PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Briatorejevi pob'či

Fernando Alonso
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 17.09.2009. 09:45:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Se pa v F1 dogaja zanimiva menjava generacij, zdaj ni nobenga od ta velikih več (Dennis,Todt,Flavio), mogoče edino še Frank Williams od te stare garde. Crying or Very sad Laughing

kimi456
Srebrna tribuna

PrispevekObjavljeno: 17.09.2009. 10:49:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/news/detail/090917110330.shtml

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Tamburello
Kar en Čandok

PrispevekObjavljeno: 17.09.2009. 11:35:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
kimi456 je napisal/a:
http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/news/detail/090917110330.shtml

zdej se je pa še tastar začel mešat.... Laughing s tako gonjo bodo zelo spravili malega picqueta v f1 nazaj... Laughing

nikii
Žak Bedak

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 17.09.2009. 13:56:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ma, saj sploh ne vem več kaj naj si mislim... Toliko različnih mnenj iz vseh strani, da ne vem več kdo bolj laže Embarassed
Ostajam pri tem, da je Renault dovolj kaznovan s Flavio- evim odhodom iz ekipe.. Ko rečeš "Renault"- prvo pomislim "Alonso- Briatore", zdaj pa tega ne bo več Sad
Pa še ekipe po možnosti ne bo več v F1.. in Fernando bo morda odšel v Ferrari Crying or Very sad v F1 se vse podira..

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

riba
Matica

PrispevekObjavljeno: 17.09.2009. 15:10:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Pa še ekipe po možnosti ne bo več v F1.. in Fernando bo morda odšel v Ferrari Crying or Very sad v F1 se vse podira..

Zakaj pa ne. Nej kar gre v ferrari pa kimi naj gre potem drugam pa bo zadeva rešena in iz mojeg stališča ne bo prav nič narobe. Se bojo vsaj malo karte premešale

Zocky
Vilnevov ata

PrispevekObjavljeno: 17.09.2009. 18:47:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
kolikor jaz vidim, se trenutno niti ne ve 100%, da je renault to res storil. Kar za zdej vidimo, so odstopi, kar ne pomeni 100% da sta tudi res kriva. A je kje sploh kdo 100% potrdil, da sta res sploh kriva? Ne me narobe razumet, briatore je definitivno sposoben tega, samo me zanima, a je sploh 100% zihr, da so krivi, pa se to sklepa iz tega odstopa? Renault bi načaloma lahko prisil v to obadva že samo zaradi tega, ker blatita ime firme, pa če sta kriva ali ne, se je že doogajalo.
Enako pa je z alonsom. Nihče ga niti ne omenja, še ta pike senjor nekaj bluzi in ugiba, kako pa bi alonso razmišljal ali reagiral, ker med dirko pa res nimaš pametnejšega za delat, kokr spraševat ekipo nonstop, zakaj so se tko odločili. Dejansko pa ga direkt sploh nihče ni obtožil, kaj šele, da bi imeli kake dokaze. Tko da res ne štekam tega križanja alonsa, ki verjeno sploh nima pri vsem tem nič.
Če se vendarle izkaže, da je Renault kriv, ptem je definitivno treba kaznovat, kako, pa se mi ne da debatirat, se bo FIA že kej spomnila. Če se pa izkaže, da alonso ni kriv, potem naj njegove pike ostanejo (če pa je, naj se mu vzamejo seveda). Ker je neumno kaznovat človeka za nekaj, o čemer ni nič vedel in imel kaj vpliva na to. Po tem takem lahko kaznujemo še koga za njim, ki je mogoče kakorkoli profitiral iz situacije.

in kimi456, sorry, sam ti in eni ste pa prav smešni. Takoj je vse sumljivo. Že celo lansko in skoraj celo letošnjo sezono gre alonso skoraj po pravilu prvi v bokse(iz česar se eni radi ponorčujeno) in je vedno najlažji, ampak ne, od vsega tega je tebi še vedno izredno sumljivo, ko je že žlj-tič na dirki daleč najlažji. Tko da res ne vem, kaj nekaj nabijaš. Kaj je sumljivo na tem, da ima malo goriva, ko zako začne dirko že skoraj dve leti zapored?

kimi456
Srebrna tribuna

PrispevekObjavljeno: 17.09.2009. 19:08:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Zocky je napisal/a:
kolikor jaz vidim, se trenutno niti ne ve 100%, da je renault to res storil. Kar za zdej vidimo, so odstopi, kar ne pomeni 100% da sta tudi res kriva. A je kje sploh kdo 100% potrdil, da sta res sploh kriva? Ne me narobe razumet, briatore je definitivno sposoben tega, samo me zanima, a je sploh 100% zihr, da so krivi, pa se to sklepa iz tega odstopa? Renault bi načaloma lahko prisil v to obadva že samo zaradi tega, ker blatita ime firme, pa če sta kriva ali ne, se je že doogajalo.
Enako pa je z alonsom. Nihče ga niti ne omenja, še ta pike senjor nekaj bluzi in ugiba, kako pa bi alonso razmišljal ali reagiral, ker med dirko pa res nimaš pametnejšega za delat, kokr spraševat ekipo nonstop, zakaj so se tko odločili. Dejansko pa ga direkt sploh nihče ni obtožil, kaj šele, da bi imeli kake dokaze. Tko da res ne štekam tega križanja alonsa, ki verjeno sploh nima pri vsem tem nič.
Če se vendarle izkaže, da je Renault kriv, ptem je definitivno treba kaznovat, kako, pa se mi ne da debatirat, se bo FIA že kej spomnila. Če se pa izkaže, da alonso ni kriv, potem naj njegove pike ostanejo (če pa je, naj se mu vzamejo seveda). Ker je neumno kaznovat človeka za nekaj, o čemer ni nič vedel in imel kaj vpliva na to. Po tem takem lahko kaznujemo še koga za njim, ki je mogoče kakorkoli profitiral iz situacije.

in kimi456, sorry, sam ti in eni ste pa prav smešni. Takoj je vse sumljivo. Že celo lansko in skoraj celo letošnjo sezono gre alonso skoraj po pravilu prvi v bokse(iz česar se eni radi ponorčujeno) in je vedno najlažji, ampak ne, od vsega tega je tebi še vedno izredno sumljivo, ko je že žlj-tič na dirki daleč najlažji. Tko da res ne vem, kaj nekaj nabijaš. Kaj je sumljivo na tem, da ima malo goriva, ko zako začne dirko že skoraj dve leti zapored?

Ja normalno da je sumljivo da na progi, kjer je izredno težko prehitevati in je cca 60 krogov dirke in Alonso gre v 12 krogu v bokse?? Kje ti je matematika? Ponavadi ga pa res na kvalifikacije čim lažjega pošljejo, da proba v prvem delu dirke narediti prednost in nato nalijejo za drugi stint več. Ampak to je bilo vedno kjer je štartal nekje v top 1-5, ne pa v tem primeru ko je štartal iz 15 mesta! In poglej si malo taktiko vseh tistih kateri so izpadli v Q2 pa ti bo jasno...Čisto očitno je...a enim je to čisto normalno, pa uredu naj bo ane in imej tako mnenja zaradi mene ti nihče ne brani Smile Taka taktika bi se jim splačala mogoče edino, če bi štaral prvi pa še to vprašanje... Kar se pa goljufije tiče, je pa že čisto vse črno na belem in skoraj 100% je vse skupaj, samo še kazni niso prejeli. Symonds je priznal, Nelson je priznal, Briatore in Symonds sta odstopila. Pomoje niso goljufali ane, čisto vest imajo:lol: So pa v očitno fazi, "rešimo kar se rešiti da" Krivi so pa čisto vsi vpleteni....Če Alonso nebi vedel za zadevo bi bil poln ko tanker na štartu...moje mnenje. Da bi pa Briatore delal za hrbtom Alonsa kateri mu je pripeljal dva naslova in ekipa Renault je tudi tisto leto delala vse za Alonsa, je pa tudi totalno nemogoče....

Zocky
Vilnevov ata

PrispevekObjavljeno: 17.09.2009. 19:46:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
uh, prvo, alonso je letos redko če sploh štartal iz top5, pa je vseeno šel v to taktiko. In to ne samo enkrat, to ti pravim. Zdej, a je dobra taktika ali ne, je čisto druga zgodba. Renault je zadnji dve leti imel že kr dosrikrat milorečeno, zanič taktiko.

Je pa tukaj še ena stvar, ki jo ti očitno kr nočeš sploh videti. Alonso sploh NI štartal z gorivom za 12 krogov. Preber si tisti zapis in boš videl, da je imel goriva za več krogov, ampak da mi je Symonds spremenil taktiko sredi dirke (tukaj se tvoja 'teorija že čisto podre), zakaj je to storil ( in ga res po 12 krogih povlekel noter v bokse), pa lahko jasno prebereš v tem zapisniku. Skratka, zgubljal so veliko preveč čas (ker so bili za nakajimo, če se ne motim), taktika se jim je čisto sesula, in so se odločili za spremembo taktike, IN ZARADI TEGA je alonso še v bokse že v 12 krogu. Torej, da ponovim, ALONSO NI ŠTARTAL Z 12 KROGI GORIVA, AMPAK SO GA PREZGODAJ POKLICALI ZARADI SPREMEMBE TAKTIKE.

In edino, kar je tukaj pogojno sumljivo, vsak kokr navaja Pike starejši, je to, da alonso ni preveč spraševal zakaj je temu tako. Samo če se si šel na taktiko hitrega prvega postanka, pa si obtičal za nekom, potem itak nimaš kaj spraševat, zakaj sprememba taktike, ko je pa jasno ko beli dan,

in še enkrat, zdej ko je to prišlo na dan, se ti zdi vse samoumnevno in sumljivo. Seveda, če pa hočeš videti, da je alonso kriv, in ne greš subjektivno sklepat.
Jaz ne pravim, da alonso 100% kriv, ampak neke podlage, da bi ga resno obtožil, pa niti ni. Taktika je bila it v boks v 15, 15, morda celo 17 krogu, tukaj pa jaz ne vidim nič sumljivega. Zdej kako vozijo drugi v q12 je pa res neumno gledat.
Nas zanima, kako je on dirkal, ne pa kako drugi. Kot rečeno, letos so večkrat šli na to isto taktiko, pa so se zajebal, torej to res ni neka 'nova' taktika v renoju.

Sej pravim, vse, kar omenjaš, nima nobenega temelja, vse nekako temelji več ali manja na tvojem, hm, mogoče ne sovražtvu, samo recmo nemaranju alonsa.

Jaz ne pravim, da niso krivi v renoju, samo kot si sam rekel, zadeva je SKORAJ 100%. To pomeni, da se vendarle še ne ve točno, kaj stoji za vse tem.
Pike je priznal? Wow. Po koliko, enem letu? Ko so ga vrgli? Ja,res je bil strogo objektiven. Ostalo so pa malo govirice, sej sploh ne veš, kaj je govorical, kaj je pa strogo dejstvo. Pisalo se je že, da so priznali....samo pisalo se je že tudi, da se Elvis vrača Razz

JAz ne branim zdej alonsa tukaj v vsakem primeru, če se izkaže, da je kriv, naj ga kaznujejo. Samo vlečt neke teorije zarote, kako je nekdo kriv, ker bi pa po tvojem mnenju moral tako pa tako reagirat, je pa meni prav smešno.

Sam prav, če ti hočeš njega obtoževat kr napamet, pa tud prav.
Za renault pa ne pravim da niso krivi, le da ni niti 100%, da sploh so, kar si tudi sam rekel.

--edited--
pa še to, nekje se je dalo prebrat, da je sam piquet rekel, da alonso ni vedel nič o tem, le starejši je nejah bluzil, samo nič konkretno. Če bi vedel, da je alons kriv, bi ga piquet takoj napadel.

--edited 2--
Čisto možno pa, da je v kratkem po dirki, ko je malo razmislil, in ko so bile govorice, res ugotovil, zakaj se je res šlo. Samo zaradi tega, če je sploh res, nič prav nič kriv.

kimi456
Srebrna tribuna

PrispevekObjavljeno: 17.09.2009. 22:43:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ni govora o Alonsu in letošnjem letu ampak letu 08, kjer je velikokrat štartal z agresivno taktiko iz ospredja....kjer ni stal malokrat!

Kar se tiče moje teorije, ki sploh ni moja ampak svetovno znana in se je nisem spomnil jaz. Razloži mi kako lahko izgubljaš manj če greš po 12 krogih v bokse kjer te natankajo, in še naslednjih 5 krogov izgubljaš proti hitrejšemu Nakajimi in ostalim, kako lahko prideš pred njih? Ni logike, razen to, da prideš prvi v bokse pa še predno ostali zavijejo v bokse povroči Nelson nesrečo in je Alonso prvi ker morejo ostali še v bokse to je to. Ni taktike boljše od težkega avta za 15 mesto to ve vsak, ki gleda f1. Postanek po 12 krogih ti pa prinese kvečjemu večjo izgubo. Sploh pa na stezi, kjer se ne da prehitevat, in to je vedel in Alonso in njegov inžinir. Taktika= smeh! Seveda čene ne upoštevamo Nelsonove nesreče, ker v tem primeru ni boljše seveda. Če je imel Alonso več goriva bi moral počakati Nakajimo da zapelje v bokse, odpeljati 2 hitra kroga ali enega in priti pred njega, ne pa s postankom prej?! Pa tudi uradno je imel Alonso goriva samo za kak krog ali dva več od postanka..

Da mi Alonso ni preveč pri srcu priznam, predvsem zaradi leta 2007, sedaj pa še to! Vsakega dirkača bom pljuval za nešportne poteze, ni važno kdo bo...

Problem ste/so pa navijači, ki tega seveda ne vidite. Ista zgodba v Monaku ko je Šumi parkiral, ko so ga vsi branili da ni namerno naredil, pa se je izkazalo še enkrat da ni ravno angel. Da za druge poteze ne govorim Tako je pa z Alonsom sedaj, ki je padel na zelo nizek nivo s tako zmago. Vendar za vas bo le super duber voznik, ki ni vedel ničesar kaj se v moštvu dogajala tralalala and so on..

Kar se taktike tiče ti še enkrat odgovorim, na stezi kjer predvidiš da ne moreš prehitevat in štartaš iz ozadja, greš na dirko lahek oziroma zapelješ po 12 krogov v bokse? malo za razmislek...malo poračunaj in potem komentiraj...

Nelson Alonsa ni omenjal nikjer, da ni vedel nič, nevem kje si to videl? Da se pa hudi premiki dogajajo in sočne izjave o vsem pa ni neka neznanka in je vsem jasno da je stvar resna. Nelson je v osnovi hotel vrniti Briatoreju svoje in ne Alonsu. Je pa kristalno jasno, da so vsi vedeli vse. Kako lahko rečete da Alonso ni vedel nič, a v moštvu je št. 1, poleg tega je z Briatorejem zelo zelo dober osebni prijatelj tudi in vi potem mislite, da bi Flavio in vsi ostali nekaj delali kar tako za hrbtom. Vi ga pa pihnete... Da so to speljali so morali vsi skupaj narediti prefinjen plan in sodelovati...in povrh vsega še dobro zaigrati....enim je to jasno, drugim še bo, slej kot prej. Enostavno je preveč naključij....

Nelsonova telemetrija pove več kot 1000 besed. Usedi se u avto, pa ko te bo v ovinku zaneslo boš prvo storil kaj? Verjetno če boš hotel rešiti situacijo spustil gas pa pritisnil sklopko ter popravljal smer z volanom. Nelson je pa ko ga je odneslo še dodal gas... z volanom se pa niti ni trudil karkoli rešiti ,torej...Da ne govorimo, ko je zadevo testiral v ogrevalnem krogu še.

Pa poglej še kak strokovni komentar na netu, ne gledat samo na mojega

http://www.youtube.com/watch?v=W01oW8v_bhw

Lp

Nazadnje urejal/a kimi456 18.09.2009. 10:57:45; skupaj popravljeno 1 krat

Adelaide94
Peter od ene Roža

Kraj: zš:46°39' zd:16°11'

PrispevekObjavljeno: 18.09.2009. 06:20:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ko te začne v ovinku zanašat reagiraš različno, pač odvisno od tega ali ti nese nos ali zadek. Ja, v primeru odnašanja zadka je treba gas spustit. Res je.

Sam nisem popolnoma prepričan, da je Alonso vedel za namero. Bolj bi upal stavit na možnost, da je Flavio hotel z zmago zadržati Fernanda v ekipi.
.
.
.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 18.09.2009. 07:32:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
dirty_sanchez je napisal/a:
kimi456 pojma nimaš, bolš ,da si tiho, sploh,ko je govora o ALonsu, pametuj o tisti finski lenobi, najbolšega voznika v F1 pa ni treba blatit, sploh z neumnimi komentarji,ki rastejo na tvojem zelniku. Alonsa,se praktično ne omenja v povezavi z nesrečo, ti pa pišeš koda je vse on splaniro.... Laughing
Pa verjem ,da Alonsu nebo treba oprat svojga imena nobenmu, še vedno si ga bo Ferrari bolj želel,ko vodka mena Cool
sprašujem se, kako d aje Aichiju popustil tisti njegov srd izpred nekaj tenov, ko bi te za takšne komentarje kot jih ti pišeš počil dol kot crknjenga mačka.

Zocky, Alonsov veliki advokat - kako Alonso ni imel pri tem nič, če je pa osvojil točke in zmago s tem?
to je tako kot da bi recimo Toro Rosso na naslednji dirki imel 90% nelegalen dirkalnik, Buemi bi zmagal, potem bi pa FIA kaznovala ekipo, dirkaču pa pustila zmago in točke, ker je ekipa naredila nelegalen dirkalnik. in po tvoji logiki sploh ne bi kaznovala ekipe, ker bi se en mehanik žrtvoval pa rekel, da se je on na dirkalnik odločil našraufat nelegalne dele, za ostale bi pa rekel da niso vedeli in FIA bi kao mogla verjet, da noben drug mehanik ni opazil drugih delov, noben inženir, Buemi..nihče.
Verjetno so mu tudi morali razložit čemu taktik da na stezi,kjer se ne da prehitevat, s 15. mesta dirko začneš z malo goriva.
tudi če Alonso ni naredil nič narobe, je do uvrstitve prišel ker so povzročili nesrečo.

Piqueta ste tako spljuvali pa govorili, da ni možno ne da bi dirkač povzročil nesrečo, še manj pa da bi mu kdo iz vodstva to predlagal, zdej pa mate.

nikii -> "Flavievim odhodom" da te ne bo kdo tožil, ker si bo zlomil jezik ko bo poskušal brat tvoj post. Sklanjatve pa to Wink in ne, ni dovolj kaznovan. Zakaj? ustavnovil bom ekipo v formuli 1 in zaposlil 18-36 klošarjev, nato pa bom naročil povsem ilegalne dirklanike in ko bom s takim nastopil na kvalifikacijha, bom seveda nepremagljiv, a ko me bodo komisarji dobili, bom s prstom pokazal na enega izmed tistih klošarjev, ki bo prevzel krivdo in dal odpoved. rezultat bo torej ostal, zato bom isto naredil še na dirki in vseh ostalih dirkah. na koncu bom osvojil naslov prvaka, podrl rekorde, sezono pa končal s 36 člani ekipe manj.

Zocky - priznali so, da so to storili. Veš, Hondina dirkača 5 let nazaj tudi nista vedela, da imata prelahke dirkalnike, pa so ju diskvalificiral ni prepovedal nastop na naslednji dirki. vedel ni se je pa okoristil. tud če ti nekdo da ukraden avto, pa ga policija najde, boš mogu avto dat nazaj. ga ne boš mogu obdržat, zato ker tiga je en dal. ja ga je dal, ampak ga je ukradu da ga je dal, tko je pa z alonsovimi pikami in zmago. koliko krat si ti videl ,da bi kdo recimo v monaku dirko začlel s toliko goriva da bi šel v bokse v 15. krogu? nikol, še tisti v ospredju ne, pa da bi tisti zadaj. zakaj ne? ker se ne da prehitevat ni čeprav si hitrejši od drugih izgubljaš čas,ker ne moreš prehitet.

reno0506
Krtekyan

PrispevekObjavljeno: 18.09.2009. 07:58:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
mislim da je čisto normalno da so goljufali da se im avtomatsko odvzame zmago in vse točke

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 18.09.2009. 10:20:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Nico bo zgleda dobil zmago skoraj eno leto po dirki.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 21.09.2009. 13:37:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
kimi456 je napisal/a:
Zocky je napisal/a:

Ja normalno da je sumljivo da na progi, kjer je izredno težko prehitevati in je cca 60 krogov dirke in Alonso gre v 12 krogu v bokse?? Kje ti je matematika? Ponavadi ga pa res na kvalifikacije čim lažjega pošljejo, da proba v prvem delu dirke narediti prednost in nato nalijejo za drugi stint več. Ampak to je bilo vedno kjer je štartal nekje v top 1-5, ne pa v tem primeru ko je štartal iz 15 mesta! In poglej si malo taktiko vseh tistih kateri so izpadli v Q2 pa ti bo jasno...Čisto očitno je...a enim je to čisto normalno, pa uredu naj bo ane in imej tako mnenja zaradi mene ti nihče ne brani Smile Taka taktika bi se jim splačala mogoče edino, če bi štaral prvi pa še to vprašanje... Kar se pa goljufije tiče, je pa že čisto vse črno na belem in skoraj 100% je vse skupaj, samo še kazni niso prejeli. Symonds je priznal, Nelson je priznal, Briatore in Symonds sta odstopila. Pomoje niso goljufali ane, čisto vest imajo:lol: So pa v očitno fazi, "rešimo kar se rešiti da" Krivi so pa čisto vsi vpleteni....Če Alonso nebi vedel za zadevo bi bil poln ko tanker na štartu...moje mnenje. Da bi pa Briatore delal za hrbtom Alonsa kateri mu je pripeljal dva naslova in ekipa Renault je tudi tisto leto delala vse za Alonsa, je pa tudi totalno nemogoče....

Očitno je mogoče, tvoja natolcevanja so se zdaj tudi uradno izkazala za neresnična Cool OLEEE ALONSOOOO Embarassed
Nelson Piquet mlajši se je za svoje dejanje prav tako opravičil in ne bo kaznovan, v izjavi za javnost pa se je FIA še zahvalila Fernandu Alonsu za njegovo sodelovanje pri preiskavi in ga oprostila kakršne koli vpletenosti pri dogajanju na singapurski dirki. Cool Cool

Zocky
Vilnevov ata

PrispevekObjavljeno: 21.09.2009. 19:23:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ja samo ne, eni osebki tukaj itak vejo, da je kriv in pika, ker so pač oni tko rekli. Kaj pa Fia ve, ki ima vse podatke, valjda ve več en kimi 456, ki sicer nima nobenih podatkov, ampak hej, on je tko vsemogočen, da ne rabi nobenih dokazov; Če on reče, da je alonso kriv, potem je to sveta resnica. Razz

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Briatorejevi pob'či Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61  Naslednja
Stran 59 od 61

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava