PomočPomoč   IščiIšči   ČlaniČlani   SkupineSkupine   Registriraj seRegistracija   Tvoj profilProfil   Zas. sporočilaZas. sporočila   PrijavaPrijava 
Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica

Najbolj zoprna oseba na tem forumu?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Kdo je najbolj zoprna oseba na forumu?
Slavko
41%
 41%  [ 30 ]
Ic3m4n (prej Kimpaa)
35%
 35%  [ 26 ]
Tadejkrze
5%
 5%  [ 4 ]
The Bill
8%
 8%  [ 6 ]
Mark
0%
 0%  [ 0 ]
Shaman
0%
 0%  [ 0 ]
Mclaren Power
1%
 1%  [ 1 ]
Sandial
4%
 4%  [ 3 ]
Slavcdklavc
0%
 0%  [ 0 ]
Ostervox
4%
 4%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 73

Avtor Sporočilo

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 23:07:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
tadejkrze je napisal/a:
NE!....Glasujte zame. Moja odsotnost bo pripomogla k izboljšanju razmer na tem forumu. Laughing Laughing Laughing

Sj mava enak glasov očitno midva nisva tako moteči osebnosti tuki gor Laughing Laughing Laughing

F1 Power
Godlike Senna

Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 23:09:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
tadejkrze je napisal/a:
NE!....Glasujte zame. Moja odsotnost bo pripomogla k izboljšanju razmer na tem forumu. Laughing Laughing Laughing

Bot srečen jst še niti enga glasa nism dobu Rolling Eyes

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

F1 Power
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 23:12:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
sandial je napisal/a:
tadejkrze je napisal/a:

Sj mava enak glasov očitno midva nisva tako moteči osebnosti tuki gor Laughing Laughing Laughing

Nene sandial nažalsot lahko galsuješ samo enkrat Laughing Wink Laughing Laughing Laughing

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran

F1 Power
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 23:13:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ferrari rozi je napisal/a:
slavko je napisal/a:
Kimpaa ! Zakaj hudiča si se moral še na Ferrari rozi it spravljati ,ker je čist vredu punca ? Twisted Evil Aja pa to ni moj nik zat osi ne izmišljujta z sandialom .Jaz imam samo enega in to je dokazljivo,zato ne bluzi kar tja v tri dni Evil or Very Mad
Sicer sta pa res z sandialom carja ,saj polega tega da žvita za tipkovnico je vama še to uspel oda so morlai temo zakleniti .Res svaka ti čast in sedaj lahko javno rečem Kimpaa ( ti si sramota da navijaš za kimija ) Confused Evo to je to MOJ ZADNJI POST V TEJ TEMI Very Happy

Hvala enako Slavko! Very Happy FOLK: Slavko je car!!! Res me zanima kaj eni vidte na kimpi/Icemanu? Glasujte za Kimpo/Icemana, da vsaj enkrat (prvič in zadnjič) zmaga na enem tekmovanju. Torej če imate tok ljubezni do sočloveka, glasujte zanj, saj si zasluži. In ne ne ne in še enkrat ne metat Slavka v isti koš kot Kimpo/Icemana (dvojno osebnost)

Ma z slavčom se da vsej normalno menit, kar za kimmpo glih ne morn rečit in skor nč ne provocira vsej jst še nism zasledu.

Anonymous
Gost

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 23:15:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
McLaren power je napisal/a:
sandial je napisal/a:
tadejkrze je napisal/a:

Nene sandial nažalsot lahko galsuješ samo enkrat Laughing Wink Laughing Laughing Laughing

Sj vem pravm da očitno nism tko zoprn kot trdjo nekateri. No sj to so pa itak v večini primerov tisti ki misljo da je šumaher bog. Laughing Laughing Twisted Evil

F1 Power
Godlike Senna

PrispevekObjavljeno: 14.05.2007. 23:19:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
sandial je napisal/a:
sandial je napisal/a:
tadejkrze je napisal/a:

Sj vem pravm da očitno nism tko zoprn kot trdjo nekateri. No sj to so pa itak v večini primerov tisti ki misljo da je šumaher bog. Laughing Laughing Twisted Evil

Opazu jaa !!! Laughing Laughing

Ic3M4n
The One and Only

Kraj: okolica škofje loke :P

PrispevekObjavljeno: 15.05.2007. 06:24:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
kaj je Rok?dej mal poglej okol sebe pa boš vidu iz česa vsega se folk dela norca pa je še precej bolj žaljivo in bono,pa zdej ne objavlaš tle na forumu posnetkov pa jokaš odspod.Kaj a si na tekmovanju za miss? js nism.

slvko,men ni treba limat nobenih postov izvzetih iz 5 strani dolgih kontekstov,da ljudem pokažem kakšen si,sej itak že vejo,sodeč po anketi. bi blo pa fajn,če že kopiraš kaj sm js reku,da napišeš tud kaj si ti prej govoru...in kaj je teb tu tako žaljivega v tisti objavi? me veseli,da imaš tako izurjeno oko za žaljive stvari,potem bi lahko kdaj pa kdaj videl tudi vse žaljivke ki jih ti pišeš,ampak ne,tega ti ne vidiš. pa če si že videl,da sva se spravila na ferrari rozi,bi lahko videl tud to,da se je ona,tako kot v 99% ti, prva spravila na naju. ti seveda tega ne vidiš.

slavcdklavc-kolk vojn si pa ti že dal skoz?kolk trupel si videl?kolk trupel si s svojimi rokami NOSIL? predvidevam,da niti enega,tko da š eteb povem,kot sem slavkotu,preden bi nekoga nekam pošiljal nekaj delat,je fino če to daš skoz tud sam,ne samo nekaj pameten bit!ti pojma nimaš kdo sem jaz in kaj sem že doživel,tko da samo ne pametuj.

pa upam,da vsi pišete na tv postaje kako je vse žaljivo, kadar je po tvju kakšen akcijski film s tematiko vojne-sej je to tud žaljivo a ni? pa še toliko bolj bolno,ker služijo na ta račun,ampak ne,ker ni režiser in scenarist Kimpaa Laughing
če bi bil zrnec med temi ki so to snemal bi se krohotali in smejali. zanimivo,da ima bush toliko podpore na tem forumu....to vsekakor razjasni marsikakšno stvar

aja,pa za info,mene ni med temi na posnetku,pa tud snemal nisem Laughing

vas človek lahko enostavno prepozna,saj ste najbrž edini ki laufate za otorki,ki se igrajo vojno pa jih pretepate in upijete da naj grejo trupla gledat,pa da naj grejo brez vode in hrane na pohod u gore Laughing Laughing

Juancho...bi blo fajn met kakšna srečanja ja,da se mal pošlihta stvari...sam kaj ko so nekateri pogumni za ekranom na srečanje pa nebi prišli.

Nazadnje urejal/a Ic3M4n 15.05.2007. 07:01:23; skupaj popravljeno 4 krat

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 15.05.2007. 06:28:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
ajano pa še opravičilo vsem ameriškim vojakom in talibanom,ter tisočim umrlim nedolžnim,ki so umrli v ameriški invaziji in so tukaj z nami na našem forumu. res se opravičujem,ker sem vas užalil

Nazadnje urejal/a Ic3M4n 15.05.2007. 07:02:18; skupaj popravljeno 1 krat

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 15.05.2007. 06:53:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
xrenaultx je napisal/a:
Kimpa kak si ti spremenil ime v Ic3M4n Question Question
nebi povedal,brez dovoljenja aichija..nosej ti bo slavko ferrari rozi povedal da mam veze

DvDa
The One and Only

Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: 15.05.2007. 07:38:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
tadejkrze je napisal/a:

Bot srečen jst še niti enga glasa nism dobu Rolling Eyes

noben te "ne" mara:D

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov

ferrari rozi
Niko Rozhrib

PrispevekObjavljeno: 15.05.2007. 13:01:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
xrenaultx je napisal/a:
nebi povedal,brez dovoljenja aichija..nosej ti bo slavko ferrari rozi povedal da mam veze

Pridružen/-a: Sob Okt 2006 20:23
PREDLAGAM, DA SI POBARVAŠ LASE, DA NE BOŠ TOK OČITNA BLONDINKA! Sj vrjamm, da ti je v tvojem svetu idiotov (z negativnem IQ) ful čudn k 2 normalna človeka srečaš, sam ni treba pa govort d sva ena in ista oseba.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 15.05.2007. 13:58:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Ic3M4n je napisal/a:
xrenaultx je napisal/a:

Pridružen/-a: Sob Okt 2006 20:23
PREDLAGAM, DA SI POBARVAŠ LASE, DA NE BOŠ TOK OČITNA BLONDINKA! Sj vrjamm, da ti je v tvojem svetu idiotov (z negativnem IQ) ful čudn k 2 normalna človeka srečaš, sam ni treba pa govort d sva ena in ista oseba.
aichi bo pa teb moral kaj razložit glede tistega kar je včeraj napisal.
očitno ne dojameš določenih stvari poleg tega pa nimaš niti osnovnih manir s katerimi bi bila zmožna normalnega,civiliziranega pogovora.
Zdej je pa zadnji čas,da začenjo moderatorji opravljat svoje delo!
ker če pa tebe ne bojo zbrisal s foruma...

ferrari rozi
Niko Rozhrib

PrispevekObjavljeno: 15.05.2007. 14:10:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Očitno si nepismen, da nisi ugotovil da se odzivam le na tvojo izjavo da je slavko in ferrari rozi ista oseba. Moderatorji pa bi mogl začet opravljat svoje delo najbol na tebi...ampak tudi če ne... saj ti ni pomoči.

Ic3M4n
The One and Only

PrispevekObjavljeno: 15.05.2007. 14:13:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Očitno si nepismen, da nisi ugotovil da se odzivam le na tvojo izjavo da je slavko in ferrari rozi ista oseba. Moderatorji pa bi mogl začet opravljat svoje delo najbol na tebi...ampak tudi če ne... saj ti ni pomoči.
čak mal a sm js tebe žalu z idiotom al si ti mene?ti marsikatere stvari nisi ugotovila od včeraj pa te nism žalu

aichi
Žan Tot od F1M

Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: 15.05.2007. 14:15:19    Naslov sporočila: ### KONEC VESELJA TUDI TU ### Odgovori s citatom
Tema je zaprta, veljajo običajna pravila za lepo obnašanje. V nasprotnem sledijo sankcije.

Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.    Avtomanija - F1 forum Seznam forumov -> F1 Pljuvalnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Stran 11 od 11

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

Prijava
Uporabniško ime:

Geslo:

Avtomatična prijava