PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Protikadilski zakon ..
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Ali ste kadilec & kadilka
Da
19%
 19%  [ 11 ]
Ne
80%
 80%  [ 45 ]
Skupaj glasov : 56

Avtor Sporočilo

DvDa
The One and Only

Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 30.01.2007. 20:24:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
slavko je napisal/a:
DvDa je napisal/a:
slavko je napisal/a:
Evo dragi kadilci...jutri naj bi bil dan brez cigarete torej tisti ki kadite jutri imate šanso da naredite vsaj enkrat v letu ( čik pavzo ) Laughing

hvala za opozorilo bo treba se vec skadit Smile bo vseeno vrjetno zadni dan brez tobaka ko se lahko kadis skoraj povsod:D
Torej dvda potem pa le izkoristi šanso da se do novega zakona če bo sprejet ,do konca zakadiš...sej veš kako pravijo klin se z klinom zbija Laughing Se spomnim v šoli ko so nas spodbujali k temu da nebi kadili pa smo samo še bolj vlekli ..seveda na skrivaj in moram priznati da mi ni žal ,seveda prav tako mi ni žal da sem nehal ! Very Happy

heh hvala:) pa kaj naj ce mam rad zivali, je treba tut raka nafujtrat

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

mama
NadSenna

Kraj: mb

PrispevekObjavljeno: 31.01.2007. 17:05:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
DvDa je napisal/a:
slavko je napisal/a:
DvDa je napisal/a:
slavko je napisal/a:
Evo dragi kadilci...jutri naj bi bil dan brez cigarete torej tisti ki kadite jutri imate šanso da naredite vsaj enkrat v letu ( čik pavzo ) Laughing

hvala za opozorilo bo treba se vec skadit Smile bo vseeno vrjetno zadni dan brez tobaka ko se lahko kadis skoraj povsod:D
Torej dvda potem pa le izkoristi šanso da se do novega zakona če bo sprejet ,do konca zakadiš...sej veš kako pravijo klin se z klinom zbija Laughing Se spomnim v šoli ko so nas spodbujali k temu da nebi kadili pa smo samo še bolj vlekli ..seveda na skrivaj in moram priznati da mi ni žal ,seveda prav tako mi ni žal da sem nehal ! Very Happy

heh hvala:) pa kaj naj ce mam rad zivali, je treba tut raka nafujtrat

ena najbolj smešnih odkar sem na forumu

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 31.01.2007. 17:19:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ja dobro je napisal Laughing Laughing ..Ti dvda koliko si jih potem danes spušil ? Twisted Evil

DvDa
The One and Only

Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 31.01.2007. 18:51:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
slavko je napisal/a:
Ja dobro je napisal Laughing Laughing ..Ti dvda koliko si jih potem danes spušil ? Twisted Evil

njah do zdaj nekih 5 samo sej zaj se grem vun bom nadoknado:)

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

mama
NadSenna

PrispevekObjavljeno: 31.01.2007. 20:25:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
DvDa je napisal/a:
slavko je napisal/a:

njah do zdaj nekih 5 samo sej zaj se grem vun bom nadoknado:)

no pomoje jih boš še več kot 5

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Gregor
Nečak Senna

Kraj: dobrepolje-slo

PrispevekObjavljeno: 01.02.2007. 00:15:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
jest pravm...komur paše nej kadi..sam d nej pri tem ne mot drugih,tko d osebno sm za ta zakon čeprou sm kadilec...sam mislm d je to prou ker tut jest učasih nism kadiu.dokler me niso začele babe sekirat Razz

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

komar
Stanko WIlliams

PrispevekObjavljeno: 01.02.2007. 06:38:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Gregor je napisal/a:
jest pravm...komur paše nej kadi..sam d nej pri tem ne mot drugih,tko d osebno sm za ta zakon čeprou sm kadilec...sam mislm d je to prou ker tut jest učasih nism kadiu.dokler me niso začele babe sekirat Razz
Laughing Laughing Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

mama
NadSenna

PrispevekObjavljeno: 03.02.2007. 17:02:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
do zdaj 50 glasov. 41 ne kadi, 9 pa

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 03.02.2007. 21:28:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
uff..pa sm mislu,da ne more bit huje kot je...mene babe sekirajo pa še ne kadim...jao kaj me šele čaka?!?!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stran 6 od 6

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava