PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Moderatorstvo
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Salo naj bo moderator!
Da
46%
 46%  [ 12 ]
Ne
53%
 53%  [ 14 ]
Skupaj glasov : 26

Avtor Sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 25.07.2008. 07:09:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
Da, ampag glede na to, da se vse skupaj dogaja v pluvalnici je dovoljeno.

ni ker je bila ena tema spet zbrisana Wink

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 25.07.2008. 12:55:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Lepo bi blo,da se odpre tema, predlogi in pripombe,kjer bi lahko vsak napisal kaj mu ne paše na forumu.... Embarassed

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 25.07.2008. 16:25:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
js sm dobo opozorilo!" Very Happy Very Happy Very Happy sm se prav nasmejal Wink
ja lahko bi bilo kje kaj takega sam bi potem spet nekdo pošizil ali pa se čutil užaljenega... težko to da bi kje imeli takšno temo

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 25.07.2008. 16:28:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Morda na kakem drugem forumu.

Ampak, a ni enkrat že obstajala podobna tema. Pohvale in pritožbe ali nekaj podobnega.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Adelaide94
Peter od ene Roža

Kraj: zš:46°39' zd:16°11'

PrispevekObjavljeno: 02.08.2008. 12:14:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Opažam, da je Salo* moderator v temi o srebrnih. Kaj pa na to poreče Drago Kos? Wink
.
.
.
* Da ne bo pomote, Salo nič nimam proti tebi, a sem mnenja, da bi bilo morebiti bolje da moderator ne nadzoruje "svojega" tabora. Ampak, to je samo moje mnenje.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 02.08.2008. 17:33:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
js pa mislim da je Salo čisto dovolj objektiven da ma lahko čez tudi srebrne. sj na drugem koncu je pa tud moderator iz tabora rdečih,tko da se malo izniči Razz

sicer pa se je množično sranje klamf lepo končalo.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 02.08.2008. 23:14:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Js ne maram McLarna. Navijam za Heikkija Wink

Adelaide94
Peter od ene Roža

PrispevekObjavljeno: 03.08.2008. 19:46:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Salo je napisal/a:
Js ne maram McLarna. Navijam za Heikkija Wink

No, tem tem primeru pa za srebrni fan club nisi primeren. Cool

Kot opažam je dandanes predvsem še bolj kot simpatiziranje v ospredju "anti-simpratiziranje". Resda domnevam, da pri tebi ne bo prišlo v skrajnosti, kot jih vidimo vsakodnevno na forumih.

Drugače pa mora biti to, da navijaš za dirkača, a hkrati ti je moštvo anti, zelo težavno. Da ne rečem nemogoče. Pravzaprav si tega res ne morem predstavljat. Vsaj glede na to v kolikšni meri je moštvo udeleženo pri uspehu dirkača. Če bil bil sam deležen podobne situacije bi se mi verjetno čez čas kar sfuzlalo. Wink
.
.
.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 03.08.2008. 20:18:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Poglej Kimpoo. On je enkrat izjavil, da navija za Kimija, za moštvo pa ga ne briga.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Salo
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 03.08.2008. 20:30:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
glede na to opis foruma ... ja, lahko spim ob misli na lepega heikkija in čokoladnega Lewisa, mercedesov znak me ne vzburi, in pred Ronom Denissom še nisem padel na kolena Smile

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 03.08.2008. 20:54:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
gilles je napisal/a:
Poglej Kimpoo. On je enkrat izjavil, da navija za Kimija, za moštvo pa ga ne briga.
in če želiš lahko to napišem še enkrat. kako navijat za dirkača in ne za moštvo?preprosto, držiš pesti za dirkača, moštveni uspeh te pa ne briga (torej ne gledaš na to,da bo kolega končal čimvišje,da bi osvojili največ točk). simpl kot pasulj.

Nerazzurro
Walter odda' Wolf

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 03.08.2008. 21:39:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
gilles je napisal/a:
in če želiš lahko to napišem še enkrat. kako navijat za dirkača in ne za moštvo?preprosto, držiš pesti za dirkača, moštveni uspeh te pa ne briga (torej ne gledaš na to,da bo kolega končal čimvišje,da bi osvojili največ točk). simpl kot pasulj.

Res je. Enako pri meni. Ni nobenega problema. Res pa je moja situacija nekoliko drugačna od tvoje, ker mi je Ferrari v redu še iz časa Schumacherja samo pač zdaj navijam samo za Masso in me za konstruktorski naslov boli po domače povedano.

Adelaide94
Peter od ene Roža

PrispevekObjavljeno: 04.08.2008. 08:03:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Salo je napisal/a:
glede na to opis foruma ... ja, lahko spim ob misli na lepega heikkija in čokoladnega Lewisa, mercedesov znak me ne vzburi, in pred Ronom Denissom še nisem padel na kolena Smile

Potemtakem sva v podobnem položaju. Tudi sam sem bil malce jezen na Montoyo ob podpisu za srebrne. In seveda razočaran, da "poroka" med Lewisom ter Frankom ni uspela.

Sam sem predvsem navijač dirkača ter se z njimi tudi "selim" med moštvi. A kljub vsemu ne morem reči, da moštva dirkača, za katerega navijam, ne maram. Tudi če bo kdaj moj favorit recimo vozil za rdeče, verjetno ne bom spremenil izrečenega mnenja.
.
.
.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 04.08.2008. 11:54:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
mosderatorji naj samo konkretno opravijo delo, ne briga me za koga navijajo

gilles
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 04.08.2008. 12:05:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
gilles je napisal/a:

A sem rekel, da je s tem kaj narobe' Podal sem le primer, da je to možno.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
Stran 6 od 6

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava