PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Rdeči iz Maranella

Alonso vs. Massa

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo

oTjK22
Nigel Baričevič

PrispevekObjavljeno: 19.05.2011. 15:01:07    Naslov sporočila: Alonso vs. Massa Odgovori s citatom
Mene zdaj zanima,da kje ste zdaj vsi tisti,ki ste trdili,da Alonso in Massa se bosta pojedla v Ferrariju med sabo in da to ne bo šlo.No kje ste zdaj vsi tisti,da vas slišim??

Sam sem bil mnenja še preden je prišel Alonso v Ferrari,da med njima ne bo sploh problemou,ker bo Alonso toliko boljši in tako tudi je.Se mi je,kar zdelo,da bo tako in niti slučajno ni sedaj isto med Alonsom in Masso tako kot je bilo med Kimijem in Masso....

Jaz bi rekel,da je Alonso sedaj leader v Ferrariju in da se Ferrari podreja Alonsu in dela tudi za njega.Massa je pa samo še ena senca v Ferrariju.

Sploh kaj dela še tam?

Sem pa prebral,da je Alonso podaljšal pogodbo s Ferrarijem do 2016.Ja super!! Very Happy
Sicer pa kaj se boji Ferrari,da jim Alonso pobegne?Hehe...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 19.05.2011. 15:48:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Če bi se med seboj borila za naslov prvaka bi pokazala drugačen obraz (kar pa je povsem običajno).
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

gasper oman
Judžiiiii IIIIIIIIIIIde

PrispevekObjavljeno: 19.05.2011. 16:32:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Čeprav v letošnji sezoni se mi zdi da je massa bliže alonsu kot v prejšnji sezoni.

red_carpet
Walter odda' Wolf

PrispevekObjavljeno: 22.05.2011. 14:54:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Meni se zdi, da je bližje, ker je Alonso malo slabši.
No, ne me zdaj tepst. Razz

lizard
Žaži

PrispevekObjavljeno: 22.05.2011. 20:43:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Massa odkar se je vrnil enostavni ni več na enakem nivoju. Ali je vzrok v poškodbi, ali pa v padcu samozavesti ne vemo. Pravi karakter obeh bi se pa pokazal šele ko bi oba nizala vrhunske rezultate in bi bila oba v boju za naslov - v takih situacijah je Alosno ponavadi prestopil mejo korektnega odnosa, tako verbalno kot tudi na stezi, za Masso pa še ne vemo, ker v taki situaciji ni bil.

oTjK22
Nigel Baričevič

PrispevekObjavljeno: 23.05.2011. 15:10:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ma jaz mislim,da je zelo težko reči,da kje tiči vzrok,da Massa ni več to kar je bil.Zdaj mmogi pravijo,da je vzrok tega Alonso....
Jaz pa mislim,da ni kriv Alonso ampak preprosto po nesreči je zgubil samozavest in ta nesreča mu je pustila hude posledice na psihi.Je pa to čisto odvisno od dirkača,da kakšen je,ker recimo tudi Hakkinen je imel eno svinjsko nesrečo v Adelaide leta 95 in se je vrnil nazaj v top formo in postal tudi prvak...

F14ever
NadSenna

Kraj: Espoo

PrispevekObjavljeno: 23.05.2011. 17:38:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
in to 2x ! Smile Massa je en kekec, tko al tko, tud pred nesreco ni biu lihk neki voznik. Tisto leto ko je biu par sec prvak, dobro da je meu tko dobr bolid, kr drgac se vidi da ni na nivoju ostalih...cimprej nej ga poslejo v karting al nekm pa se prpelje japonsko kamikazo :3

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Bober
Pabl Huano Krjola

PrispevekObjavljeno: 23.05.2011. 19:41:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ja, mel je dober bolid. Saj, s slabim ni nihče prvak. Niti blizu ne.
Je pa res tako, da mora biti pri Massi vse idealno, potem je pa odličen. V kolikor mu kaj ni všeč, mu ne gre več. Torej, nek material za prvaka (v F1) niti ni, oz. ni med najboljšimi, med tistimi, ki se prilagodijo razmeram. Pri Massi je ravno obratno, razmere se morajo njemu prilagajat. In tokrat ima boljšega sovoznika in ne ravno najboljši avto. Imam občutek, da mu čist zbija psiho in moralo dejstvo, da je ob njem Alonso.
Je pa še vedno dober dirkač.

andrej
PikoSenna

PrispevekObjavljeno: 26.05.2011. 20:20:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
sicer ne sodi sem, ampak v temo alonso vs kimi....

moram rečt da kimiju taka kapa bolj paše kot alonsu

Nacek
TeraSenna

Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: 28.05.2011. 11:49:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Dobro, označit nekoga za kekca je nekoliko pretiran, dons je formula 1 pač taka, da preprosto ni prostora več za 'kekce'. Razumem pa, zakaj Massa ob Alonsu izpade kot tak...

oTjK22
Nigel Baričevič

PrispevekObjavljeno: 07.10.2012. 09:44:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Sedaj mislim, da bo team Ferrari potrdil Masso. Naslednje leto bosta znova moštvena kolega Alonso in Massa. No pa bo šlo po želji Alonsa. Namreč on želi, da Massa ostane.

Nazadnje urejal/a oTjK22 07.10.2012. 11:09:38; skupaj popravljeno 2 krat

andrej
PikoSenna

PrispevekObjavljeno: 07.10.2012. 09:46:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
če bi massa prehitel vettla danes, potem sigurno. tako pa še ni nič odločenega

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 16.10.2012. 17:58:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Pa res je Massa fix za 2013.

GeorgeP
Miki Karionnen

PrispevekObjavljeno: 10.09.2013. 20:26:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Massa na tweterju
Citiram:
From 2014 i will no longer be driving for Ferrari. I would like to thank the team for all the victories and incredible moments experienced together. Thank you also to my wife and all of my family, to my fans and all my Sponsors. From each one of you I have always received a great support! Right now I want to push as hard as possible with Ferrari for the remaining 7 races. For next year, I want to find a team that can give me a competitive car to win many more races and challenge for the Championship which remains my greatest objective! Thank you all. Felipe

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> Rdeči iz Maranella Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava

Domov...Nazaj...Na vrh...