PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Srebrne puščice

JPM - 2007?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kje bo Montoya dirkal leta 2007?
McLaren
25%
 25%  [ 9 ]
Red Bull Racing
54%
 54%  [ 19 ]
Renault
2%
 2%  [ 1 ]
Toyota
5%
 5%  [ 2 ]
BMW Sauber
5%
 5%  [ 2 ]
Honda
5%
 5%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 35

Avtor Sporočilo

DvDa
The One and Only

Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 09.05.2006. 22:53:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Nacek je napisal/a:
Kimi sam avta nima fajnga. Če bi ga McLaren mejkrat na cedili pustu (kjr si je kej ta izraz zmislu??), bi mel velik boljše šanse, tko pa...

mislim da kimi vseeno v kirem avtu bi sedo bi ga unico...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 10.05.2006. 12:20:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Kimi lahko uniči Montoyo samo v primeru, da mu dajo boljšo opremo in to se je tudi že zgodlo. V Bahrainu je bil od Montoye avto na ravninah do 9 km/H počasnejši, to je Montoya razlagal že po petkovem prostem treningu. Ni skrivnost da v Mclarnu favorizirajo KImia, pa če prav je Montoya hitrejši. Kimi ga je hotu zrinit iz proge tkao v Maleziji in avstraliji.

V Maleziji je MOntoya šolal Kimija in g aprehitel v prvem krogu tik pred tistim ovinkom ko ga je potem Klien nabasal. IN na kako mojsterski način ga je prehitel. Peljal je skoraj po travi, po umazanem delu proge, saj mu Kimi ni pustil več prostora, vendar je J.P.Montoya le car. Kimija je najlažje prehitet. To mu je Montoya demonstriral že v Braziliji 2004 in Hockenhaimu 2002. Skratka mojstrstvo.Vodi proti njemu v Kvalifikacija 3:2 pa čeprav vedno vozi z težjim avtom. Po Barceloni bo vodil 4:2.

Upam si stavit celo bajto pa pesa pa babo, d abo Montoya tudi z slabšo opremo dokazal da je favoriziranje Kimija le ena velika neumnost. V Nurburgringu je vozil z starim motorom, Kimi z boljšo različico tako da vas naj ne zavede zakaj je bil tak slab.

maranello575
The Virdžin

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 11.05.2006. 22:02:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Juancho je napisal/a:
To mu je Montoya demonstriral že v Braziliji 2004 in Hockenhaimu 2002. Skratka mojstrstvo.

v vseh teh letih mu je že tolkokrat to pokazou?!?! edini merodajen podatek, kdo je boljši voznik, so tiste številke, ki označujejo, koliko točk ima kateri od dirkačev. Če imata različne avte je to težko primerljivo.
če pa sta dva v istem avtu več kot 20 dirk in po osvojenih točkah nista ravno izenačena, se lepo vidi kdo je boljši.
tko jst izrazim podporo kimiju, drgač pa vem, da te ne bom prepričal. prav je da vsak navija za svojega!

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 12.05.2006. 12:38:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
se strinjam.mogoče je tukaj še sreča.seveda je fisichgella slabši od alonsa ampak veliko veliko manj kot kažejo točke.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Nacek
TeraSenna

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 13.05.2006. 19:30:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Me zanima kaj bo Fisichella jutr naredu, k je v prvi štartni vrsti...

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 13.05.2006. 19:51:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ja pomoje bo kr dobro štaru tko da ga massa nebo prehitu šumi pa tud bl težko in bo ostal drugi,pol pa bo delu za alonsa in zadrževal rdeča.nUdirki ga bo sigurno saj eden od ferrarijev prehitu,odločila pa bo alonsova prednost ki si jo bo nabral takoj na začetku.
Moje mnenje.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Adelaide94
Peter od ene Roža

Kraj: zš:46°39' zd:16°11'

PrispevekObjavljeno: 13.05.2006. 20:08:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles & Nacek - 1. a sta vidva pismena? Pod temo kam bo šel Montoya razgljabljata o čisto drugi stvari; in sicer kaj bo Fisico naredil na dirki!!! Evil or Very Mad
In 2. če nimata nič pametnega povedat, potem raje ne pišita. Mislim, saj za takšne kratke izjave res lahko gresta na chat. Moje mnenje je, da je forum vseeno namenjen poglobljeni debati. Seveda pa vama, kot samo obiskovalec foruma, ničesar ne morem prepovedat, le na znanje vam dajem kar mi ni všeč. Da ne bo pomote, proti nobenemu nimam nič, le pisanje "sporočilc" in pisanje čist mimo teme se mi zdi nesmiselno, moteče in neumestno.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 13.05.2006. 20:48:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
se oproščam,ampak to je sam moje mnenje oziroma razmišljanje.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

Nacek
TeraSenna

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 13.05.2006. 23:30:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Adelaide94 je napisal/a:
gilles & Nacek - 1. a sta vidva pismena? Pod temo kam bo šel Montoya razgljabljata o čisto drugi stvari; in sicer kaj bo Fisico naredil na dirki!!! Evil or Very Mad
In 2. če nimata nič pametnega povedat, potem raje ne pišita. Mislim, saj za takšne kratke izjave res lahko gresta na chat. Moje mnenje je, da je forum vseeno namenjen poglobljeni debati. Seveda pa vama, kot samo obiskovalec foruma, ničesar ne morem prepovedat, le na znanje vam dajem kar mi ni všeč. Da ne bo pomote, proti nobenemu nimam nič, le pisanje "sporočilc" in pisanje čist mimo teme se mi zdi nesmiselno, moteče in neumestno.

Joj oprosti! Rolling Eyes Je pač tko naneslo... No pol pa o Montoy:
Mislm, d bo ostal pr McLarni, ker po mojem ne bo šel v slabšo ekipo (Red bull)...

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 15.05.2006. 23:03:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Za mene so številke le statistika. Kot bikini VELIKO RAZKRIVA VENDAR NIČ NE POKAŽE.

Po vašem mnenju je potem Coulthard mnogo boljši voznik od kIMIJA. pA VEMO da temu ni tako. Saj je v prvi sezoni KImi osvojil pol manj točk kot Coulthard, ki je seveda dirkal pri tem moštvu že 6 sezono. Če prideš v moštvo kot novinec, ne moreš doseč že prvo leto d aboš bil boljši od moštvenega kolega. J.P.M. je prvo leto osvojil mnogo manj točk od Ralfa v williamsu potem pa nadaljna 3 leta mnogo več točk od Ralfa.

Tudi Montoya s eje pridružo Mclarnu kot novi voznik in naletel na Kimija ki je bil že 4 sezono tam. Montoya pljuva po svojem moštvu od avstralije dalje in že po Barceloni je reku da ni delal traction control, zato se je zasukal, pa na kvalifikacijah so mu dali neogrete gume gor. Moštvo ne mara J.P.M to smo vidli ko so mu ukradli zmago lani v Kanadi (poklicat bi morlai prvo njega potem pa Kimija saj je bila razlika med njima takrat le 5 sekund, SEVEDA JE Ron Denis lepo rekel češ da je J.P.M. že odpeljal mimo boksov ko je zvedel za varnostni avto)

Montoyi dajejo vedno drugorazredno opremo, Kimiju pač le boljše stvari. Že v Bahrainu je J.P.M. tarnal d aje njegov Mclaren na ravninah 9km/h počasnejši sej zato ga je lahko Button tako zlahka prehitel dvakrat.

Skratka Montoya pobaši kufre in oddidi k BMW-ju. ali pa k Renaultu.

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 16.05.2006. 06:44:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
to glede hitrosti.tud massa je "testni zaječek" pr ferrariju in se vedno jezi da more pomagat schumacherju,somo š zmeri je jmu na ravnini 5km/h hitrejši avto.Glede tega se pa scumi ni prrow nč jeziw.pač kdo so mu našimali davto da bi imel več oprijema..
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

DvDa
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 16.05.2006. 07:49:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
to glede hitrosti.tud massa je "testni zaječek" pr ferrariju in se vedno jezi da more pomagat schumacherju,somo š zmeri je jmu na ravnini 5km/h hitrejši avto.Glede tega se pa scumi ni prrow nč jeziw.pač kdo so mu našimali davto da bi imel več oprijema..

ja sam kimi pa monty naj bi mela enako nastavlenega baje:P

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 16.05.2006. 13:50:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ja pol pa v čem je težava.slabši motor edino.to pa ne vem če so nardili glih zanalašč.se zgodi če je bilslabši motor.lohk pa tud montoya ni ves cajt vozu po pravi linji,pa še sto drugih malenkostiza katere bi lohk bil voznik kriv.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

DvDa
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 16.05.2006. 14:16:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
ja pol pa v čem je težava.slabši motor edino.to pa ne vem če so nardili glih zanalašč.se zgodi če je bilslabši motor.lohk pa tud montoya ni ves cajt vozu po pravi linji,pa še sto drugih malenkostiza katere bi lohk bil voznik kriv.

ma ce mislimo isto dirko je monty celi cas jamral naj mu motor menjajo kr nekaj narobe z njim...mostvo pa ni hotlo kr bi z tem 10 mest zgubli...

vimc
Bronasta tribuna

Kraj: Movo mesto

PrispevekObjavljeno: 16.05.2006. 14:58:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
pomojem bo motoya ostav pr Mclarnu, kimi bo odšel Renaultu, Shumi pa bo nadaljeval v Ferrariju Wink

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Srebrne puščice Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 3 od 8

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava