PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Hard Core V12

Primerjava dirkalnikov 2010
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

maranello575
The Virdžin

Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: 01.02.2010. 21:36:10    Naslov sporočila: Primerjava dirkalnikov 2010 Odgovori s citatom
Pa začnimo z zadnjim vpetjem in aerodinamiko tam okoli...

Mercedes izstopa z izjemno visoko pritrdilno točko push-roda.

Če se še komu da, naj naredi podobno za kateri drug del dirkalnika (za prednja krilca že imam, bom dal nekrat kmal gor). Samo morajo bit slike avtov iz čim bolj podobnega kota...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

maranello575
The Virdžin

PrispevekObjavljeno: 01.02.2010. 21:40:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Aja še to: če bo kdo delal primerjave, ne dajat slike iz launchev, pač pa s steze oz. boksov. Studijske fotke niso fajn, ker tam moštva ne pokažejo vsega.

Renault je imel na launchu povsem drugačen dirkalnik, kot je zdaj pravi.

Tako da za krilca zagotovo treba met s steze slike.

cmilk
Kulthardov David

PrispevekObjavljeno: 01.02.2010. 22:45:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

F1 Power
Godlike Senna

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 01.02.2010. 23:59:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Primerjava McLarna in Ferrarija

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

F1 Power
Godlike Senna

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 02.02.2010. 00:00:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

SOS111
Turbo Ata Smrk

Kraj: Korošec na Primorskem

PrispevekObjavljeno: 02.02.2010. 08:12:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ta primerjava Ferrarija in Mclarna je sicer OK, da lahko na eni sliki vidimo razlike med dirkalnikoma, ni pa merodajna, saj so koti fotografiranja malenkost drugačni in zaradi tega tudi dobimo različna razmerja... Če samo na spodnji slikici pogledate višino zadnjega krilca je jasno, da sliki nista slikani iz identičnega kota... Ne vem, če bi šlo pri komisarjih skozi, da ima Mclaren (po moji grobi oceni s slike) nekaj cm višje zadnje krilce, pa tudi dvomim, da bi izdelali avto s toliko višjimi stranicami in pri tem žrtvovali aerodinamiko... Tako da ne jemat vsega, kar objavijo na drugih portalih, za čisto zlato. Pa ne leti kritika na nobenega, da ne bo pomote, samo pokomentiral sem...

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 02.02.2010. 18:04:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Imaš prav, Mclaren je slikan iz spodaj gor (v primerjavi s Ferrarijem), zato manjše razlike.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Alvir the 28th
Turbo Ata Smrk

Kraj: Gorenje Jesenice

PrispevekObjavljeno: 02.02.2010. 19:27:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
Imaš prav, Mclaren je slikan iz spodaj gor (v primerjavi s Ferrarijem), zato manjše razlike.

Ja, vendar za primerjavo je še vendno kar v redu. Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo

cvito19
Giancarlo Minardi

PrispevekObjavljeno: 10.02.2010. 17:38:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dbench
MegaSenna

Kraj: severna primorska

PrispevekObjavljeno: 10.02.2010. 19:16:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Aha, in Toro Rosso naj bi letos naredil dirkalnik sam? Ne vem komu mrzle bureke prodajajo, ampak meni je vsaj iz aerodinamičnega vidika njihov dirkalnik čista kopija od RB6.

yatem
Stanko WIlliams

Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: 10.02.2010. 19:33:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ni kopija RB6 ampak samo izboljšanje RB5, torej enaka stvar kot so jo pri Red Bullu naredili sami. Mam občutek da bo Toro Rosso dirkal še kakšno leto ali dve, dokler bojo lahko Red Bulla iz leta 2009 prilagajali da bo vsaj koliko toliko konkurenčen... Dalje pa pite boga....

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

nace84
Fernandinho A Lonc

PrispevekObjavljeno: 11.02.2010. 01:57:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Tukaj je še nekaj dirkalnikov zloženih skupaj za primerjavo Wink

dbench
MegaSenna

Kraj: severna primorska

PrispevekObjavljeno: 11.02.2010. 13:20:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
yatem je napisal/a:
Ni kopija RB6 ampak samo izboljšanje RB5, torej enaka stvar kot so jo pri Red Bullu naredili sami. Mam občutek da bo Toro Rosso dirkal še kakšno leto ali dve, dokler bojo lahko Red Bulla iz leta 2009 prilagajali da bo vsaj koliko toliko konkurenčen... Dalje pa pite boga....

Izboljšanje že, ampak malo mi je sumljivo, da so izboljšave popolnoma enake kot so jih storili pri RedBullu. Če se ne motim, je Toro Rosso letos povsem na svojem, torej naj bi tudi izboljšave delali sami? Kakorkoli, saj me ne moti (glede na to da so nekakšna B ekipa od RBR), ampak malo čudno mi pa je. Razen če sem narobe osveščen, in morajo v resnici sami izdelovati samo tisto kar je pod pokrovom in nastavitvah, kar pa mislim da je bilo že do sedaj.

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 11.02.2010. 20:55:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Red Bull uporablja še stara krilca.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

andrej
PikoSenna

PrispevekObjavljeno: 11.02.2010. 22:20:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
kdo bi si mislil da je to tak zakomplicirano

dajmo sergio Laughing

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Hard Core V12 Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava