PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Pomoč pri seminarski nalogi
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Zakaj ljudje lažemo?
Zaradi strahu pred posledicami
35%
 35%  [ 15 ]
Ker bi z resnico koga prizadeli
16%
 16%  [ 7 ]
Zato, da koga prizadanemo
0%
 0%  [ 0 ]
Ker bi se radi predstavili boljši ali lepši,kot smo v resnici
16%
 16%  [ 7 ]
Ker je včasih lažje kot povedati resnico
30%
 30%  [ 13 ]
Drugo
0%
 0%  [ 0 ]
Skupaj glasov : 42

Avtor Sporočilo

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 11:24:14    Naslov sporočila: Pomoč pri seminarski nalogi Odgovori s citatom
Vse uporabnike foruma prosim, da odgovorijo na zgornjo anketo in mi tako pomagajo pri seminarski nalogi.
Seveda izberete le eno opcijo, tisto, ki mislite da je najpogosteje vzrok za laž.

Komentarji niso potrebni, niso pa niti prepovedani.

Že v naprej se zahvaljujem vsem, ki boste sodelovali in seveda Aichiju, ker sem lahko tole objavil (čeprav ga nisem niti vprašal za dovoljenje Smile )

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 11:27:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Js nevem ka naj odgovrim,ker lažemo za vsakega izmed teh razlogov:D Laughing Laughing

F14ever
NadSenna

Kraj: Espoo

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 12:31:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
psihologija? Confused

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Nerazzurro
Walter odda' Wolf

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 12:41:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Manning_Eli je napisal/a:
Js nevem ka naj odgovrim,ker lažemo za vsakega izmed teh razlogov:D Laughing Laughing

Ja, se strinjam ja Very Happy Se mi je pa zdel najbolj tak pravilen in preprost odgovor - ker je včasih lažje kot povedati resnico.

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 13:38:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
pač glasuješ za tisto,kar se ti zdi da je najpogostejši razlog.

jap, psihologija Very Happy

Tamburello
Kar en Čandok

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 13:40:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ja sem glasoval... Cool

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 17:04:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Eden izmed debilnejših predmetov. Ker sočustvujem s tabo sem ti pomagal Very Happy
...da ne prizadanemu drugih. Sicer pa, zaradi vseh zgoraj naštetih razlogov, tko da, kar bi obkljukal se ne bi zlagal.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 17:05:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
hehe gilles, dobra dušca Very Happy hvala Very Happy

F14ever
NadSenna

Kraj: Espoo

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 17:07:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
sm tudi jst glasoval

btw tudi jst sočustvujem...ga mam tud sam to leto. In naša profesorca je ena izmed tistih ku je napisala tisti učbenik za psihologijo.... Confused

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 17:13:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
F14ever je napisal/a:
sm tudi jst glasoval

btw tudi jst sočustvujem...ga mam tud sam to leto. In naša profesorca je ena izmed tistih ku je napisala tisti učbenik za psihologijo.... Confused
pol pa tud js sočustvujem s tabo,ke rtisti učbnik je 3/4 nakladanja, vse po trikrat isto napisano samo z malo drugačnimi besedami. kako more bit šele pri pouku Confused

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 17:16:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
haha Very Happy Very Happy
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 17:47:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ma te psihologinje pa sociologinje so fukjene vse po vrst, mam take iskušnje iz sredne šole, ena se fukarla okol z dijaki, dobro to je sicer neuradno a glede na to kak je prizadeta zelo verjetno. Embarassed Rolling Eyes

Byrkus
Veliki Modrec F1

Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 17:49:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Včasih sem prav vesel, da sem že toliko star. Psihologije še svoje čase sploh ni bilo v šolah. Smile

[size=150]VIVA TARGA![/size]

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 17:49:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Psihologija je super stvar - ampak samo uporabna psihologija. Teoretična je en kup nakladanja.

Se pa strinjam glede psihologov in psihologinj Rolling Eyes

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 08.04.2008. 18:48:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Hvala bogu, da sem jo imel samo eno leto. Pa še to bolj osnovno (strojna).
Mam pa kolegico, ki študira filozofijo. To pa je še hujše. Včasih se sploh nemrem menit z njo....

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava