PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Hard Core V12

Red Bull ring

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

König
F1M inženirji

Kraj: Ormož, Polje

PrispevekObjavljeno: 17.05.2011. 12:41:12    Naslov sporočila: Red Bull ring Odgovori s citatom
Prejšnji vikend je odprl vrata prenovljeni Red Bull Ring (http://www.projekt-spielberg.at/wp/red-bull-ring/), včasih A1-Ring, še starejši se ga spomnijo kot Oesteraichring.

Skratka, zakaj je zadeva za nas zanimiva: ker nam je zelo blizu (glej Zeltweg ali Spielberg) in bo tam menda možno rentati vse mogoče dirkalnike na dveh in štirih kolesih in se bo sploh v Red Bullovem slogu ogromno dogajalo. Predvsem pa bo to najverjetneje veliko bolj dostopno kot na ostalih podobnih objektih, kar dokazujejo že cene vstopnic za prvi večji event, dirko DTM (15 evrov)

Skratka, kdor bo šel pogledat, naj napiše vtise, da navduši še ostale

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

F14ever
NadSenna

Kraj: Espoo

PrispevekObjavljeno: 17.05.2011. 14:29:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Kdaj bo DTM dirka tam? Ker me resno mika Very Happy

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

klemy
Žan Tot

PrispevekObjavljeno: 17.05.2011. 15:23:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
F14ever je napisal/a:
Kdaj bo DTM dirka tam? Ker me resno mika Very Happy

5. junij

ronnie
Turbo Ata Smrk

Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 21.05.2011. 22:17:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Razen dejstva, da je dirkališče blizu Slovenije ( iz MB cca 140 km ) ima še eno za gledalca zelo pomembno prednost. Ob ravnini, ki sledi zavoju Remus imaš pregled nad 3/4 dirkališča. Upam, da bo Didi s svojim vplivom ( beri: denarjem Wink ) čimprej dosegel, da bo tam spet gostovala F1.

König
F1M inženirji

Kraj: Ormož, Polje

PrispevekObjavljeno: 25.05.2011. 13:04:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ronnie je napisal/a:
Razen dejstva, da je dirkališče blizu Slovenije ( iz MB cca 140 km ) ima še eno za gledalca zelo pomembno prednost. Ob ravnini, ki sledi zavoju Remus imaš pregled nad 3/4 dirkališča. Upam, da bo Didi s svojim vplivom ( beri: denarjem Wink ) čimprej dosegel, da bo tam spet gostovala F1.

To me sicer nikdar ni fasciniralo na tem dirkališču, ker si za takšen pogled stal precej daleč od steze, gledal pa si s škarpe dol, pri čemer ne dobiš pravega občutka hitrosti. Veliko raje sem stal 5 metrov stran od steze v Imoli, pa čeprav si videl samo eno šikano, si pa res čutil moč teh dirkalnikov. Ker sem mi zdi, da je ravno to poanta, da greš v živo gledat, največ itak vidiš po TV. Ampak kljub temu je bilo v Zeltweg lepo hoditi na dirke

Avus
Žaži

PrispevekObjavljeno: 28.05.2011. 22:43:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Mimogrede..na ARD bo prenos DTM dirke in kvalifikacij dan prej. Oboje ob 2pm

-- Kimi Raikkonen

roklainscek
Dežurna tečnoba

Kraj: MB & Prekmurje

PrispevekObjavljeno: 29.05.2011. 00:10:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
na SiOL TV je ARD na 62, če keri slučajno išče Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Avus
Žaži

PrispevekObjavljeno: 29.05.2011. 15:44:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Em ja..velja oment da bo prenos dirke tudi na Šport TV 2

-- Kimi Raikkonen

jaka95
Žan Tot

Kraj: Knežak

PrispevekObjavljeno: 04.06.2011. 15:03:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Živjo!
Zanima me (če je že kdo bil na dirki DTM) če se da kupit vstopnice tudi na prizorišču. Jutri namreč nameravamo it gor... Very Happy

Avus
Žaži

PrispevekObjavljeno: 04.06.2011. 15:53:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Itak da se da!
Tko kot za vsako prireditev.

-- Kimi Raikkonen

jaka95
Žan Tot

PrispevekObjavljeno: 04.06.2011. 16:50:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Na nekem avstrijskem forumu sem zasledil da je Red Bull Ring razprodan Rolling Eyes Rolling Eyes Na uradni spletni strani DTMja se ne da več do kart, nekaj pa sem našel tule: http://www.oeticket.com/de/tickets/dtm-spielberg-2011-red-bull-ring-259950/performance.html Kaj pravite? Ne vem če se splača it gor, pa da potem ostanemo brez kart... Crying or Very sad Rolling Eyes

ronnie
Turbo Ata Smrk

Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 05.06.2011. 19:25:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Če je kdo obiskal DTM dirko v Spielbergu, ali lahko prosim pokomentira stezo in spremljajoče vtise?

jaka95
Žan Tot

PrispevekObjavljeno: 05.06.2011. 19:46:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Žal, doma pred TV... Confused

Avus
Žaži

PrispevekObjavljeno: 05.06.2011. 22:04:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ronnie je napisal/a:
Če je kdo obiskal DTM dirko v Spielbergu, ali lahko prosim pokomentira stezo in spremljajoče vtise?

Steza je ostala nedotaknjena. Sam layout je nespremenjen. Kolkr vem so samo infrastrukturo posodobli.

-- Kimi Raikkonen

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Hard Core V12 Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...