PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Moderatorstvo
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Salo naj bo moderator!
Da
46%
 46%  [ 12 ]
Ne
53%
 53%  [ 14 ]
Skupaj glasov : 26

Avtor Sporočilo

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 19:54:48    Naslov sporočila: Moderatorstvo Odgovori s citatom
Poglejte zadnje tri strani Kimijeve teme pa mislim da imamo vsi isto mnenje...en moderator mora bit takoj izbran. Tudi jaz bi upam da bil primeren, nism se veliko tu kregav, ljubim f1 in moderatorstvo mi ni tuje Smile

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 19:57:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
moderator je vsekakor potreben, ne bom pa povedal za katero možnost bom glasoval.

matej_lavric
Zadnji level od F1 rules

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 19:58:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Aichi mi je že nekaj časa nazaj rekel da bom moderator vendar ker je nato "umrl" in ga ni nič videti na forumu stanje na forumu pa je vsak dan slabše z veseljem podpiram Sala!!!

Prosim da ga odobrite ker to je višek kar se dogaja na forumu...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 19:59:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
JAs pa ne podpiram,ker je več kot očitno na strani Icedreka, torej bi idiot imel zaveznika....

schumi mlajsi
Napoleon XIV

Kraj: Ilovka

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 20:01:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Jest pa podpiram Sala, da naredi red, ter da odstrani z forumu nedolžne ovčice ala Manning_Eli

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 20:01:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Manning_Eli je napisal/a:
JAs pa ne podpiram,ker je več kot očitno na strani Icedreka, torej bi idiot imel zaveznika....

da se citiram

"Ma dajte no nehat. Ja, kimpaa je v večini prepirov. Ker so določeni uporabniki foruma odkrili, da se Kimpo da hitro sprovocirat, zdaj ves čas provocirajo, in zato ga vsi ostali uporabniki vidijo v slabi luči. Kimpaa niti ni tolk napačen, je eden najbolj zvestih Kimijevih navijačev ki jih poznam, ve dosti o formuli 1. Če bi se te provokacije z vseh strani nehale , ali pa bi jih moderatorji (tut sebe predlagam za kaj takega) zbrisali, bi forum bil lepši in Kimpaa bi se menil o formuli 1, kot se trudi zdaj.

Kar poglejte vse prepire, kako so se začeli. Kimpaa napiše neki o F1, nekdo ga užali ali provocira, pol se pa skregajo. Že ban ali izbris teh provokatorskih uporabnikov bi bil dosti, da bi se Kimpaa več ali manj nehal prepirat. To sem ziher."

Torej nisem na strani njega, ampak se vidi kdo od vaju se krega, kdo od vaju se pa krega in piše o f1

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 20:03:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ah daj no, zagovarji ga....Jas napišem,da Kimija ni nikjer 2/3 dirke on me že napade, da nisem dirke gledal itd....
Slepega moderatorja nam še manjka ja....

matej_lavric
Zadnji level od F1 rules

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 20:04:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
In če ne boste moderatorji to v hitrem času odobrili ali karkoli že uredili bo forum najverjetneje totalno zapadel ker je obup kar se kle dogaja... jaz bi ljudem ip-je blokiral tistim k smetijo forum... mislm halo res nimam besed če salo ne bo moderator pol res ne vem koga bolšga si lahk najdete...

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 20:05:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
matej_lavric je napisal/a:
In če ne boste moderatorji to v hitrem času odobrili ali karkoli že uredili bo forum najverjetneje totalno zapadel ker je obup kar se kle dogaja... jaz bi ljudem ip-je blokiral tistim k smetijo forum... mislm halo res nimam besed če salo ne bo moderator pol res ne vem koga bolšga si lahk najdete...

Mene,ker bi baniral sam enga osebka, pa bi bil garantirano mir.

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 20:05:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Tebe Very Happy

matej_lavric
Zadnji level od F1 rules

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 20:08:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
nisem rekel komu... rekel sem "ljudem" če bi mogel bannat bi prebral čisto vse poste kar pa se mi trenutno ne da ker itak berem samo totalno bedaste izjave

matej_lavric
Zadnji level od F1 rules

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 20:09:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Salo je napisal/a:
Tebe Very Happy

Hvala salo Razz

matej_lavric
Zadnji level od F1 rules

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 20:13:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Prosil bi še da če je aichi na počitnicah da vsaj eden izmed moderatorjev ki ni določi sala za moderatorja ... predno se ljudje pokoljejo gor

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 20:15:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ma ne Manninga dol vržt no..men je pa zanimivo njegove poste brat, ker so taki unikatni Cool Cool

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 21.07.2008. 20:17:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Pa kaj zaj bo lahko že vsak mod,ko si sprdne pa nima pojma kaj se dogaja kle gor?
Lepo vas prosim no..... Rolling Eyes

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 1 od 6

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava