Ivan Rindt

PrispevekObjavljeno: 25.05.2005. 10:45:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Kako pa zajameš sliko v igri?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

drmuc
Gregor Žvab

Kraj: Vir pri Domžalah

PrispevekObjavljeno: 25.05.2005. 12:01:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
am ja F1 99-02 ma dodatek d je sezona 2004 tko d je skor zohr zakon igrov je pa še nism

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

^DaWeed^
Napoleon XIV

PrispevekObjavljeno: 25.05.2005. 13:36:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Upam! Whereever, Whenever! Cool sam mal počak da dobim špil, pa da v petek rešim en izpit na faxu ... pol bo pa čas Wink

Kar se pa špilov tiče ... F1 99-01 je boljša in lepša za videt ... kar se pa tiče fizike dirkanja in bolidov, pa je GP4 boljša! Saj lahk se poskusimo v obeh Wink

drmuc
Gregor Žvab

Kraj: Vir pri Domžalah

PrispevekObjavljeno: 25.05.2005. 14:49:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
jst sm pa učas igrov am mislm d je blo monaco gp neki tazga k si mev še tstare formule not pa sam si jih lohk barvu pa je blo prov zackon Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

goga
Ivan Rindt

PrispevekObjavljeno: 25.05.2005. 15:02:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
http://www.sportplanet.com/emac/f19902/download2004.html

Ni še preverjeno, pravkar downloadam season 2004 update.
Ko sprobam, vas obvestim.

goga
Ivan Rindt

PrispevekObjavljeno: 25.05.2005. 15:56:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Na hitro stestirano. Po prvih občutkih odlično. Sezona 2004, popravljena dirkališča, izboljšan zvok, pravilo enega hitrega kroga
Vredno download-a

urke710
Jenson Gumb

PrispevekObjavljeno: 25.05.2005. 16:39:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
OK, pol bom pa zrihtov to F1 99-02, z modom za leto 2004 in se bomo preiskusl. Morem sorodnika prašat, ki mislim da ima original, drugače jo bom pa dol potegnu.

Med tem pa še vedno čakam, da eden postavi boljši čas, v GP4, od mojega.

Če ne znate zajeti slike si naložte program Fraps ( http://www.fraps.com/download.php ), in si lepo naštimate eno biližnico za zajemat slike zaslona.

Pol pa, da jo prilepiš na forum, jz uporablam to stran: http://www.imageshack.us/

Samo poiščes slikco, daš upload, in copy/paste povezavo. Simpl ko pasul. Very Happy Very Happy

LP, Uroš

urke710
Jenson Gumb

PrispevekObjavljeno: 30.05.2005. 21:13:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Tri dni se ze mucim s tole F1 99-02 in povedano po resnici mi je pobrala vse zivce!!!!!

Neumna simulacija do konca!!!
Res me zanima, tisti ki pravite da je super, ali ste ze sploh preiskusili GP4?
Ko sem po treh dneh mucenja ponovno zagnal GP4, je bilo kot noc in dan.

Res, prosim da mi razlozite kaj vidite v F1 99-02?!?

^DaWeed^
Napoleon XIV

PrispevekObjavljeno: 30.05.2005. 22:12:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Jaz igram obe (no trenutno samo 99-02, ker GP4 še nimam) ... GP4 ma neverjetno fiziko dirkanja ... torej zlo realistično obnašanje avtomobila na pragi ipd ... medtem ko ma F1 Challenge ene podrobnosti, ki jih GP4 nima ... predvsem nastavitve avtomobila ... pa tud po grafiki in zvoku je veliko boljša od GP4 ...

Drgač se mi pa obe dopadejo ...

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Gospodje, prižgite motorje Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Naslednja
Stran 1 od 40

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava