PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Srebrne puščice

JPM - 2007?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kje bo Montoya dirkal leta 2007?
McLaren
25%
 25%  [ 9 ]
Red Bull Racing
54%
 54%  [ 19 ]
Renault
2%
 2%  [ 1 ]
Toyota
5%
 5%  [ 2 ]
BMW Sauber
5%
 5%  [ 2 ]
Honda
5%
 5%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 35

Avtor Sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 15.07.2006. 16:58:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Nacek je napisal/a:
Po mojem se bo odloču za Hamiltona, ker č sm prav slišu, nej bi bil res en talent, al kku...

po ta novem talente slišmo in ne vidmo...pa brez zamere Laughing

Nacek
TeraSenna

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 15.07.2006. 19:06:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
fErRaRi_rUlZ je napisal/a:
Nacek je napisal/a:
Po mojem se bo odloču za Hamiltona, ker č sm prav slišu, nej bi bil res en talent, al kku...

po ta novem talente slišmo in ne vidmo...pa brez zamere Laughing

No, jst sm mislu tko, d sm od drugih slišu (mediji), d j talent. Jst namreč GP2 ne spremljam (sej tm nastopa, ne?)... Aja, pa ni zamere Wink

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 24.07.2006. 22:07:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Pri Mclarnu so bili zelo nefer. Prvo ga odpustijo potem ga pa spet pokličejo nazaj češ z nami še imaš pogodbo še vedno te bomo morda potrebovali.Že vemo da favorizirajo Kimija in da Montoya lani ni smel zmagati v Kanadi in Belgiji in na Ma?arskem.Ampak tako jebanje v mozak::::

MORALI BI BITI POŠTENI DO NJEGA IN MU PUSTITI DA se poslovi od svojih navijačev. Morlai ga bi dati voziti na zadnjo dirko v Brazilijo, kjer je začel z fastinantnimi prehitevanji in kjer je nazadnje zmagal. Tam v Južni ameriki ima mnogo navijačev. To si Montoya zasluži. Z navijači Montoye , ki prihajajo iz Nemčije sem se pogovarjal in pravijo da ne bodo šli gledat Hockenhaima letos, kljub temu d aimajo karte z. Karte so kupii leto prej z namenom da vidijo Montoyo, zdaj pa jih je Mercedes nasral. Skačejo do plafona od jeze. Da kupiš nekaj potem pa te okradejo. Jih popolnoma jih razumem.

Zato Mclaren pustite da Montoya odpelje vsaj še eno dirko, na zadnji dirki bo itak vse že odločeno. Tako v WDC in WCC

maranello575
The Virdžin

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 24.07.2006. 23:47:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
pa ti si najprej napisou d to ni prou d ga kličejo nazaj, pol pa pravš d mora vozt v Braziliji, nvem no...

sploh pa se je on čist sam odloču d gre

Renault F1 team
Žan Tot

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 09:43:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
dennisu se bol splača de la roso kot hamiltona... sej je talent ampak nima šans v smetani ala schu, alo, kimi....

http://www.autoblog.com.es/fotos/f1/alonsocampeon.jpg

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

maranello575
The Virdžin

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 10:49:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
no ja, de la rosa ni pokazou nvem kaj in pomojm bo hamilton bolši, sm prej mora it v nek slabši avto, pa na obnašanju mora še mal delat, na svoji aroganci. jst bi rd vidu letos Paffeta na kakšni dirki, bi blo zanimiv

Adelaide94
Peter od ene Roža

Kraj: zš:46°39' zd:16°11'

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 11:05:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Kako to misliš na obnašanju? A je kaj takega počel do sedaj? Lahko to podkrepiš s kakšno njegovo arogantno izjavo? Res me zanima. Če veš toliko o Lewisu prosim napiši. Lahko tudi negativne stvari.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

maranello575
The Virdžin

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 11:22:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Mislil sem na izjavo, ko je rekel, da z Alonsovo hitrostjo ne bo imel nobenih težav. Rekel je, da je do zdaj premagal vse dosedanje moštvene kolege in da ne ve, zakaj ne bi vseh premagal tudi v F1, pri tem pa je mislil tudi Alonsa, če bosta drugo leto sovoznika.

Meni se zdi to zelo arogantno, ker so vsi, ki vozijo v F1 pred tem premagali vse konkurente. Da pa izjaviš, da boš premagal aktualnega svetovnega prvaka že prvo sezono, se mi zdi malo neumno.

http://www.f1magazin.com/default.asp?rb=1&id=9851 pozoren bodi na zadnji odstavek

http://www.f1magazin.com/default.asp?rb=1&id=9952 to le še potrdi moje mnenje, ker button verjetno ve za kakšne druge Hamiltonove izjave, ki jih v medijih nismo zasledili

maranello575
The Virdžin

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 11:24:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Morda res ni čist dobesedno povedal, da ga bo premagal, mislil pa je pomojm ravno na to. Sicer pa je zagotovo hiter in dober, samo že prvič ko sem bral o njem se mi je zdelo, da se malo nosi.

Adelaide94
Peter od ene Roža

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 12:49:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
" Nikoli nisem imel moštvenega kolega, ki bi me premagoval tekom sezone, to bi bil zame nov izziv," - sorry ampak v tem ne vidim arogance. Da pa ima željo premagati moštvenega kolega pa velja za čisto vsakega (normalnega) dirkača. Sem pač mislil, da veš kaj novega o fantu... Sad

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

maranello575
The Virdžin

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 13:52:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Saj pravim da je to pač ena izjava, ampak Button mu je lepo povedal in verjetno je že večkrat izjavil kaj takega, mislim da je biu na POP TV en prispevek, kjer so omenili ravno to 'ponašanje' samega sebe pri Hamiltonu, bomo vidl kako bo, ko bo prišel v F1 Wink drgač mu pa želim uspešno kariero Very Happy

Adelaide94
Peter od ene Roža

PrispevekObjavljeno: 25.07.2006. 14:03:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ja, enako; če boš pa kaj novega zvedel pa kar sporoči. Njegova domača stran je zaenkrat bolj tako...

Renault F1 team
Žan Tot

Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: 26.07.2006. 08:31:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
če bo tko pršu drugo leto v ekipo bo to slabo za mclaren, ker bo alonso hudiča iz nega zgnal in ga hamilton niti na eni dirki ne bo prehitel... to mu bo pa zbil samozavest in voljo in je mclaren 100% brez šans za konstruktorski naslov.

dennis že ve da takšnga arogantnega kretenčka ne bo dajal v ekipo

http://www.autoblog.com.es/fotos/f1/alonsocampeon.jpg

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

maranello575
The Virdžin

PrispevekObjavljeno: 26.07.2006. 11:14:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ja to je res, da bi lahko Hamiltonu zelo škodovalo, če ga Alonso pele scat, sm res pa je, da ga ne poznamo in morda ga to na koncu sploh ne bo prizadelo. Možno je tudi, da ne bo zaostajal veliko in bo le še dobil na samozavesti. Po drugi strani pa bi mu vstop v slabše moštvo za leto ali dve tudi lahko zbil samozavest, to mislim zaradi tega, ker je zdaj navajen zmagovati. No, Rosberg je pomojem čist zadovoljen z Williamsom, kako pa se bo odzval Lewis bomo vidli.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 18.08.2006. 10:42:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Dobra novica za navijače J.P.M. Sam šef tega biznisa Bernie Ecelstone je rekel da si je Montoya vzel samo odih in da ga razume, da ga krivijo za napake, ki v polivici sploh niso njegove narave. Pravi pa da je NAJVEČJI Karakter v F1 in take ljudi rabi ta šport!

Mo mnenje?= Po dveh letih bi znal priti nazaj!

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Srebrne puščice Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 6 od 8

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava