PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Slovenska vojska
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Ali ste zato da slovenija sodeluje v mirovnih operacijah
DA
65%
 65%  [ 30 ]
NE
34%
 34%  [ 16 ]
Skupaj glasov : 46

Avtor Sporočilo

Rok
Srebrna tribuna

Kraj: Solberg-Alonso

PrispevekObjavljeno: 07.02.2007. 11:31:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
čiko je napisal/a:
Ne sej ne grem hecam se! Kot sem že enkrat napsial nisem več v vojski predvsem zarad odnosa,denarja itd. Večina teh fantov poznam smo dve leti tudi skupi delal.Kar se mene tiče so carji pustit družino,punco pol leta samo ni lahko,seveda gre vmes tud veliko zakonov po domač povedan v k....(to so mi povedal ostali fantje ki so že bili na misiji),Kar se pa mene tiče bom pa nadeljeval z faksom ker sem končal,vmes pa hodil v eno povrečno službo. Prvo leto v vojski je še nekak bilo,pol je bilo na koncu vse skup daleč od mojih pričakovanj seveda pa menim da sem se v teh dveh letih v vojski veliko naučil in bi to še enkrat ponovil.

Torej fantje srečno na misiji!

A lahko vprašam na katero faulteto hodiš?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

čiko
Pabl Huano Krjola

Kraj: Bosna

PrispevekObjavljeno: 07.02.2007. 12:06:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Upisal se bom na strojno pol bomo pa videl. Zakaj?

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Rok
Srebrna tribuna

Kraj: Solberg-Alonso

PrispevekObjavljeno: 07.02.2007. 14:10:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
tko, ker si rekel da si bil v vojski pa me je zanimalo kaj si si izbral za študij, lahko bi bi izbral npr študij obramboslovja:) sicer pa greš lahko s strojno med letalce:)

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo AIM - AOL Instant - naslov Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov

lizard
Žaži

PrispevekObjavljeno: 07.02.2007. 18:23:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
z vojsko v mirovno akcijo... meni je na tem svetu vse prej logično kot pa it z vojsko delat nekam mir, paradoks da te glava boli... to ti je isto kot stavek (najbolj ne paše ker noben nobenega ne gre bombandirat, ampak vseeno):
Bombing for peace is like fucking for virginity! Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

DvDa
The One and Only

Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 07.02.2007. 18:37:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ce hoces mir mej vojsko v pripravljenosti:P

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

čiko
Pabl Huano Krjola

PrispevekObjavljeno: 11.02.2007. 12:27:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
slavko je napisal/a:
Aleluja ČIKO Laughing .naj živi 10 bataljon za mednarodno sodelovanje Very Happy .Mislim res smo lahko ponosni na njih ! ti kaj če bi kerga od teh tvojih kolegov malo spomnil na f1 magazin ,pa da nam se kdaj malo javi ..a je možno ?

Ej Slavko to bo pa bolj težko večina fantov bo na polno zasedenih z delom tist trenutek ka bojo pa frej bojo pa spal al pa bli na vezi z svojimi.Če bom pa sam kej zvedel od njih bom pa povedu kle. Aja dober album nisem si mislu da tojk prekolesariš, enostavno ti bi moral bit vojak,pomojem maš več kondicije ka cela enota ne.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 11.02.2007. 23:44:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Maja čiko sej razumem da fantje nebo imeli časa še za net kar tako ..sej nekaj sem že na tvju poslušal ,ko so pravili da bodo veliko časa namenili emailom ! sicer bom pa tudi jaz spremljal podrobno ta bataljon..morda bom spet začel kupovati revijo( slovenska vojska).nekoč sem Obrambo ful kupoval ,to so me že v šoli navadili in sem prav komaj čakal kdaj izide nova številka ,pa ful hude posterje so notri imeli ..pa ogromno si lahko izvedel itz te revije .

A si ti kdaj kupoval ti dve reviji. ? mislim doma ,v vojski je bil oto čtivo itak skozi na razpolago. Very Happy

čiko
Pabl Huano Krjola

PrispevekObjavljeno: 12.02.2007. 14:58:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
slavko je napisal/a:
Maja čiko sej razumem da fantje nebo imeli časa še za net kar tako ..sej nekaj sem že na tvju poslušal ,ko so pravili da bodo veliko časa namenili emailom ! sicer bom pa tudi jaz spremljal podrobno ta bataljon..morda bom spet začel kupovati revijo( slovenska vojska).nekoč sem Obrambo ful kupoval ,to so me že v šoli navadili in sem prav komaj čakal kdaj izide nova številka ,pa ful hude posterje so notri imeli ..pa ogromno si lahko izvedel itz te revije .

A si ti kdaj kupoval ti dve reviji. ? mislim doma ,v vojski je bil oto čtivo itak skozi na razpolago. Very Happy

Mel smo jo doma naročeno pol smo se odjavl ka se fuul poslabšala. Drugač smo pa dobival revijo Slovenska vojska,ki so jo loha prelistaš na strani od morsa.

čiko
Pabl Huano Krjola

PrispevekObjavljeno: 12.02.2007. 18:29:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Drugač sem pa najdu dobro stran ,ki jo je naredil nek navdušenec na tanki če te zanima Slavko.
greš na googla in napišeš- srpski oklop

Maš obsežne podatke o tankih ki jih uporabljamo tu mi(M84,M80) imaš tud Hrvaško evolucijo tanka M84.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 12.02.2007. 22:55:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ja tisto za hrvaškega tanka vem sem bral v njihovih revijah ..toda tisti je le malo izboljšana verzija m-84 ! prve tanke so mi se zdi že v času vojne na hrvaškem sprobavali baje tudi na frontah .

ja za te revije pa vem sem zadnjič gledal stran na www.mors.si in sem mal oprelistaval .enkrat si bom več časa vzel in pogledal stare številke Very Happy

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 13.02.2007. 09:34:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
12.02.2007
Minister Erjavec na jutranjem teku s pripadniki 10. motoriziranega bataljona

Minister za obrambo Karl Erjavec se je danes v Vojašnici Franca Rozmana – Staneta udeležil jutranjega rekreacijskega teka z vojaki. Najprej je tekel s pripadniki 10. motoriziranega bataljona, ki odhaja v mednarodno misijo na Kosovo, nato pa je isto razdaljo (približno 3200 metrov) pretekel še s poveljniki bataljona

Evo če to ni tapravi obrambni minister potem pa ne vem kdo je.najbolje mi je všeč njegova teorija da taprav vojak ne sme biti debelušast ! a si zadnjič videl na POPU ,ko je maširal na jošta nad kranjem ? baje je prišel dost prej gor kot njegovi varnostniki. Laughing pa taki varnostniki ..pomojem bi moral biti on njihov varnostnik Laughing Laughing ta je res dobra ! Very Happy Čiko tam pod članek poglej kako je sklece delal Twisted Evil predober je predopber ..jest bi ga kar med specialce dal.

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 13.02.2007. 09:51:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
če je 6400 metrov prelaufal potem je direkt za specialce...njabrž pa tud ni on tekel na jošta v obleki,tako kot njegovi varnostniki

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 13.02.2007. 09:52:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
čiko,si že kdaj bil na poligonu v Mačkovcu pri Bledu?

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 13.02.2007. 10:07:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Kimpaa je napisal/a:
če je 6400 metrov prelaufal potem je direkt za specialce...njabrž pa tud ni on tekel na jošta v obleki,tako kot njegovi varnostniki
Sej ni tekel sej je bil pohod ..ja prelaufal je pa še bogve koliko sklec naredil .

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 14.02.2007. 19:55:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Evo čiko ,čez nekaj ur zapušča zadnji kontingent SV v luki koper ki je namenjen na kosovo .kakšna ironija ! pred leti je JLA odšla sklonjenih glav iz kopra,danes pa slovenska vojska ponosno koraka proti kosovu na največjo misijo dosedaj Very Happy no vojaki bodo čez nekaj dni z letalom odpotovali.

Sicer pa kdor je danes gledal POPtv je slišal natanko to kar se mjaz že na začetku tu ugotovil .Zakaj,Pripravljenost pa še očitno so tudi nekaj humorja z seboj odnesli ..tisto glede SPILBERGHA pa titanika Laughing Laughing Laughing

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 2 od 4

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava