PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

McLaren-Mercedes je ZAKON
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Za katero mostvo navijate???
1. McLaren-Mercedes
18%
 18%  [ 13 ]
2.Renault
6%
 6%  [ 5 ]
3.Honda
37%
 37%  [ 27 ]
4.ferrari
37%
 37%  [ 27 ]
Skupaj glasov : 72

Avtor Sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 11:50:00    Naslov sporočila: McLaren-Mercedes je ZAKON Odgovori s citatom
Jaz ne vem kako ste lahko navijaci ferarija tako neumni. Ko da sta MS in ferari bogova.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 11:52:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Jest pa ne vem kako lahko nekdo tako butasto anketo da gor ,ko pa se itak ve kakšen bo rezultat Laughing Laughing mislim da smo takih anket že kar nekaj imeli! zat oje vse skupaj brez veze toda kljub temu sem glasoval .. Very Happy Cool

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 11:56:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
jaz se nisem zasledu take ankete ker nisem dolg tuki gor tko da me zanima kok je takih tuki k vejo kaj je najbolse mostvo (McLaren) Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 11:56:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
mclaren je ku lokomotiva...za njo se kadi a vseeno vztraja! Wink
ferrari pa ku raketa...sploh ne vidš k švigne mim tebe!(zato bomo pa letos zmagal)

Nazadnje urejal/a tadejkrze 23.01.2007. 11:57:34; skupaj popravljeno 1 krat

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 11:57:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
tadejkrze je napisal/a:
mclaren je ku lokomotiva...za njo se kadi a vseeno vztraja! Wink
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 11:58:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
nivre je napisal/a:
jaz se nisem zasledu take ankete ker nisem dolg tuki gor tko da me zanima kok je takih tuki k vejo kaj je najbolse mostvo (McLaren) Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing
No potem ti je že pol oproščeno.. Very Happy

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 11:58:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ja samo letos bomo pa vsen prvaki Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

kristy
Nečak Senna

Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 12:30:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
slavko je napisal/a:
nivre je napisal/a:
No potem ti je že pol oproščeno.. Very Happy

pol oproščenga???najprej nej pogleda kaj se na tem forumu dogaja pol nej pa kakšno tako neumno anketo postal.
nivre ti kr sanjej dokler še lahko o naslovu. no če te že zanima...ja ferrari je bog med avtomobili...
drgač pa vidm, da odkar je pljuvalnica odprta je gor ful velik novih uporabnikov oz. takih k so se odločil , da bodo v forum začel pisat....

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

ripmork
Walter odda' Wolf

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 12:33:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
hehe...dober rezultat ankete Laughing lol

Mclaren ni več taka ekipa kot sem jo poznal, srebrno črno eleganco je zamenjala rdeče-kromasta kič varianta, namesto Hakkinena pa je tu Alonso...

kurc pa tak Mclaren, taprav mclaren se je razpuhtel v dimu eksplodiranih motorjev...
Edino kar mi je žal je, da je nevzdržljiv motor tolikokrat na cedilu pustil Kimija, letos je bolje da Mclarnu znižajo moč za ene 10%, pa naj se potem borijo z Red bullom in Toyoto, jim vsaj motor ne bo eksplodiral na vsaki drugi dirki.
Če inso sposobni naredit vzdržljivega motorja za zmage (nekaj let zapored) potem vidim v tem edino možnost, pa naj potem postopoma višajo moč in hitrost, ne pa da vsako leto obljubljajo pohod na prvenstvo, potem pa vsakič ista (zadimljena) zgodba.

še najbolj se mi je pa zagabil spriča neštetih butastih in konzervativnih (ter tudi krivičnih) izjav Ron Dennis, ki je s tistim Paragonom(tm) kot kak Gargamel v gradu polnem ledenohladnih robotov brez humorja.Laughing

...

in to vse tule govori nekdaj hud pristaš Mclarna in navijač Mike Hakinenna
(slava mu) Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 12:39:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ferari ni bog med avtomobili ker obstajajo tudi bolse angleske znamke avtomobilov ne pa to italjansko sranje.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 12:45:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
nivre je napisal/a:
ferari ni bog med avtomobili ker obstajajo tudi bolse angleske znamke avtomobilov ne pa to italjansko sranje.
tvoje mnenje je zmotno ! že samo da lahko naročiš poskočnega konjiča je nekaj božanskega ,kako je šele potem ko ga nekdo dobi.. Razz vsi ki imajo ferrarija pravijo z tem, sranjem kot ti praviš se ti odprejo marsikera vrata ! torej gre za tradicijo ,gre za ponos , gre za prestiž a sedaj razumeš...

tadejkrze
The One and Only

Kraj: Brezovica

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 13:05:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
nivre je napisal/a:

lahko je še tok angleških znamk sam kaj k bojo vse propadle Laughing Laughing Laughing Laughing

Ferrari pa še dolg ne bo, ker to 'sranje' vodjo najboljši menegerji.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Mark
Senna Pripravnik

Kraj: Vukojebina

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 13:09:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
tadejkrze je napisal/a:
nivre je napisal/a:

lahko je še tok angleških znamk sam kaj k bojo vse propadle Laughing Laughing Laughing Laughing

Ferrari pa še dolg ne bo, ker to 'sranje' vodjo najboljši menegerji.

Zakaj pa samo angleške?
Tu so še Saleen, Porshe, Dodge, itd...
Ferrari sicer ne bo propadel, bo pa za to propadel Fiat, ker gre ves denar samo v Ferrari, nič pa v razvoj Fiata. Brez Fiata pa ni Ferrarija. Very Happy

muri
Krtekyan

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 13:10:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Zakaj so pa na glasovnici samo štiri moštva? Ali misliš, da navijamo samo za ta moštva?

čiko
Pabl Huano Krjola

Kraj: Bosna

PrispevekObjavljeno: 23.01.2007. 13:15:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
]mclaren je ku lokomotiva...za njo se kadi a vseeno zmaga! Wink
ferrari pa ku bicikel...sploh ne vidš k švigne mim tebe!(zato bomo pa letos ne bomo zmagal)

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 1 od 5

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava