PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Moderatorstvo
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Salo naj bo moderator!
Da
46%
 46%  [ 12 ]
Ne
53%
 53%  [ 14 ]
Skupaj glasov : 26

Avtor Sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:20:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
BillyTheKid je napisal/a:
Ej moderatorji, nekdo je na forumu kot skrit uporabnik, dejte to mal uredit no...

to se bo skos dogajalo js pa tega sploh ne znam Wink

matej_lavric
Zadnji level od F1 rules

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:22:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
jaz sem eden redkih k se ne skrivam pod neki nicki... in imam čist lepo in prav pravo ime in priimek... Razz

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

red_carpet
Walter odda' Wolf

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:24:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
LOL! Jaz sem na enem drugem forumu zmeraj skrita, ker vem, da bi moja vidna prisotnost preveč razburila določene ljudi in se raje ne spravljam v to, da bi blo karkoli narobe ... Razz

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:26:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
matej_lavric je napisal/a:
jaz sem eden redkih k se ne skrivam pod neki nicki... in imam čist lepo in prav pravo ime in priimek... Razz

Skrivamo pod nicki? Čak mal, nobenga ne moreš obtožit da se skriva pod nickom,ker zato pa so nicki in zato je forum. Nevem zakaj bi zdaj mogo met svoj ime pa priimek za nick, kaj zdaj tisti,ko pa ne devamo radi svoje podatke na net,ker je kle gor polno takih,ki lahko to iskoristijo proti nam smo pa manjvredni?
Oprosti,sam tole sem mogo napisat....

aichi
Žan Tot od F1M

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:28:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Nihče ni rekel, da je z nicki kaj narobe, narobe je to, da se ne vidi, da ste na forumu, sam to. Manning Eli zihr kaj pomen (men se ne sanja kaj), medtem ko je Lavrič pač še bolj jasn.

matej_lavric
Zadnji level od F1 rules

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:30:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Manning_Eli je napisal/a:

Skrivamo pod nicki? Čak mal, nobenga ne moreš obtožit da se skriva pod nickom,ker zato pa so nicki in zato je forum. Nevem zakaj bi zdaj mogo met svoj ime pa priimek za nick, kaj zdaj tisti,ko pa ne devamo radi svoje podatke na net,ker je kle gor polno takih,ki lahko to iskoristijo proti nam smo pa manjvredni?
Oprosti,sam tole sem mogo napisat....

ej saj nisem nikjer omenjal da je kaj narobe z nicki... napisal sem tisti post samo zato ker se je prej nekdo zmotu z klemen lavrič itd... pa sem pač napisal da mi je tako ime in da se tako pišem ... drgač pa nobenga še zdaleč nisem obtoževal ker nimam nič proti nickom...

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:31:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
če si gledal ice age 2 pol to pomeni nekaj ja.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:31:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Manning_eli je moj najljubši igralc pri Ameriškem fuzbalu, nor šport ko ga zakapiraš Cool

aichi
Žan Tot od F1M

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:31:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ok, to je že bolj podobno civiliziranemu pogovoru.

matej_lavric
Zadnji level od F1 rules

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:31:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
p.s. ta post sem dodal tud zato ker sem pred kratkim prebral zelo pametni post od nekoga ki je napisal da če bi vsi nastopali pod svojim imenom priimkom itd... da ne bi blo take galame gor... v glavnem pomiri se k ti nism nič hotu Very Happy

matej_lavric
Zadnji level od F1 rules

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:32:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
aichi je napisal/a:
Ok, to je že bolj podobno civiliziranemu pogovoru.

ja prav lepo je videt Razz

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:32:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Saj tud js teb ne, sam da razčistimo Laughing

Nerazzurro
Walter odda' Wolf

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:40:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Nerazzurro je napisal/a:
A lahko samo nekdo napiše kdo je zdej vse moderator postal v zadnjem času? Klemen_lavrič , Salo? , še kdo?

klemen lavrič? lol no ja nogometaš pa še nism ratu Laughing

Hehe, oprosti Very Happy Matej Mavrič potem ne Laughing

matej_lavric
Zadnji level od F1 rules

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:40:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
haha Laughing

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 24.07.2008. 19:54:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Da, ampag glede na to, da se vse skupaj dogaja v pluvalnici je dovoljeno.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 5 od 6

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava