PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Srebrne puščice

JPM - 2007?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kje bo Montoya dirkal leta 2007?
McLaren
25%
 25%  [ 9 ]
Red Bull Racing
54%
 54%  [ 19 ]
Renault
2%
 2%  [ 1 ]
Toyota
5%
 5%  [ 2 ]
BMW Sauber
5%
 5%  [ 2 ]
Honda
5%
 5%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 35

Avtor Sporočilo

DvDa
The One and Only

Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 26.04.2006. 07:36:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
montoya je cist ql sicer ne tak ko rosberg ampak je ql:D sam bad ko sal v mclarn...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

Nacek
TeraSenna

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 07.05.2006. 16:45:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Montoya je zelo agresiven voznik, zato je tud zelo nevaren, ampak samo, če j v konkurenčnem dirkalniku... Se še spomnem, kku sta se s Schumacherjem fajtala v sezonah 2001-2003. Nkol pa ni bil, na konci sezone, drugouvrščeni v skupnem seštevku...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

DvDa
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 07.05.2006. 18:31:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Nacek je napisal/a:
Montoya je zelo agresiven voznik, zato je tud zelo nevaren, ampak samo, če j v konkurenčnem dirkalniku... Se še spomnem, kku sta se s Schumacherjem fajtala v sezonah 2001-2003. Nkol pa ni bil, na konci sezone, drugouvrščeni v skupnem seštevku...

kaj ne:P med sezono je bil:P

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 07.05.2006. 18:36:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
montoja bi mogu it eno leto vozt v super aguri.pol se bi navadu malo čuvat motorje in ostale dele.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

DvDa
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 07.05.2006. 18:44:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
montoja bi mogu it eno leto vozt v super aguri.pol se bi navadu malo čuvat motorje in ostale dele.

khm motor bol cuva ko kimi:P ne wem pa zakaj glih super aguri ko ma honde:P

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 07.05.2006. 18:48:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ja maš prov agure je kr trpežna formula.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

maranello575
The Virdžin

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 07.05.2006. 20:45:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
nikakor ne bo brez sedeža, pomojm bo RBR al pa Toyota, če majo prostor. možno da ga bo potegnilo v RBR zaradi Neweya...
ker je adelaide lepo povedal da ima vsak svoje mnenje bom še jaz: ne vem kdo je najbližje schumiju, al je to alonso, kimi, rosberg, heidfeld,... sigurn pa med njimi ni montoye! res je da je biu on prvi k je na stezi prehitu schumija po dolgem času, ampak to je blo 2003, k je biu ferrari tisti del sezone počasen, na konc pa je itak vseen zmagal schumi

možno je edino res to, da ma Montoya res neko od boga dano osnovno hitrost, ampak prvič ne vem kako se da to izmerit in drugič: v F1 jo imajo vsi!

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 08.05.2006. 11:49:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
tokwo ku montoya divja se ne čudim da je enkrat prehitu šumija.po moje je montoja en sreden dirkaš,seveda pa to nemormo rečt zagotovo.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

Nacek
TeraSenna

PrispevekObjavljeno: 08.05.2006. 20:02:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
No, mjan se zdi d je Montoya nekak se zgubu pr McLarenu...

DvDa
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 08.05.2006. 22:25:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
tokwo ku montoya divja se ne čudim da je enkrat prehitu šumija.po moje je montoja en sreden dirkaš,seveda pa to nemormo rečt zagotovo.

sej ga ni sam enkrat:P

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 08.05.2006. 22:48:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Montoya je kor rookie prehitel Shum. na tretji dirki v Braziliji, leta 2001 , eno najbolj spektakularnih prehitevanj in to v slabšem avtu. Ded bi moral zmagat samo g aje Jos Verstapen od zadi nabasal. Prehitevla ga je še v Avstraliji nevem ali leta 2002 ali 2003, pa Nurbrgringu 2003 , pa Silverstone 2002, in še pa še.....

Nima zastonj vzdevka OVERTAKER; Schumacher ajebe to da ni nikoli vozil v USA Carta, tma se pa dirka kola ob kolo,Montoya pa je tam trgal, in je človek, ki je najboljši glede prehitevanj. Dokler pri Mclarnu tako favorizirajo Kimija, človek ne priede do izraza.

Ron Denis to ni David Coulthard, da bi samo hlapca igral pa smao kimal.

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 09.05.2006. 06:51:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ja enkrat vem da ga je montoya zril s proge.mogoče se ga šumi malce boji in gre bl na gvišno
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

kristy
Nečak Senna

Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: 09.05.2006. 13:16:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Juancho je napisal/a:
Dokler pri Mclarnu tako favorizirajo Kimija, človek ne priede do izraza.

tudi ce kimi pri mclarnu nebi bil prvi prvi voznik, nebi bil montoya nic boljsi kot je sedaj

DvDa
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 09.05.2006. 13:43:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
kristy je napisal/a:
Juancho je napisal/a:
Dokler pri Mclarnu tako favorizirajo Kimija, človek ne priede do izraza.

tudi ce kimi pri mclarnu nebi bil prvi prvi voznik, nebi bil montoya nic boljsi kot je sedaj

walda bi bil..rajko je pocar..

Nacek
TeraSenna

PrispevekObjavljeno: 09.05.2006. 20:45:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Kimi sam avta nima fajnga. Če bi ga McLaren mejkrat na cedili pustu (kjr si je kej ta izraz zmislu??), bi mel velik boljše šanse, tko pa...

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Srebrne puščice Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 2 od 8

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava