PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

kdo in zakaj ne mara hamiltona?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

ful mi gre na živce...
štajerc
19%
 19%  [ 14 ]
lewis hamilton
45%
 45%  [ 33 ]
njegov očka
10%
 10%  [ 8 ]
nekdo drug
15%
 15%  [ 11 ]
nekdo drug, ki ni tadejkrze
9%
 9%  [ 7 ]
Skupaj glasov : 73

Avtor Sporočilo

gilles
The One and Only

Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: 16.07.2008. 16:49:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Very Happy Very Happy Very Happy

Ja res je. In če mene vprašaš imajo celo lepo polt. "Latino" varianta Very Happy

NJih karakter pa... še kebabi mi niso fini zaradi njih.
Ma kej si ga prou vidu
Al si ga sam slišu
Hej hou srow fižou
Ma nbom kompliciru
Pocejst šiba glista
Ma sej je prow lih tista
Bla bla bla bla bla bla ...

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov

Adelaide94
Peter od ene Roža

Kraj: zš:46°39' zd:16°11'

PrispevekObjavljeno: 16.07.2008. 21:17:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
OK, kimpaa, vidim, da je neke stvari res potrebno razčistiti. Pa dajmo.

Res je, Lewis je imel to srečo, da je takoj sedel v konkurenčen dirkalnik. Pa ni prvi dirkač v zgodovini. Če si le gledal dirke v 90-ih letih, potem ti verjetno ime Jacques verjetno ni tuje. Lewis torej ni prvi tak dirkač. Je pač imel srečo, da je ravno mp4-22 uspel Mclarnovim inženirjem. Ne vem zakaj bi moral prav vsak dirkač najprej nastopiti v slabšem moštvu? Seveda, saj so določeni razlogi, a nikakor ne razumem, čemu ga zaradi vstopa v top moštvo vedno obrekujete?

Tega pogleda na avtorja ne razumem popolnoma. A če namiguješ, da je šele Lewisov uspeh mene prepričal, se krepko motiš. Ko je Juan Pablo zapustil F1 sem začel spremljat GP2. In tekom sezone začel navijat za Lewisa. Še preden je postal prvak in sploh testiral mp4-21 ter pred objavo prestopa k srebrnim. Tudi temo o njem sem odprl. Poleti leta 2006. V njej si tudi sam sodeloval, še posebej uspešno ob njenem izbrisu. V njej nikoli in nikdar nisem navajal kakršnih koli superlativov, kot je le to v primeru Kimija, ko si ga že v naslovu označil za "novo legendo"

Argumentiranje o antipatičnosti me ne prepriča ravno. Predvsem, ker omenjaš stvari, ki so se zgodile letos in ne lansko leto, ko si izlival gnojnico nanj in njegove navijače. Posebej pa, ker je pred mano še živo vajino dopisovanje s sandialom. Kot dva froca v vrtcu sta poviševala svoja dirkača ter žalila nasprotna. Tisto pisanje je bilo za bruhat. Svoja privatna nesoglasja sta prenesla sem, jih projecirala v F1 ter nato prav primitivno obračunavala.

Je pa zanimivo nekaj. Veliko privatnih stvari privlečeš na forum. Če začnem samo s sandialom. Najprej o vajinem prijateljstvu, nato pa sovražnosti. Nato je bila med vama neka punca. Spomnim se celo teme, ki si jo odprl zaradi privatne težavice z nekim tipom in punco. Pa seveda, da ne omenjam najstniškega izkazovanja ljubezni v podpisu nedavno. In seveda svojih fotografij. Veš, ko se tako razgaljaš, potem ni čudno, da se nekdo na to obesi. Iskanje zaščite pri moderatorjih zato ni nek znak zrelosti. Ne, ne…

Pa bodi tega dovolj. Ob Michaelu sva bila res na istem bregu. Priznam, tudi meni je bil in še je antipatičen. A njegovih dosežkov ter dirkaških sposobnosti ne morem zanikat. Tako, da ti časi ne bojo prišli nazaj. Tudi, če bova kdaj navijala za istega dirkača se te bom raje izogibal.

In tega se bom izgleda moral poslužiti že kar sedaj. Vidim, da si prišel v ekipo avtomanije. Ni kaj, čestitam! Res. Obe novici sta slovnično v redu, saj drugače bi itak podal kako kritiko. Skratka le tako naprej.

In kimpaa, še nečesa ne bom pozabil. Takrat, ko si se postavil zame. Mislim na prigodo, ko sem padel v nemilost pri adminih.

To je tudi razlog, da tole ne pošiljam na ZS. Želel sem se ti javno zahvaliti.

Za konec bi želel le nekaj. Najsi bo letos prvak Kimi, Lewis ali kdo drug. Da bi mi navijači znali športno prenesti poraz. Se pravi drugače, kot je bilo s tabo proti koncu sezone, ko si dobesedno norel. Po eni strani sem vesel, da je lani to bil prav Kimi. V nasprotnem primeru bi postalo »življenje« na forumu neznosno. Wink
.
.
.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 16.07.2008. 21:58:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Adelaide, ne vem zakaj ti vsak moj post vidiš kot provokacijo?

ti si rekel,da Kimi in Alonso nimata teme o svoji osovraženosti,js sm pa napisal,da ne Kimi in ne Alonso nista v prvi sezoni sedla v konkurenčen dirkalnik in se borila za naslov, torej ne zdej it zmeraj globlje in ven vlečt Villeneuva, ker nima veze s tem o čemer govoriva. tud nisem rekel,da bi moral nastpoit v slabšem moštvu in nič nisem rekel čez njega v tem smislu le to,da ker je sedel v konkurenčnem avtu si je za vrat nakopal tud kritike.

pogled na avtorja. leti na tvorca tiste teme, štajerc ni ravno aktiven član foruma in niti ni tu tako dolgo kot recimo ti. čist drugače bi bilo,če bi tako temo odprl recimo jaz, ki imam nekoliko daljši staž od njega (se mi zdi). preveč bereš med vrsticami,ker tisto ni letelo nate.

to,da te naziv "legenda" v naslovu kimijeve teme tako boli, že kaže na to,da si postal pristranski in da te daje stara dobra fovšija. bi pa še ti napisal Lewis Hamilton-nova legenda,kje pa piše da ne smeš? in še enkrat, dobro da sem jaz tako dober da ob meni Chuck norris zgleda nesposoben-noben človek na svetu se ne more sam s sabo kregat, (še Chuck ne) jaz pa se očitno lahko in zato pol zbrišejo temo. bravo!
torej,če meniš da lani nisem rekel nič čez lewisa,potem sam sebi nasprotuješ,saj si prej napisal,da mi gre lewis v nos zradi tega ker je konkurent kimiju...saj mu je bil tudi lani ne?
če ti je pa tako živo dopisovanje s sandialom..potem ti je tudi živo njegovo žaljenje kimija z rasnimi žaljivkami "jogurtek" in po "pravilu" oko za oko je dobil nazaj svoje.

če smem prašat, zakaj zdj spet vpletaš osebne stvari v to debato?
kaj te moti izkazovanje privrženosti ljubljeni osebi? pač, mene ni sram pokazat svetu da me ma kdo rad in da mam js njo rad. pa kaj, teb je to najstniško, rože in darilca pa kliše,torej predvidevam da al nimaš babe al jo pa zlo zapostavlaš,ker nočeš povedat da jo maš rad- pa pustva to.

povej mi,koliko krat sem jaz svoje fotografije gor dajal? samo to mi povej?naj ti prihranim nekaj časa- odgovor je nikoli, to so bili taki uporabniki,ki so mi hotl dokazat da se motim in da nimam prav,ko se niso z mano strinjal in ker niso več mel drugih argumentov so dal gor mojo sliko pa hotl povezat moj izgled z mojim mnenjem,češ da ker pa tko izgledam pa sigurn nimam prav.

in povej mi še to,če te tako moti osebno obračunavanje na javnem forumu,a zdj ko ti to delaš pa ni nič narobe al kaj? a misliš da zdj,ko boš pa naštel vse stvari o meni v tem postu boš pa lahko dokazal da je Lewis najboljši dirkač, zato ker jaz pravim da ni, jaz pa itak nič ne vem,ker si drznem forum uporabit tud v ta namen, da punci napišem nekaj lepega? povej mi kako lahko iz enga čist normalnega posta, preideš na osebne stvari? imaš se za nekega modrega pametnega uporabnika pa si povsem isti,kot 95% tistih,ki jih v svojih objavah pljuvaš-oziroma, oprosti, argumentirano diskreditiraš.

a ti pa nebi opozoril moderatorja da nekdo resno krši pravila in posega v tvojo zasebnost z objavljanjem tvojih slik? verjetno ne a ne,zato ker si tako zrel bi mirno trpel kako tebe in tvoje bližnje žalijo. bravo, sam sebi se zarad tega morda zdiš junak, a roko na srce meni si bedak. tiste fore o tem kako pametnejši odneha so za strahopetce,tko kot je slogan "važno je sodelovati,ne zmagati" tolažba za luzerje. če ti nimaš jajc da bi se zase postavu pa se raje braniš s tem ko sam seb lažeš da zarad tega ka pustiš vsem da serjejo po teb, si pa odrasu(pametnejši), potem je to tvoj problem in ne pridgaj tle men kaj sem jaz. jaz sem tak kot sem in kratko malo me niti ne gane če mi kdo reče ali napiše da sem otročji za svoja leta. jebat ga, nisem popoln a jaz se tega vsaj zavedam in se nočem kazat tu kot popolnež.

tole o ignoriranju si tud napisal najmanj desetkrat pa se tega nikol ne držiš,ker moraš neprestano nekaj drezat, pa če ne gre drugače si pa moje komentarje narobe razložiš,da se lahko izpoveš še za nazaj.

ni se ti treba zahvaljevat, ker nisem tega naredu zate ampak zato,ker je bilo tako prav.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

dbench
MegaSenna

Kraj: severna primorska

PrispevekObjavljeno: 16.07.2008. 22:21:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Here we go again... old school.

Ne ne, s tistim da ''pametnejši odneha'', ni vredu, se pa ne morem strinjat. Eno je ko se nekdo zase postavi, drugo je pa, če hoče nekaj užugat za vse solde, kot mali otročaj, po domače povedano. Včasih je edina pot, kot bi rekli Američani, ''Let it go'' varianta, in ne bi bilo nobenga prepira in s tem zares brezveznih postov tule, brez povezave z F1, kot je recimo ravno tale ki sem ga zdaj napisal jaz...

Adelaide94
Peter od ene Roža

Kraj: zš:46°39' zd:16°11'

PrispevekObjavljeno: 16.07.2008. 22:22:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ne, ne. Nisem rekel, da te bom ignoriral. Se nisva zastopila. Le ne bi rad umazanega perila javno pral. Wink

Sam za Lewisa nikoli ne bom napisal, da je legenda. Veš, ne uporabljam te besede. Sem izgleda prestar. Cool

In res je. Tudi žaljenje drugih dirkačev ter njihovih navijačev je neopravičljivo. Sam se tega ne poslužujem, ker se mi zdi primitivno.

In. Jaz nimam babe. Imam ženo, ki mi je pred kratkim povila tretjega otroka. Verjemi, nikoli ji ne bom ljubezni izkazoval na forumu. Nekoč, ko boš starejši, boš razumel zakaj. Si me pa spomnil, da ji danes nisem rekel, kako rad jo imam.

Ja tvoja fotografija je bila iz neke strani vzeta. Domnevam, da si jo tja sam dal gor. Saj drugače imaš res "zanimive prijatelje". Skratka, če nekaj daš v javnost, kar internet vsekakor je, potem pričakuj tudi take nizkotne udarce. Ne potem jokat.

Tako, da to je to. Res se več ne bi šel. Pa četudi me boš sedaj imel za slabiča, ki se ne more postavit zase. OK, bom preživel.

Skratka, da se vrnem na temo.

Ja, težka bo. Hamilton mi namreč ni antipatičen, zato nimam kaj rečt. Embarassed

Upam, da ne zamerite smetenju teme.

PS: aja, sem se spomnil! Tisto žuganje Fisicu res ni bilo prav. Tista poteza pa res lahko gre med antipatične. Pa še nalet v Kimija v Kanadi. A tokrat ni bilo namerno.
.
.
.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 17.07.2008. 05:32:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
dbench je napisal/a:

Ne ne, s tistim da ''pametnejši odneha'', ni vredu, se pa ne morem strinjat. Eno je ko se nekdo zase postavi, drugo je pa, če hoče nekaj užugat za vse solde, kot mali otročaj, po domače povedano. Včasih je edina pot, kot bi rekli Američani, ''Let it go'' varianta, in ne bi bilo nobenga prepira in s tem zares brezveznih postov tule, brez povezave z F1, kot je recimo ravno tale ki sem ga zdaj napisal jaz...
no potem pa tud loči med najedanjem v dveh postih in pa najedanjem in provociranjem ki traja več dni, po možnosti še v podpisu uporabnika. sj sm že napisal,da včasih je to tko. če moderatorji opravljajo svoje delo in poskrbijo da se tvoje slike ne vlačijo po forumu, če tega ne nardijo..kaj, boš gledal en dan, en teden, en mesec...vsak dan v upanju da bojo dal mir?

adelaide, a zdj, ker sem jo js dal na neko tretjo stran je pa ok, če jo potem kdo tle gor daje? če bom pisal o malih pisanih polžkih ki lezejo po sosedovi solati, je tud ok, če bo kdo tle gor dal,čeprav to ni forum o polžkih?? pa kaj če sm jo? prepričan sem,da nisem edini na tem forumu, ki je objavil svojo sliko na kakšni drugi strani, facebook je baje dost popularen,netlog,GZ,simpe pa še kaj bi se našlo,na teh straneh je po več tisoč folka gor in sigurno je še kakšen uporabnik kje na teh straneh. če sem jo tam gor dal, to še vedno ne pomeni,da jo lahko nekdo vzame in nalepi v temo o (recimo) šumaherju in s tem dokaže da nimam prav glede nečesa.

dbench
MegaSenna

Kraj: severna primorska

PrispevekObjavljeno: 17.07.2008. 11:07:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
dbench je napisal/a:

no potem pa tud loči med najedanjem v dveh postih in pa najedanjem in provociranjem ki traja več dni, po možnosti še v podpisu uporabnika. sj sm že napisal,da včasih je to tko. če moderatorji opravljajo svoje delo in poskrbijo da se tvoje slike ne vlačijo po forumu, če tega ne nardijo..kaj, boš gledal en dan, en teden, en mesec...vsak dan v upanju da bojo dal mir?

Tisto je bilo mišljeno za kakšne verbalne ''dvoboje'', najedanje s slikami ali podpisom pa verjamem da je zoprno. Zato se povsem strinjam, da bi bilo treba precej strogo nadzirati vse skupaj, provokatorske poste pa enostavno brisati, če pa bi se to ponavljalo, pa še ban uporabnika. Pravzaprav bi nekatere teme kar zbrisal.. ali pa pustil recimo prve dve strani postov, ki se še kolker tolko držijo teme.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Stran 12 od 12

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava